הישרדות 20- פרקי הגמר

niro62

New member
../images/Emo58.gif

אז עונת הגיבורים נגד נבלים נגמרה וכל העונה הזאת הייתה בעצם מפגש בין הטוב לרע ובגלל זה אני יחלק גם את הסיכום של הפרק האחרון לדברים טובים ורעים! דברים טובים מהפרק: 1)משימת החסינות הכי מותחת אי פעם 2)סנדרה שורפת לראסל את הכובע 3)הצצה להישרדות ניקגאווה 4) תוכנית איחוד מצחיקה במיוחד דברים רעים מהפרק (ויש הרבה) 1)משימת חסינות מעפנה בפיינל 5 2)ההדחה הכי צפויה של העונה בפיינל 5 3)ההדחה של ג'רי ההדחה הכי עצובה אחרי ההדחה של סטפני בעונה הזאת 4)מועצת שבט אחרונה עלובה ביותר! טוב שלא כל מושבע אמר שתי מילים ועברו למושבע הבא 5)הרבה המושבעים תוקפים את פארווטי יענו היא הייתה מאחורי ראסל כל הזמן ולעומת זאת מחמיאים לסנדרה שמה אני יגיד לכם הייתה הכי עצמאית בעולם ועשתה את המהלכים הטובים ביותר בהיסטוריה חחח על זה נאמר מממש 6)קולבי ורופרט פשוט פטתיים 7)סנדרה זוכה
כל כל לא מגיעה לה והיא נכנסת לטופ 3 של המנצחות הכי גרועות שהיו 8)ג'ף מעיז לומר באיחוד שסנדרה היא השחקנית הכי טובה שהייתה 9)מילא קולבי וקנדיס אבל ג'יי טי אתה לא מתבייש להצביע לסנדרה?? זה אתה ששיחקת מישחק ערמומי תוך כדי משחק חברתי אתה אמור להבין שלפארווטי הכי מגיע ואמנדהה!!! את לא מתביישת?! הפכת עכשיו לשורדת שהכי שנאתי אי פעם עשית פשוט את הדבר הכי מגעיל אי פעם!! איך את לא מתביישת להצביע נגד פארווטי??! כאילו היא חברה טובה שלך ולא רק במשחק גם בחיים וגם שהייתן בבריתות נגדיות היא התנהגה עלייך כחברה והתייחבה עלייך בכבוד!! קיצר עכשיו אני מחרים את סין וטוקנשינס כי אני לא רוצה לראות יותר תפרצוף המכוער של אמנדה וג'יי טי ואת העונה הזאת ומיקרונזיה אני כן יראה שוב כי הן עונות חובה אבל אני יריץ כל פעם שיראו אחד מהם!! 10)האמריקאים הטיפשים בוחרים למהלך הכי טיפשי את ג'יי טי שהמהלכים של אריק וטייסון הרבה יותר טיפשיים 11)האמריקאים הטיפשים בוחרים את ראסל ורופרט לחביבי הקהל 12) סנדרה תופסת תחת על כולם!!

LemonLimeLilach

New member
../images/Emo58.gif

ווהוווווווווווווו!! למרות שהייתי המעריצה הכי גדולה של פרוואטי אני בהחלט שמחה שסנדרה זכתה ובריוניון היא רק הוכיחה איזה מקסימה מדהימה ואגב מ-מ-ש יפה היא!!!! ראסל הוא המפסיד ה-כ-י גרוע בעולם ופשוט נקרעתי מצחוק לכל התשובות שלו ואהבתי כל רגע שסנדרה ענתה לו. ג'ף בקושי דיבר עם פרוואטי... ולמה הוא לא הכריז כמו כל שנה על הזוג החדש של הישרדות קורטני וסטיבן!!???
בוסטון רוב כפרה עליו הייתי מתחתנת איתו... אבל נשמה אתה באול סטארס שיחקת בכדי להגיע לסוף ושכחת את הניצחון. לא רוצה להגיד בדיוק כמו ראסל כי אני לא חושבת שהם דומים בכלל אבל במשהו אחד ראסל צדק בכל השתי העונות שלו וזה שהוא אמר לרוב "ומתי אתה זכית?" והוא צודק. אני לא מאמינה שהפרס של ספרינט היה בין ראסל לרופרט. ידעתי שראסל ייקח (בדקו אחורה, הימרתי על זה) אבל רופרט? פאק אמריקה זה הדבר הכי מפגר בעולם. וחבל שראסל לא מבין דבר אחד- אי אפשר שאמריקה תשפוט, כי אמריקה רואה רק מה ש CBS ר-ו-צ-ה להראות. זאת הסיבה שראסל לוקח את הפרס הזה ולא את הפרס הגדול. הסיבה היחידה. פאק איזה מפסיד גרוע אלוהים. איזה באסה שהוא לא בכה שוב

../images/Emo58.gif

באמת מוזר שהוא לא התייחס לקורטני וסטיבן אבל לילדה של רוב הוא כן

RageBot

New member
../images/Emo58.gif

קורטני וסטיבן יוצאים?!?!?!??!?!?!?!?!?!?! הולי שיט לינק פליז!

כי שלניהם מצויין שהם אין רלישיינשיפ

ולשניהם יש תמונות ביחד שמסגירות את זה שזה לא סתם

ob122

New member
../images/Emo58.gif

אגב, שמתם לב שההפקה שינתה את ההסדר של האתגרים בגמר. אתגר ראשון - מעבר במכשולים (לעיתים הם פתירת פאזל). אתגר שני- אתגר סיבולת וריכוז. בגמר אם עשו בדיוק הפוך. נ.ב- אהבתי לצפות באתגר האחרון

or19951

New member
תגובתי על הפרק../images/Emo58.gif

הישרדות ניקרגואה נשמע ממש טוב!

lama ken

New member
הצילו!!! איפה התוצאה הסופית????????

הורדתי את הפרק ב-8 חלקים, והקובץ נגמר כשג'ף הולך משם עם הכד של התוצאות!!!!1 איפה המעבר לשידור החי וההקראה??????? אני לא רוצה ספוילר אני רוצה את הקובץ

lama ken

New member
תודה, אני חשבתי

שזה משודר תמיד כחלק מהפרק של הגמר כי ככה משדרים את זה ביס, ורק שבוע אח"כ את פרק הריויניון

lama ken

New member
../images/Emo58.gif

עוד לא סיימתי לראות את האיחוד, אבל ראיתי עד האמצע ואני לא מבינה למה ג'ף אומר (בסביבות דקה 11:00) שראסל לא קיבל שום קול - הרי ראינו שג'רי הצביעה לו! ולמה גם לא הראו את הקול הזה כשג'ף הקריא, בכוונה?

sapir aloud555

New member
../images/Emo58.gif

ג'רי הצביעה לפארוו. כשלא מראים קולות נוספים - זה למנצח. (ז"א, אין טעם להראות אותם כשלפי המספר ברור מי ניצח). 6 לסנדרה, 3 פארווטי, 0 ראסל.

למעלה