הישרדות 20- פרקי הגמר

../images/Emo58.gifהישרדות 20- פרקי הגמר../images/Emo70.gif

אז כמו שכולם יודעים, בעוד כמה שעות תגיע לסיומה העונה ה-20, ואתם מוזמנים לשרשר לכאן כל מה שקשור לפרקי הגמר והריוניון. וכמובן, צפיה נעימה לכולנו

lama ken

New member
בהצלחה לכולנו!

למי שרואה בסטרימינג, שלא יתקע לו באמצע. למי שמוריד, שירד במהירות הקובץ ויהיה תקין. למי שרואה הלילה, שיתעורר בזמן (או לא ירדם לפני). למי שרואה מחר, שנצליח להמנע מספוילרים ונעמוד בכבוד במתח של הציפיה! וכמובן בהצלחה לכל אחד עם הפייבוריט/ית שלו: למעריצי פארווטי - שתזכו לראות את אלילתכם מצחקקת ציחקוק סופי ומוחלט עם צ'ק גדול ביד. למעריצי ראסל - שלא תראו שוב בגמר את עיניו מזדגגות בדמעות על המקום השני ותשמעו אותו מתחנן בפני המנצח/ת לותר לו על התואר תמורת כסף. למעריצי סנדרה - שתזכו לראותה אומרת "נה נה נה נה נה" לראסל בסוף. למעריצי ג'רי - שתזכו למצוות, אתם אנשים טובים ומקסימים. מגיע לחמודה הזאת. למעריצי קולבי - מה נסגר איתכם אנשים?? שתחזרו לשפיות במהרה. לילה טוב!

Confide In Omer

New member
../images/Emo58.gifאני ממש במתח..

ודווקא מחר יש לי יום די עמוס, אז אני מקווה שאספיק לראות הכל
מקווה גם שלא יהרסו לי, אני אאלץ להתנתק מהפורום ומהפייסבוק עד שאסיים לראות הכל. ואני הכי מקווה - שיהיה סוף טוב!

אני אוריד מחר בבוקר

ועד שאני אראה אני מתנתקת מהפייסבוק והטוויטר. יש לי שם יותר מידי שורדים ולא בא לי ספויילרים

omer719

New member
יש לנו הוכחה חברים!

כבר כמה שבועות טוענים שבן כנראה לא יודע לספור, אז הינה הוא הוכיח לנו שהוא כן

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עומר תעשה לי ילדדדדדד עאעאעאעאעאעאע

sapir aloud555

New member
נגמר ../images/Emo58.gif

אוכזבתי קלות.. מזל"ט לסנדרה. לילה בוקר טוב לכולם.

sapir aloud555

New member
../images/Emo58.gif

עכשיו שיש לי חשק להגיב קצת יותר בפירוט.. הגמר: דיי משעמם האמת. המועצה האחרונה בכלל - ציפיתי להרבה יותר רעש. האתגר האחרון היה נהדר ומותח, ובאמת חשבתי שברגע שפארוו לא מוגנת - היא עפה. שוב עונה שמסמנים אותה מההתחלה והיא מגיעה לסוף, חבל רק שהיא גם לא ניצחה בזאת. משהו מציק לי - למה אמנדה לא הצביעה לפארווטי? מה כבר קרה? |: זה היה ממש בטעם רע. לא מבינה אותה. האיחוד, בנקודות: * סטפני נצמדת ומנופפת למצלמה - הרגה אותי! XD * פארוו נשמעה דיי ממורמרת בהתחלה, ולרגע חשבתי שהיא מנסה לא לבכות (הקול שלה רעד). כמה דקות אחרי היא התחילה לחזור לעצמה ולרקד למוזיקה. 3> לא נורא, היא יכולה להתגאות בעובדה ששברה כמה שיאים במשחק הזה. * אריק! אחלה תספורת.
שוב האמריקאים מוכיחים שיש להם זיכרון ממש גרוע. * מזל"ט לקנדיס. וסטפני מפרסמת מסעדות בשידור חי.. הו, סטפני. * ראסל כרגיל ראסל, אז אין לי הרבה מה להגיד עליו. רק חבל לי שפארוו הייתה צריכה לשבת בינו לבין סנדרה כשהם מנסים לצרוח אחד על השניה. XD לסיכום.. עונה 16 נשארת הכי טובה לדעתי. מזל"ט לסנדרה ולכל המעריצים שרצו שתנצח.

ob122

New member
../images/Emo58.gif

סנדרה ניצחה זה היה לי ברור שהיא תנצח, היא שחקנית חברתית טובה. ההתחברות לראסל הפעילה את פרואטי לדעתי. ראסל זכה עוד פעם בפרס חביב הקהלללא ספק השחקן שהכי כיף לצפות בו יכול להיות שאם הוא היה משחק את המשחק עד כמה שנים הוא לא היה זוכה בפרס חביב הקהל. אני יפרט מחר בבוקר.

B R A Y E R

New member
מנהל
לכובע שלי - שלוש פינות...../images/Emo58.gif

לא מאמין שנשארתי עד עכשיו כדי לראות את הגמרררר ומריו כפרעליו בא אלי וראינו את הפרק יחדיו בלייב
אממממממממ בנקודות: -קולבי. נאום הפרישה מכה שנית
סיפק רגע מבדר! -ג'רי. ההדחה הכי עצובה בכל העונה הזו
-סנדרה. מהרגע שהראו הרבה ווידואים שלה על הפיינל 3, ובקושי הראו ווידואים של ראסל, היה שקוף מה הולך לקרות
-סנדרה שורפת לראסל את הכובע..... ענק
סגירת מעגל עם שריפת הגרביים
-מושבעים. אחחחחחחחח המירמור נוזל
ע-ל-ו-ב-י-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -הזכייה של סנדרה - אפשר להכריז על הזוכה הכי לא ראויה בכל תולדות הישרדות, בעונה הכי מבטיחה בכל תולדות התוכנית. הזכייה שהכי איכזבה אותי עד עכשיו מכל העונות שראיתי
-סנדרה "דה קווין". יש לי דבר אחד להגיד לך על זה - "טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111" -ראסל נכנס בסנדרה בריוניון
כמו שצריך!!!! והוא משמיע בפניה את כל הטיעונים שאנחנו כבר עונה שלמה זועקים אותם בפורום
-ג'ייטי זוכה בתואר המהלך הכי מטומטם. לא מסכים עם זה, לדעתי היו צעדים יותר דפוקים ממנו, אבל שיהייה
-ראסל זוכה בתואר הפייבוריט של העונה
מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך -רוב חי בסרט. -ג'ף מעצבן. -ריוניון מאכזב. לא הייתה הופעה של הדרגונז
זה היה הדבר הכי מתבקש שאפשר לעשות!!!!!
וזהו....... אסכם את העונה במילה אחת "ראסל"
אין ספק שהעונה הזו לא הייתה אותו הדבר בלעדיו. וזה שהוא לא זכה לא אומר כ-ל-ו-ם! לא חסרים שחקנים תותחים שהפסידו בגמר. הוא היה ונשאר המלך של השרדות, וקשה לי להאמין שמישהו יצליח לקחת ממנו את התואר הזה בעונות הבאות. תחסר לי ראסל

B R A Y E R

New member
מנהל
ובאופן רשמי../images/Emo58.gif

נשברה תאוריית ה"שחקן-שהשתתף-ב2-עונות-רצופות-משפר-את-המקום-שלו-מהעונה-הראשונה-שלו"

למעלה