247 שורדים:המצעד הגדול
מקומות 10-1

RageBot

New member
אתה צודק לגמרי

זה כבר קורה יותר מדי עונות רצוף!
כמו שיול גנב את המליון לבקי!
כמו שארל גנב את המליון לקסנדרה!

slag1902

New member
ללא ספק מגיע לו- ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

מצחיק, חמוד, אסטרטג נהדר, ובכלל- איך אפשר שלא לאהוב אותו?

Confide In Adam

New member
וכמה מילים לסיכום ../images/Emo98.gif

אז זהו, אחרי הרבה מאוד דירוגים ושורדים, אנחנו יודעים מי השורד הכי אהוב בפורום.. אני רוצה להודות לכל מי שדירג, השתתף או סתם כתב תגובות.. פחדתי שלאף אחד לא יהיה כח לזה, אבל הרבה אנשים שיתפו פעולה ואני שמח על זה
תודה מיוחדת מגיעה גם לחנה שבתחילת הדרך אישרה לי לעשות את המצעד וגם נתנה כמה טיפים מאוד מועילים
. היה לי ממש כיף לעשות את המצעד, אז שוב תודה לכולכם
וברכות לטוד ולכל הטופ 10!

אורישקי

New member
המונהמונהמונהמון תודה אדם../images/Emo47.gif

ניהלת מעולה והשקעת בצורה מדהימה במצעד הזה,אני בספק אם מישהו אי פעם חשב על כזה דבר
היה תענוג,זה יחסר לי

HappyPoni

New member
תודה אדם../images/Emo70.gif

על כל ההשקעה והזמן שאתה מקדיש! מחכים למשחקים הבאים שלך

yarden777

New member
תודה ענקית! ../images/Emo13.gif

מה היינו עושים בלעדי המשחקים שלך? כל הכבוד על ההשקעה
אתה פשוט מלך

NP16

New member
תודה ענקית אדם!!!

אני כ"כ כ"כ מבסוט מהטופ 10 יצא כמעט בול כמו שדירגתי, אותו טופ 5,אותו טופ 3,אותו טופ 2,אותו מנצח
... נהניתי לדרג במצעד הזה וזה באמת יחסר.

אורישקי

New member
אגב...

מעניין לאיזה מקומות היו מגיעים החבר'ה מגאבון... בוב היה כנראה מגיע הכי רחוק משהו בין 30-40 הבעיה היא שרוב המתמודדים(שוגר,קריסטל,קני,רנדי,קורין)נורא שנויים במחלוקת כאן.

אורישקי

New member
והטופ 10 הזה ממש דומה לשלי

רק רוב(קסטרטינו אם זה לא היה מובן,לא מריאנו
ובטח לא זבקניק
)במקום איימי ואלו אותם אנשים. בטופ של ההכי שנואים(לא כולל גאבון): פיירפליי,סו,אלישיה,גנדיה,רורי,קליי,רוג'ר,ז'אן רובר,דרימז,יצורוב וג'ואנה (חצי מהם היו גם בשלנו
)

ומה עם ג'אד? עדיין לא ברמה הזו?

אפילו אני, חובב הויליאנס הידוע, שחיבבתי אותו לרמות מסוימות, לא אהבתי אותו בסוף. הוא חסר כל אסטרטגיה, לא ייודע את הכלל הראשון לשקרן המתחיל, חסר כל חוש הומור או שנינות, טיפש, והרוע הבסיסי שלו אפילו גבוה מזה של קורין. אין בג'אד *כלום* שאפשר לאהוב.

אדם../images/Emo24.gif

כבוד, כבוד, כבוד. תודה רבה לך, זה היה כיף, ומעניין ומעצבן, ומאוד נהנתי. ואני רוצה רק להגיד שאתם פשוט לא שפויים
מקום שני???? אבל אני עדיין אוהבת אתכם מאוד

אדם ../images/Emo47.gif

תודה, היה ממש ממש כיף בכל פעם להוריד את הגלגלת לאט לאט כדי שהתגובות לא יספיילרו, ואז לצהול משמחה כשאני רואה שזו לא סירי
וכמובן, כל הכבוד על ההשקעה

למעלה