247 שורדים:המצעד הגדול
מקומות 10-1

Fairywitch

New member
בדיוק מה שעמדתי לכתוב../images/Emo6.gif

למרות שהייתי צריכה לעשות את זה מזמן

COOL BOY 1

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

Hungry Snowman

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

למה לא מקום ראשון?

Confide In Adam

New member
מקום 1!!!

טוד הרצוג (הישרדות 15: סין) דירוג עונתי: 1.12 (מקום 1 מתוך 16) ניקוד בסיבוב האחרון: 117 (,HappyPoni בלונדי211, KurtAngleWho, NP16, Optimus_Prime דירגו אותו במקום הראשון שלהם) הגיע למקום הראשון בסין. טוד שלט במשחק מבחינה אסטרטגית כבר מתחילתו. הוא כרת בריתות עם אנשים שונים, אך לא היסס להיפטר מאותם אנשים אם הוא חשב שהם מאיימים עליו או מפריעים לו. הוא הגיע לגמר עם שתיים מבנות הברית שלו: אמנדה וקורטני. למרות שהמושבעים ראו בו את המתמודד היותר תחמן ומניפולטיבי, הם גם העריכו את הכנות שלו ואת דרך המשחק שלו. הוא זכה בהצבעה של 4-2-1. באתר reality news online כתבו עליו: Why Todd Won: ”Todd schemed, Todd plotted, Todd backstabbed. But he also put on a friendly front and made personal connections. At the same time, he knew the difference between what was personal and what was game, and never had trouble with that line. Combining all of these together explains why Todd won.”

Confide In Adam

New member
רשמתי ליד כל ניקוד מי דירג אותם במקום הראשון

את סטפני דירגו במקום הראשון (חוץ ממך) אורישקי,COOL BOY 1 omer719 ואני!

אורישקי

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

הוא ענקי,אחד הפייבוריטים שלי אבר,והוא גם נשמה טהורה,לא מסוג התחמנים הנבזים והמגעילים,בקיצור:מלך

Confide In Adam

New member
מצד אחד..

קיוויתי שסירי תצליח לעקוף אותו (אני מת על טוד, הוא אחד הפייבוריטים הגדולים שלי, אבל סירי יותר). מצד שני אני שמח שהזוכה הוא לא אחד שנוי במחלוקת ושהוא מישהו שהרוב הגדול באמת אוהב..

אורישקי

New member
בתכלס...

חנה ושירלי לא מגיבות כנראה כי הן מכינות את מסיבת סירי לא זכתה והשמחה רבה ברגעים אלו

NP16

New member
הכי מגיע לו בעולם../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

ה-שורד, שפשוט כולם שיחקו לידיים שלו ושלט בהכל הכל הכל. ובנוסף לכך,הוא באמת בן אדם טוב ומצחיק. מלך!!

הוא סבבה, והכול, ושחקן מצויין, ומגיע לו טופ 5

אבל ניצחון של כל העונות, זה קצת יותר מדי לדעתי ובכל זאת זה מקובל

naama59

New member
חמוד ../images/Emo3.gif

בהחלט זוכה.. ראוי
האמת לא שיערתי שהוא ייקח.. אבל בהחלט מגיע לו

../images/Emo47.gifכפול אינסוף פעמים!

השורד הכי טוב אברררררר מקום ראשון אצלי ואני ממש שמח שגם פה בפורום
ואין צורך לפרט למה

COOL BOY 1

New member