247 שורדים:המצעד הגדול
מקומות 10-1

Confide In Adam

New member
מקום ראשון שלי!! ../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

מלכה! התאכזבתי שלא נכנסה לפחות לטופ 3.

NP16

New member
מלכה ../images/Emo47.gif

כמה בקלות אפשר להתאהב בה. שורדת אמיתית.
זה כ"כ דבילי שהמושבעים החליטו שלא מגיע לה כי זה ההזדמנות השנייה שלה,בעיקר כי במשחק הקודם שלה היא הייתה חברת אולונג היחידה ומדהים שהיא בכלל הדיחה את קובי

naama59

New member
מסכימה

אוברייטד ברמות! אז היא נשארה אחרונה בשבט של לוזרים, וזה גם בגל שהיא ניצחה באתגר הדלקת אש. ממש שנאתי אותה בגוואטמלה. באה עם מטרה ענקית על הגב ועוד באה בטענות לכל מי שחשב שהיא איום.. נו באמת. היא הייתה ממש מגעילה.

Fairywitch

New member
היא עשתה הרבה יותר מלהישאר אחרונה../images/Emo46.gif

היא היחידה מביניהם שהייתה מעולה באתגרים בכל פעם מחדש, הראשונה אי פעם בהישרדות שנשארה על חוף לבד (זה היה לפני המצאת אי הגלות, שלדעתי הומצא בגלל זה), וגם אז הצליחה להשיג לעצמה אוכל לבד. ולהדליק אש ככה זה כ"כ קל לדעתך?
ראינו את הביצועים של 2 בנות אחרות בעונה ששכחתי עכשיו מרוב כעס. איך אפשר להגיד שהיא יותר טובה מבטטת הכורסא עם הצחוק המטופש?

NP16

New member
פליטה פרוידאנית../images/Emo6.gif

היא אכן לא יותר טובה מבטטת הכורסא עם הצחוק המטופש
אני לא מסכים עם נעמה כמובן,העובדה שסטפני הצליחה להגיע רחוק על אף האיום רק מראה כמה היא באמת טובה במשחק הזה, וזכותה גם לכעוס קצת שרוצים להדיח אותה זה לא עושה אותה מגעילה,כל אחד חושב את זה רק יש את מי שאומר את זה. אני חושב שסטפני שחקנית חכמה ושיודעת ליצור שליטה ואני חולה על הנחישות שלה, אבל הישרדות זה לא רק פיזיות ועם כל הכבוד לפיזיות הבאמת מדהימה שלה זה לא הסיבה למה סטפני כלכך טובה,אם כי זה מוסיף, וסירי לא אשמה שאין לה כוח פיזי בשמיים,העיקר זה הכוונה כמו שאומרים וסירי אולי הייתה בטטת כורסא,אבל אם היא לא הייתה מספרת בחיים לא הייתי יודע היא לא התלוננה יותר מכל אחד אחר ואפילובכלל לא... וכל אתגר היא משתדלת,שזה יותר חשוב מלהצליח בעיניי. (חוץ מזה שאחרי עונה 12 היא כבר "הפסיקה",ככה שזה היה רק עניין של ביטחון עצמי אצלה.) כמו שגם למשל אם סטפני הייתה מפסידה גם בגלל עצמה,ידעתי להעריך את ההשתדלות והנחישות שלה. עד לכאן החפירה

אבל אז מה עם היא הייתה טובה באתגרים?

ונשארה על אי לבד והצליחה למצוא אוכל? והיא הצליחה להדליק אש? דווקא בשבילה היית יכולה למצוא קצת טיעונים אחרים. ואם הם היו מביאים לשם את שחר מהאח הגדול, שגם כמובן יודע לעשות את הדברים האלה- היית אוהבת אותו? Oם

naama59

New member
היי, לא דיברתי על סירי ולא השוותי

הרי ברור שמדובר בשני סוגים שונים לגמריי. ואני גם לא מאוהדות הגדולות של סירי גם ככה, אז כדאי שתחסכו את הקטעים האלה. בכל מקרה, ברור שהיא שחקנית פיזית חזקה ומוערכת, אבל היא נכשלה אסטרטגית גם בפאלאו, למרות שהיא לא הייתה ממש אשמה שם, ובעיקר בגוואטמלה. היא הגיעה לגמר רק בגלל מה שרייף עשה, ולא שזה עזר לה כל כך, כי היא קיבלה בסך הכל קול אחד, ודפקה את כל חברי הברית שלה. כל הקולות בגמר ההוא היו לדעתי יותר קולות נגד סטפני מאשר קולות בעד דני.. והרבה שורדים נשארו על החוף לבד (אפילו סירי ביניהם..) ועוד אולונג היה שבט יחסית מסודר, כשאי הגלות הוא מקום הרבה יותר מבודד ונורא. אל תקחו אישית או משהו, אני פשוט לא אוהבת את סטפני בכלל

Fairywitch

New member
זה בסדר../images/Emo24.gif

לא באמת כעסתי עלייך אישית- אני סתם כמו נמרה כשזה קשור בסטפני

RageBot

New member
או יה בייבייייייייייי!!!!!!!!!!!!11 ../images/Emo98.gif../images/Emo98.gif../images/Emo98.gif

../images/Emo47.gif

בדיוק המקום שדירגתי אותה.... למרות שבכללי היא מקום 5 אצלי אני עדיין מת עליה, והיא באמת תותחית!

Fairywitch

New member
נו!!!!!!!!!! פסיכופטים../images/Emo46.gif

איך סירי ופרוואטי עקפו אותה, חולירות? אני שונאת אתכם
סטפני, מלכה ויפה שלי

Confide In Adam

New member
מקום 3

פארווטי שאלו (הישרדות 13: איי קוק, הישרדות 16: מיקרונזיה) דירוג עונתי: איי קוק – 4.25 (מקום 2 מתוך 20), מיקרונזיה – 3.71 (מקום 2 מתוך 20) ניקוד בסיבוב האחרון: 131 (ProzaC4387, שרלוט מקנזי, לירון אבן וyarden777 דירגו אותה במקום הראשון שלהם) הגיעה למקום השישי באיי קוק וניצחה במיקרונזיה. באיי קוק האסטרטגיה העיקרית של פארווטי היה להיות פלרטטנית ועל ידי כך להתקדם במשחק. האסטרטגיה הזו והעובדה שהיו שחקנים אחרים שהכעיסו את בעלי הכח, עזרו לה להגיע עד למקום השישי, אך לא מעבר. במיקרונזיה פארווטי יצרה מספר בריתות: אחת עם אמנדה, אוזי וג'יימס, ברית עם אמנדה וסירי ומאוחר יותר ברית עם נטלי ואלכסיס. היא ידעה איך להסתגל לשינויים במשחק ולא פחדה לבצע מהלכים מסוכנים שידעה שיוכלו לקדם אותה במשך. המשחק שלה הפעם הוכח כמוצלח הרבה יותר והיא הצליחה להגיע לגמר, שם נתנו לה המושבעים את מיליון הדולר ואת הניצחון. באתר reality news online כתבו עליה: Why Parvati Lost: ”Parvati’s downfall, as we said, began when Jonathan jumped back to the Aitus. Part of that was her own fault, as Jonathan noted in his RealityNewsOnline interview, “They would not work and had no game plan, they were not interested in winning.” He didn’t want to help the Raros win. Then, when he made his move, Parvati found that she had no moves to make. She had bet her whole bankroll on a single alliance – and she missed the flop, so to speak. She tried to find a crack in the Aitu alliance, but it was too little, too late. That is why Parvati lost.” Why Parvati Won: ”Parvati played a multifaceted game. She played strategically while eliminating emotional decisions, but also played socially, thus building up emotional attachments. She took out the threats when they needed to be gone, and she set herself up in a prime position to give her an enormous amount of flexibility to go forward no matter which side came out ahead. She set herself up to make it to the end, and then did a fine job with the jury. When you add up everything that she did in Micronesia, it is easy to understand why Parvati won.”

אורישקי

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo99.gif

אני אמנם חושב שקצת נסחפתם...אבל אני מת עלייה ולמה התמונה הלא מחמיאה הזו?:S

למעלה