מצעד הגייז - שלב 2

yarden777

New member
בעעע אוי איך שנאתי אותו

איך אפשר לאהוב אותו? :-O כל כך התבאסתי כל מועצת שבט שהוא עבר, מזל שבסוף דני לא לקחה אותו

McFlyRoni

New member
רק אני אהבתי אותו? ../images/Emo3.gif

הוא לא עשה הרבה במשחק, אבל המראה החיצוני חמוד ביותר

Fairywitch

New member
../images/Emo34.gifעונה 15 - טוד הרצוג../images/Emo26.gif

המנצח הגדול של עונה 15 המצויינת. בפעם הראשונה מנצח מישהו שאהבתי מהרגע הראשון של התכנית. אסטרטג מעולה, שנראה חמוד, בלתי מזיק, ומעורר אמון. טוד

naama59

New member
הוא כזה חמוד! ../images/Emo99.gif

הוא בחברים שלי בפייסבוק:p והוא ענה לי לאיזה מכתב עילג ששלחתי לו:p אבל בלי קשר הוא היה אחד האהובים עליי ב15. עם אמנדה וקורטני:p

../images/Emo47.gifלדעתי הוא הפך(../images/Emo58.gifל 16)

את הבית דין האחרון לאחד הטובים ביותר, אחחחח אמנדה, ישבת לידו ראבק, לא יכולת ללמוד משהו?

naama59

New member
בית דין? ומכיל גם ספויילר לסוף עונה16../images/Emo58.gif

חחח אני כבר רגילה לקרוא לזה "מועצת שבט". זה מזכיר לי את התרגום של הוט.
לאמנדה היה משחק מעולה עד הפרק האחרון. איכשהו כל מועצת שבט אחרונה היא מאבדת את עצמה לגמריי. אלוהים,אפילו לי היו תשובות יותר טובות ממה שהיו לה. לפחות לשאלה של אלייזה - היא יכולה להיות מודל לחיקוי כי היא הגיעה עד הסוף והערימה על אנשים בחוכמה, ועדיף שמישהו שאמור להיות מודל לחיקוי יהיה חכם ולא רק שטחי.. ואת זה אילתרתי רק הרגע
וכמובן שהיא הייתה צריכה לענות לסירי שהיא לקחה את פרווטי רק כי היא פחדה שהיא תביס אותה בגמר. היא הייתה יכולה לשחק על זה שסירי היא אחת המתמודדות האהובות ביותר במשחק ושחצי קאסט מורכב בעצם מאנשים שמעריצים אותה ושפרווטי מיררה להרבה מושבעים את המשחק. וטוד היה מעולה :) החנפנות לז'אן רובר
אסטרטגיה מעולה.

למעלה