מצעד הגייז - שלב 2

Fairywitch

New member
../images/Emo34.gifמצעד הגייז - שלב 2../images/Emo34.gif

והנה זה סוף סוף מגיע- שלב 2 של המצעד
הפעם פשוט אציג את כל הגאים והגאות בצורה מסודרת עם תמונות והכל. מזהירה מראש שיהיו ספוילרים לכל העונות (בעיקר ספוילר קטלני לעונות 11 ו-15), מלבד עונה 16- משם רק אחשוף שם של מתמודד, ללא שום פרטים על לאן הוא הגיע במשחק וכן הלאה. אז הנה זה יוצא לדרך
נ.ב. ייתכן שאעלה את המצעד בחלקים, כי אני צריכה לצאת עוד מעט לעבודה
אז סבלנות

Fairywitch

New member
../images/Emo34.gifעונה ראשונה - ריצ'רד האץ'../images/Emo26.gif

המנצח הראשון והבלתי נשכח
שנאנו אותו אז, אבל בדיעבד אנחנו יודעים שהוא האבטיפוס והמודל של כל המנצחים בעתיד לבוא. ומתמודדים שאהבנו לשנוא? היו גרועים ממנו. בהרבה. פשוט היינו נאיביים אז

אורישקי

New member
אני שנאתי אותו

באולסטאס,אבל כשהתחילה העונה הראשונה בשידורים חוזרים התאהבתי בו,לפחות לעת עתה

Fairywitch

New member
איזה קטע- אצלי זה הפוך לגמרי!

בעונה הראשונה שנאתי אותו ואת הבריתות שלו- הרגשתי שזה כ"כ לא הוגן! שלא משאירים לפאגונג שום סיכוי (ובפאגונג היו האנשים שהכי אהבתי), ושנשארים אנשים שלא מגיע להם להישאר - רק בגלל ברית טיפשית. שנאתי אותו על זה וכל הזמן המשכתי לקוות שהוא יעוף. נאי זוכרת אפילו פעם שאמרתי לאמא שלי "בסוף הוא עוד יזכה, החרא הזה!"
כמעט בכיתי כשזה בדיוק מה שקרה... אח"כ כבר נראו נוכלים הרבה יותר גדולים ממנו, ועם הזמן קלטתי שזאת הדרך הכי נכונה לשחק את המשחק, וכמה חכם הוא בעצם היה. כמו שאמרתי, הוא האבטיפוס של כולם. אז כשהגיעה עונה 8 כבר הייתה לי הרבה הערכה כלפיו ו(כמעט)שום טינה, וממש קיוויתי שהוא יישאר עד שלבים מתקדמים יותר. מי היה מאמין שאני אתבאס כשהוא עף?

Fairywitch

New member
מי שונא אותה?../images/Emo12.gif

היא הייתה היחידה בשבט שלה שאהבתי
אבל סטינו מהדיון

אורישקי

New member
הסתכלתי בהישרדות בוראנו מהתחלה

בכל השלבים,וראיתי שממש שנאתם אותה והתרגזתם על החסינויות שלה

Confide In Adam

New member
נכון, באמת היו כמה שלא אהבו אותה.

אני הכי אהבתי אותה מכל המשתתפים באותה עונה..

Fairywitch

New member
האמת שכשאני צפיתי בעונה הראשונה-

עוד לא היה קיים פורום, ולי אפילו לא היה מחשב בבית

פאגונג היו דפוקים ברמות ../images/Emo122.gif

הם לא שמו לב שהשאר מצביעים לאותו בן אדם? בחיי, מה זה הדבר הזה? הם במשך כל הזמן המשיכו להצביע בדרכים שונות, ואפילו לאנשים שלהם, כשבבירור החברים של טאגי מאוחדים. אבל לכו תדעו, אולי בגלל שזו הפעם הראשונה שהם שיחקו ולא היה להם הרבה ידע.

yarden777

New member
חחחח בדיוק כמוני. עכשיו בעונה 1 הוא עושה רושם

ממש טוב עלי ואני מקווה ככה שזה ישאר.. וגם שלא יוריד את המכנסיים. בנתיים הוא לא עשה את זה

Fairywitch

New member
../images/Emo34.gifעונה שנייה - ג'ף ורנר../images/Emo26.gif

ג'ף
חתיך העל הזה הוא דו-מיני מוצהר (או ביסקסואל, אם תרצו), הדוּהיחיד במצעד, למיטב ידיעתי. יש אנשים שנהנים מכל העולמות

Fairywitch

New member
חבר שלך נראה ככה?../images/Emo2.gif

יש לך מושג כמה בנות מקנאות בך עכשיו??
טוב, רוב הבנות לא קוראות פה בפורום
אז לפחות אחת- אני

Fairywitch

New member
../images/Emo34.gifעונה 3 - ברנדון קווינטון../images/Emo26.gif

אני לא זוכרת את העונה כמעט בכלל- אבל לעולם לא אשכח את הפרק בו הוא והזקן-הדרומי-ההומופוב זכו בצפייה משותפת בסרט, ודווקא הסתדרו מצויין... נקווה שזה שינה ולו במעט את השקפתו של הזקן

למעלה