שרשור סיכום מקוצר של כל העונות

Little Sapir

New member
אני לא מאמינה!

הרסתי לעצמי.. נכנסתי לכל העונות ואמרתי שאני אעצור בעונה 10... והמשכתי בטעות... אני פשוט לא מאמינה!

Fairywitch

New member
אוי../images/Emo10.gifהנחתי שמי שלא ראה לא ייכנס...

מקווה שלא המשכת גם אחרי 11... וברוכה הבאה

Little Sapir

New member
לא לא המשכתי...

ולא נראה לי שאני אשאר בפורום, אולי אני אכתוב מדי פעם...

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifעונה מס' 12../images/Emo41.gif

מקום: פנמה שבטים: באיונטה: קורטני מריט דניאל דילורנצו מיסטי ג'יילס סאלי שומן ויוֶרו: אראס בסקאוסקאס אוסטין קארטי בובי מייסון ניק סטנברי לה מינה: ברוס קאנגאי דניאל (דן) בארי שיין פאוארס טרי דייץ קאסאיה: סירי פילדס מלינדה היידר רות מארי מילימן טינה שיאֵר שם השבט המאוחד: ג'יטאנוֹס סדר ההדחה: טינה מלינדה מיסטי רות מארי בובי דן ניק אוסטין סאלי ברוס קורטני שיין סירי טרי הזוכים: 100,000$ - דניאל מיליון דולר - אראס
סיכום עונה מלא ומקיף מויקיפדיה

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifעונה מס' 13../images/Emo41.gif

מקום: איי קוּק שבטים: השבט האפריקאי-אמריקאי- מאניהיקי (היקי): ניית'ן גונזאלס רבקה בורמן סייקו באנץ' סטפני פייבור סונדרה אוקלי השבט האסיאתי-אמריקאי- פּוּקָה פּוּקָה (פּוּקָה): אן-טואן בּוּאי ("קאו-בוי") בקי לי בראד ויראטה ג'ני גוזון-ביי יול קוּאוֹן השבט "הלבן"- רארוֹטונגה (רארוֹ): אדם גנטרי קנדיס וודקוק ג'סיקה סמית' ג'ונתן פנר פארוואטי שֵלוֹ השבט ההיספני-אמריקאי- אייטוטאקי (אייטוּ): בילי גרסיה ססיליה מנסיה כריסטינה קוריה ג'ון קלדרון (ג'יי. פי.) אוסקר ("אוזי") לוסת' |הדגש שם השבט המאוחד: אייטוּטוֹנגה סדר ההדחה: סייקו בילי ססיליה ג'יי. פי. סטפני קאו-בוי כריסטינה ג'סיקה בראד רבקה ג'ני ניית'ן קנדיס ג'ונתן פארוואטי אדם סונדרה הזוכים: לראשונה- שלושה נותרו למועצת השבט האחרונה: בקי, שלא זכתה באף קול (לא ברור אם קיבלה סכום כסף נכבד או לא). 100,000$ - אוזי מיליון דולר - יול

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifעונה מס' 14../images/Emo41.gif

מקום: פיג'י שבטים: מוטו: אלכס אנגריטה בוּ ברניס קסנדרה פרנקלין דרי ("דרימז") הרד אדגארדו ריברה גרי סטריטסקי ליליאנה גומז ליסי לינארס סטייסי קימבול ראבו: אנתוני רובינסון ארל קול אריקה דורוסיו ג'יימס ("רוקי") ריד ג'סיקה דה-בן מישל יי מוקי לי ריטה וֶרֶאוֹס סילביה קוואן יאו-מן צ'אן שם השבט המאוחד: בּוּלָה בּוּלָה סדר ההדחה: ג'סיקה ד. אריקה סילביה גרי ליליאנה ריטה אנתוני רוקי ליסי מישל אדגרדו מוקי אלכס סטייסי בו יאו-מן הזוכים: ושוב שלושה מתמודדים בגמר: דרימז וקסנדרה שלא קבילו אפילו קול אחד, ולא ברור מהו סכום הכסף בו הם זכו. מיליון דולר - ארל

Fairywitch

New member
זהו, כל הטעויות תוקנו והוספתי את עונה 14../images/Emo13.gif

אני מתנצלת בפני מי שנמחקו להם הודעות- מחקתי את ההודעות של עצמי, וכל התגובות נמחקות באופן אוטומטי

galoosh33

New member
תודה!

אני ממש מקווה שבעונה הבאה לא יהיו 3 בגמר, זה פורמט ממש מעצבן :|

למעלה