לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1009710,097 עוקבים אודות עסקים

פורום גרושים צעירים

תכננו את החתונה, השקענו, ואחרי זמן קצר, קצר יותר מ``נצח נצחי נצחים`` הכול נגמר, נפרדים, מתגרשים, אוספים עם המטאטא את שברי מערכת היחסים שהייתה ועוד לא מוצתה כראוי, אוספים את שברי החלומות המשותפים, התקוות האישיות והרצון לגדול ולגדל ביחד. זה המקום לתמוך ולהיתמך, למצוא אנשים כמוני וכמוך, שסיימו את פרק א' מוקדם מהצפוי אבל מרגישים "אין לי את החוויה של פרק א', הייתה לי חתונה, היו לי גירושים, אבל לא מרגיש כמו פרק א' ", כאן נוכל להתמודד ביחד עם הנישואין שלא נגמרו באושר ועושר, אלה שנגמרו מהר מהצפוי, שלא מוצו, שלא התחילו בכלל וכבר נגמרו, ברוכים הבאים לבית החדש- גרושים צעירים ומלאים בתקווה לעתיד ורוד יותר
  תקנון הפורום- לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון.
הפורום הינו פורום חברתי ופתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך.
אנא התייחסו בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנא שמרו על שפה נקייה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב.
שרשור בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על פי שיקול דעת ההנהלה.
הקפצות אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין (הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים).
מאמרים וקישורים הפורום הינו פורום חדש, אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אליי במסרים, אשמח לעדכן ולהרחיב את במת המאמרים והקישורים לטובת כלל הגולשים בפורום.
לוח אירועים לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור; יש למלא את הפרטים כך שאפשר יהיה לדעת במי מדובר.
לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר.
סקר מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות.
  הערות, הארות, בקשות- יתקבלו בשמחה על גבי הפורום וגם במסרים, לתשומת לבכם, תלונות לגבי ניהול הפורום יש להעביר במסר אישי בלבד ולא על גבי הפורום.
 מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים.
בלוגים המלצות ופרסום בלוגים בפורום בנושאי גירושים יאושרו

אודות הפורום גרושים צעירים

תכננו את החתונה, השקענו, ואחרי זמן קצר, קצר יותר מ``נצח נצחי נצחים`` הכול נגמר, נפרדים, מתגרשים, אוספים עם המטאטא את שברי מערכת היחסים שהייתה ועוד לא מוצתה כראוי, אוספים את שברי החלומות המשותפים, התקוות האישיות והרצון לגדול ולגדל ביחד. זה המקום לתמוך ולהיתמך, למצוא אנשים כמוני וכמוך, שסיימו את פרק א' מוקדם מהצפוי אבל מרגישים "אין לי את החוויה של פרק א', הייתה לי חתונה, היו לי גירושים, אבל לא מרגיש כמו פרק א' ", כאן נוכל להתמודד ביחד עם הנישואין שלא נגמרו באושר ועושר, אלה שנגמרו מהר מהצפוי, שלא מוצו, שלא התחילו בכלל וכבר נגמרו, ברוכים הבאים לבית החדש- גרושים צעירים ומלאים בתקווה לעתיד ורוד יותר
  תקנון הפורום- לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון.
הפורום הינו פורום חברתי ופתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך.
אנא התייחסו בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנא שמרו על שפה נקייה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב.
שרשור בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על פי שיקול דעת ההנהלה.
הקפצות אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין (הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים).
מאמרים וקישורים הפורום הינו פורום חדש, אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אליי במסרים, אשמח לעדכן ולהרחיב את במת המאמרים והקישורים לטובת כלל הגולשים בפורום.
לוח אירועים לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור; יש למלא את הפרטים כך שאפשר יהיה לדעת במי מדובר.
לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר.
סקר מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות.
  הערות, הארות, בקשות- יתקבלו בשמחה על גבי הפורום וגם במסרים, לתשומת לבכם, תלונות לגבי ניהול הפורום יש להעביר במסר אישי בלבד ולא על גבי הפורום.
 מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים.
בלוגים המלצות ופרסום בלוגים בפורום בנושאי גירושים יאושרו
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'אורית מילשטיין מגיעה לתפוז '
אורית מילשטיין מגיעה לתפוז
<< ההודעה הנוכחית
29/03/2011 | 17:52
9
295
ההתמודדות עם גירושין – פירוק הזוגיות, המשפחה והשותפות – היא ארוכה, סבוכה וכואבת. כל קונפליקט בתהליך מקבל מימד נוסף ומורגש ביתר שאת כאשר בתמונה מעורבים גם ילדים.
איך מסבירים לילדים על הבתים הנפרדים, הסדרי הראייה ובני הזוג החדשים? איך מתנהלים בחגים, ימי הולדת ואסיפות הורים? איך מתמודדים עם בעיות התנהגות או התדרדרות בלימודים? ואיך מבהירים לילדים, שתמיד נישאר אבא ואמא?

בתכניתה החדשה, מיכל דליות נותנת כלים לזוגות גרושים כיצד לנהוג עם הילדים ולהתמודד עם המציאות החדשה. מיכל שומעת מהורים על הקשיים, המרחק הפיזי מהילדים, המשבר הנפשי והכלכלי ומדריכה אותם כיצד לשתף פעולה למרות היותם הורים גרושים, כאשר בכל פרק מוצגת משפחה שונה ומודל אחר של יחסים במשפחה גרושה.
http://www.mako.co.il/home-family-divorce

התכנית החדשה "תמיד נישאר אבא ואמא" עלתה שבוע שעבר בקשת (ערוץ 2) והיא תשודר מחר בפרקה השני בשעה 21:00

אתם יכולים להיות הראשונים לקבל ייעוץ ומענה לשאלות בנושא, באירוח מיוחד שיתקיים בפורום ביום רביעי הקרוב ה 30.01 החל מהשעה 22:10. לשאלותיכם בנושא תשיב אורית מילשטיין, יועצת משפחתית ומנחת קבוצות.

אתם מוזמנים לשרשר את השאלות לאורית כבר עכשיו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'שימו לב התאריך הוא ה 30.03 - מדובר בהיום'
שימו לב התאריך הוא ה 30.03 - מדובר בהיום
30/03/2011 | 12:24
5
לצפיה ב-'איך לדבר עם הקטנטנים על הפרידה'
איך לדבר עם הקטנטנים על הפרידה
30/03/2011 | 13:05
2
14
בס"ד

אנחנו מתגרשים ויש לנו תאומים בנים בני 3.5. מלבד השיחה הראשונה שסיפרנו להם שאבא הולך לגור בבית אחר, כמה ימים לפני שהוא עזב ( לפני כחודשיים), לא יזמתי עוד שיחות איתם על הנושא. חיכיתי לשמוע מהם והגבתי ספציפית. אני לא יודעת איך לגשת לנושא וחשבתי לחכות שנתחיל את הליכי הגירושין ובמסגרתם אנחנו אמורים גם לקבל יעוץ משפחתי ( פרוייקט גירושין בשיתוף פעולה). בנתיים הבנים השובבים נהיו יותר שובבים, ואני חוששת שמתפתחת בעיית התנהגות. שניהם לא מתמודדים טוב עם תסכולים, מרביצים לחבריהם בגן וגם לי, אחד יותר משתמש באלימות מילולית והשני יותר מרביץ (לא ברמה היסטרית אבל קצת מעבר לשובבות הנסבלת). אז חשבתי על העבודה שאני צריכה לעשות בנושאים שקשורים ישירות לבעיה - לימוד דרכי התמודדות עם כעס, ארגון טוב יותר של סדר היום, השינה והתזונה שלהם, למשל. אבל אני תוהה אם מעבר לטיפול התנהגותי בבעיה יש צורך דחוף להתמודד עם הרגשות בהקשר לפרידה, ואם כן אז איך? האם לשאול אותם מה הם מרגישים, להזמין אותם להביע עצב וכעס, לשאול שאלות? חשוב לציין שהיחסים שלי עם בעלי בנפרד הם תקינים פחות או יותר, הוא רואה את הילדים במידה סבירה אבל לא אידאלית, הוא בדרך כלל נמצא איתם בחוץ ולא מספיק לוקח אותם אליו הביתה והם גם לא ישנים אצלו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'איך לדבר עם הקטנטנים על פרידה'
איך לדבר עם הקטנטנים על פרידה
30/03/2011 | 15:36
9
בני ואני כתבנו סיפור המאפשר התבוננות והבנה בעניים אוהבות
הסיפור פתח לנו צוהר
והחזיר את הצבעים לחיינו
http://www.youtube.com/watch?v=7WKJ2n__Z1Y
כאן אני מקריאה אותו בליווי שקופיות
שיהיה רק טוב
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'soymi ערב טוב'
soymi ערב טוב
30/03/2011 | 22:25
26
באמת לא פשוט להסביר לילדים כל כך צעירים למה אבא ואמא לא גרים יחד.
יחד עם זאת אין ספק שהשינוי ההתנהגותי שלהם נובע בעיקר מהחשש שלהם לשינוי הלא ברור ולהלא מוסבר.
כאשר יש שינוי בבית שלא מוסבר לילד זה מלחיץ אותו, למען האמת גם מבוגר נלחץ משינוי לא מדובר.
אני מציעה לשבת עם הילדים את ובעלך יחד ולהסביר להם שאבא ואמא מאוד אוהבים אותם ותמיד ידאגו להם ויטפלו בהם, להסביר להם שאבא ואמא החליטו שכל אחד יגור בבית אחר. בנוסף הייתי גם מציעה לדבר עם הגננת, לעדכן אותה לגבי השינוי בבית.
במקביל הייתי מציעה לך לקבל הדרכה הורית כדי לקבל כלים להתמודדות עם השינוי בהתנהגותם והדרכה לבעלך לגבי השעות שהוא מבלה איתם.
בהצלחה,
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'חינוך שונה'
חינוך שונה
30/03/2011 | 18:34
4
10
שלום וברכה,
אני גרושה כשנה. יש לי 2 ילדים בילאים 8 ו-5.5. לי ולגרושי ישנה משמורת משותפת עליהם.
כשהילדים נמצאים אצלי, הדברים מתנהלים באופן שגרתי מאוד: אני חוזרת מהעבודה ועסוקה איתם: משחקים, שיעורים, שיחות, לקראת הערב מקלחות, ארוחת-ערב, צחצוח שיניים, קריאת סיפור ושינה בשעה 20:00.
כשהם נמצאים אצלו בימי שני וחמישי כל סדר השעות מתהפך ויוצא שהם הולכים לישון בשעה מאוד מאוד מאוחרת ואף נשארים לראות את תכניות הלילה שלאחר החדשות.
קרה לא פעם שהם נרדמו בכיתה יום אחרי שהיו אצלו או שנרדמו כבר בשעה 17:00 ביום המחרת.
ניסיתי לשוחח עמו בנושא אך ללא הועיל - אני לא רוצה להתערב לו בשיטות החינוך או להיות שוטרת (עובדה שזה לא עזר בתקופת הנישואין).
הדבר מאוד מקשה על הילדים שכל יום שגרתם משתנה.
אשמח לשמוע מה ניתן לעשות?
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'בדיוק ככה...'
בדיוק ככה...
30/03/2011 | 22:11
1
9
כלום
ברגע שתפנימי שכל אחד מחנך כפי שהוא רוצה הכל יהיה יותר קל
אתם גרושים לא נשואים
ןכמו שאמרת " אני לא רוצה להתערב...."
אולי תחשבי על שינה אצל האבא בימים האלה....
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
30/03/2011 | 22:13
7
אתם במשותפת... אז סליחה... באמת אין לך כלום לעשות
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
30/03/2011 | 22:38
33
מאוד לא פשוט כשאבא ואמא שלא חיים יחד חושבים אחרת, אין ספק שזה מתסכל במיוחד שהצד השני לא מעוניין לשוחח ולנסות לשנות.
אני מציעה לך לבדוק האם באמת קורה שהם נרדמים בכיתה והיה וזה קורה לעיתים קרובות אולי שווה שהמורה תדבר עם האבא ותסביר לו על חשיבות שעות השינה.
בכל מקרה אני הייתי מציעה לך לנסות לשוחח עם האבא שוב, לא ממקום של ביקורת על דרכי החינוך שלו אלא רק ממקום של טובת הילדים.
דבר נוסף, אולי תנסי להסתכל גם על הצד החיובי שהאבא מאוד רוצה לבלות עם הילידם ושהילדים נהנים איתו.
בהצלחה,
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'תרגיעי לא מתים'
תרגיעי לא מתים
30/03/2011 | 22:51
18
מזה שהילדים ישנים מאוחר מידי פעם! אל תתערבי ואל תחפרי לו
תסמסי לו פעם אחת שאת מבקשת בכל לשון של בקשה שירדים

אותם בשעות קבועות כל אחד בתורו כי יש פער גילאים בינהם על מנת
שהם יוכלו לתפקד היטב למחרת תסבירי לו שזה גורם נזק ויות את

לא מתכוונת להעיר לו רק שיקח את זה לתשומת ליבו ! תפס תפס
לא תפס תבלעי את ה
גרושים צעירים >>

הודעות אחרונות

19:55 | 24.06.12 יערית
01:19 | 22.06.12 רוקי48
01:16 | 21.06.12 רוקי48
09:19 | 20.06.12 מתולתלת30
05:49 | 18.06.12 מתולתלת30
05:37 | 18.06.12 מתולתלת30
13:28 | 17.06.12 sumerfield
00:45 | 15.06.12 יערית
09:26 | 13.06.12 מתולתלת30

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ