אהבה בתנאים שלי

אהבה בתנאים שלי

לפני כמה חודשים כתבתי פה שלמרות שאני גרושה כבר תקופה, אני לא מחפשת אהבה. עברו כמה חודשים, ודברים השתנו, אני מתחילה להבין שזה בהחלט משהו שאני רוצה בו ומהרהרת בו יותר ויותר. אבל כמו שהרגשתי אז - גם היום, לא יכולה לדמיין את עצמי גרה עם מישהו, חולקת בית. כמובן שאין מה לדבר על חתונה או עוד ילדים (אבל זה פחות קריטי אני מניחה). אז איך עושים את זה, מבלי להשמע לא רצינית? אני מבינה שעל רוב האנשים מוסכם שתהליך הגיוני של זוגיות כולל בסופו של דבר חיים משותפים, ולי, כפי שזה ניראה עכשיו - זה לא יתאים בכלל בשנים הקרובות. כשאני שומעת פה ושם על זוגות מבוגרים (בני 50,60) שיש להם זוגיות שכזו, בה כל אחד חי את חייו בביתו, אני נמלאת קינאה. האם זוגיות כזו רלוונטית גם בגיל 30+? קצת עצוב לי לאחרונה מרגע שהבנתי שאני אולי מחפשת משהו לא קיים.

אני לא חושבת שצריך לצאת בהצהרות בתחילת הקשר

יכולה לומר שני דברים מנסיוני: 1. יש גברים שזה בהחלט מתאים להם. 2. הדברים יכולים להשתנות אצלך. התהליך אצלי התחיל בהשתבללות ארוכה, אחריה יזיז ואח"כ התחלתי להרגיש שאני רוצה קשר, אבל לא עמוד מדי ומחייב מדי. לא יכולתי לראות את עצמי גרה עם מישהו. היום אני לא יכולה לחכות.

../images/Emo140.gif

גרמת לי לחייך עם קריאת התגובה שלך. מאחלת לך שזה יקרה בקרוב!

ye44

New member
בואי נחכה עוד

כמה חודשים ואז תתחילי לטפס על הקירות בשביל זוגיות מלאה
את יכולה לכתוב שאת לא מוכנה כרגע לזוגיות וזה לגיטימי ! אבל בואי נחכה ונראה אם תכתבי פוסט מתקן עוד מ"ס חודשים סביר להניח שכותרתו תהיה " מוכנה לאהבה ללא תנאים מוקדמים "

ye44

New member
תראי אם

זאת היית את שכותבת את הפוסט, הייתי כותב "סביר להניח שעוד מ"ס "שעות"
היית פותחת פוסט של מוכנה לאהבה ללא תנאים מוקדמים עכשיו "
תני לה להשתעשע עם עצמה מ"ס חודשים, מה שכן בקרוב הJDATE יעשו עליה קופה

Rtitan

New member
ואם יש תור במשתנה?...

תשאלי את WINWIN מה קורה שם בבוקר...

Rtitan

New member
קצר , מקוצר או קצוץ קנה??

הוא רק פורק מחסנית ומגיע

WinWin8

New member
יופי יופי

תסתלבטו ותרבחו חופשי. אח שלכם קורע את הטוסיק בקו ואתם.... האמת? בדיוק בשביל זה סיכלנו היום כמה ניסיונות פאתטים להתנכל לכוחותינו ע״י כמה עוינים... כדי שאתם תוכלו להנות.

WinWin8

New member
הגברים בוכים בלילה...

הנה, עוד שבת הלכה לנו .. יום כיפור כולנו זוכרים... עכשו בכלל את צריכה טנק דמעות.. השק יבש כבר מזמן..

Rtitan

New member
שק הדמעות שלך...

הקנה המקוצר שלו... השפשפת של החובשת... אני מסתבך בעלילה כאן!!!

WinWin8

New member
שכחת את הלשון של יערית הקוגרית...

זה לכשעצמו דבר ששווה להתאבד עליו.

WinWin8

New member
ידעתי...

תמיד חסר לי גרוש ללירה... עכשו תסלחי לי. יש לי מסדר שמירה על הראש.. הדגל ירד לתחתית התורן, דגל שק, נשק טען.. קלאק קלאק והקצין תורן הכי שווה בצה"ל ינסה לצוד שוברי שמירה.. הלילה עוד צעיר

למעלה