לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97929,792 עוקבים אודות עסקים

פורום גרושים צעירים

תכננו את החתונה, השקענו, ואחרי זמן קצר, קצר יותר מ``נצח נצחי נצחים`` הכול נגמר, נפרדים, מתגרשים, אוספים עם המטאטא את שברי מערכת היחסים שהייתה ועוד לא מוצתה כראוי, אוספים את שברי החלומות המשותפים, התקוות האישיות והרצון לגדול ולגדל ביחד. זה המקום לתמוך ולהיתמך, למצוא אנשים כמוני וכמוך, שסיימו את פרק א' מוקדם מהצפוי אבל מרגישים "אין לי את החוויה של פרק א', הייתה לי חתונה, היו לי גירושים, אבל לא מרגיש כמו פרק א' ", כאן נוכל להתמודד ביחד עם הנישואין שלא נגמרו באושר ועושר, אלה שנגמרו מהר מהצפוי, שלא מוצו, שלא התחילו בכלל וכבר נגמרו, ברוכים הבאים לבית החדש- גרושים צעירים ומלאים בתקווה לעתיד ורוד יותר
  תקנון הפורום- לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון.
הפורום הינו פורום חברתי ופתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך.
אנא התייחסו בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנא שמרו על שפה נקייה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב.
שרשור בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על פי שיקול דעת ההנהלה.
הקפצות אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין (הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים).
מאמרים וקישורים הפורום הינו פורום חדש, אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אליי במסרים, אשמח לעדכן ולהרחיב את במת המאמרים והקישורים לטובת כלל הגולשים בפורום.
לוח אירועים לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור; יש למלא את הפרטים כך שאפשר יהיה לדעת במי מדובר.
לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר.
סקר מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות.
  הערות, הארות, בקשות- יתקבלו בשמחה על גבי הפורום וגם במסרים, לתשומת לבכם, תלונות לגבי ניהול הפורום יש להעביר במסר אישי בלבד ולא על גבי הפורום.
 מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים.
בלוגים המלצות ופרסום בלוגים בפורום בנושאי גירושים יאושרו

אודות הפורום גרושים צעירים

תכננו את החתונה, השקענו, ואחרי זמן קצר, קצר יותר מ``נצח נצחי נצחים`` הכול נגמר, נפרדים, מתגרשים, אוספים עם המטאטא את שברי מערכת היחסים שהייתה ועוד לא מוצתה כראוי, אוספים את שברי החלומות המשותפים, התקוות האישיות והרצון לגדול ולגדל ביחד. זה המקום לתמוך ולהיתמך, למצוא אנשים כמוני וכמוך, שסיימו את פרק א' מוקדם מהצפוי אבל מרגישים "אין לי את החוויה של פרק א', הייתה לי חתונה, היו לי גירושים, אבל לא מרגיש כמו פרק א' ", כאן נוכל להתמודד ביחד עם הנישואין שלא נגמרו באושר ועושר, אלה שנגמרו מהר מהצפוי, שלא מוצו, שלא התחילו בכלל וכבר נגמרו, ברוכים הבאים לבית החדש- גרושים צעירים ומלאים בתקווה לעתיד ורוד יותר
  תקנון הפורום- לפורום תקנון שכל הגולשים מחוייבים לפעול על פיו. אנא עיינו בתקנון לפני שאתם מתחילים לגלוש בפורום. מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי התקנון.
הפורום הינו פורום חברתי ופתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה וברצינות ועם חיוך.
אנא התייחסו בכבוד לכל משתתף/ת בפורום. הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע, הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה. גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם. אנא שמרו על שפה נקייה ונעימה. כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים או לא מסכימים לחלוטין עם מה שנכתב.
שרשור בכל עמוד יש אפשרות ל-15 הודעות בלבד. הודעות חדשות דוחקות הודעות ישנות יותר לעמודים אחוריים ולארכיון. לכן יש לשרשר הודעות להודעות קיימות, אם הן עוסקות באותו נושא. הודעות שלא שורשרו, ישורשרו על פי שיקול דעת ההנהלה.
הקפצות אם שאלה לא נענתה, כנראה שהמשתתפים לא ידעו לענות עליה ולכן יש שתי אפשרויות – להקפיץ את ההודעה לראש הדף, או לחכות שההודעה תצורף לשרשור הקפצות כללי בו מופיעות שאלות נוספות שלא זכו לתשובה עדין (הודעה תקפוץ לראש העמוד אם הוספה לה תגובה ובה לפחות 10 תוים או מספר אייקונים).
מאמרים וקישורים הפורום הינו פורום חדש, אם יש לכם הצעה למאמר/קישור חדש – פנו אליי במסרים, אשמח לעדכן ולהרחיב את במת המאמרים והקישורים לטובת כלל הגולשים בפורום.
לוח אירועים לוח אירועי הפורום מתעדכן כל הזמן באירועים של חברי הפורום ושל אורחים. מי שמעוניין, מוזמן למלא את הטופס, אשר יועבר באופן אוטומטי לאישור; יש למלא את הפרטים כך שאפשר יהיה לדעת במי מדובר.
לוחות. ישנם מספר לוחות לשירות המשתתפים, בהם פרסום מספרי טלפון ופרטים אישיים הוא על דעת המפרסם ובאחריותו בלבד. שימו לב, הודעות שאינן במקומן, הודעות כפולות או על פי בקשת המפרסם - תמחקנה לאלתר.
סקר מדי פעם משתנה הסקר של הפורום בו תוכלו להצביע ולהשפיע. הצעות לסקרים יתקבלו בברכה במסרים ללא התחייבות.
  הערות, הארות, בקשות- יתקבלו בשמחה על גבי הפורום וגם במסרים, לתשומת לבכם, תלונות לגבי ניהול הפורום יש להעביר במסר אישי בלבד ולא על גבי הפורום.
 מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל יתקבלו בברכה במסרים האישיים.
בלוגים המלצות ופרסום בלוגים בפורום בנושאי גירושים יאושרו
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'דודו והגרושה'
דודו והגרושה
<< ההודעה הנוכחית
09/06/2009 | 10:15
39
3
בימים האחרונים הרגשתי איזשהי ורחמים כלפי טופז. לעבור תוך כלום זמן מלהיות מלך בגג העולם לאוויר שלא מחזירים לו טלפונים זה וואחד מכה. אני לא חושבת שלבכירי הטלוויזיה שלנו הגיע שבירת עצמות, אבל אני חושבת שתופעת ה"טופז עשה את שלו" מבחילה.

אתמול דיווחו על עוד חלק בפאזל המפופק הזה. דודו ככל הנראה תכנן לרצוח את גרושתו, אשר בהריון(!) בימים אלו, ואת בעלה הנוכחי.
ברגע ששמעתי שהוא הודה גם בזה - הרחמים נעלמו.

איך אפשר להיות כזה מעוות??? לפגוע בצורה כזו במישהי שאהבת, באם בנך? מה לעזאזל עבור לו במוח? מה הוא חשב? מפלצת

היו לכם פעם מחשבות קיצוניות שכאלו?
מה הייתם עושים במקום גרושתו?  אני לא הייתי נותנת לו להתקרב לילד לעולם.  .

הוא עככשיו באמת גמר את הקריירה, ואת החיים. מעבר לכך שהוא לעולם לא יחזור לטלוויזיה, בטח הוא גם לא יראה את הילדים שלו לעולם.

גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'דודו:ירד מהפסים '
דודו:ירד מהפסים
09/06/2009 | 10:34
1
לא מתקבל על הדעת לתקוף אנשים בגלל ש?......בעצם אין סיבה.-- בעצם לא משנה הסיבה --
צריך להעניש אותו בכל חומרת הדין למען הדורות הבאים.

נקווה מאוד שהפרקליטות ובית המשפט לא יפלו לתרגיל ההזוי של דודו משוגע.
טוב שעצרו אותו לפני ביצוע רצח, והוא לא היה רחוק מזה.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'התחרפן לגמרי...'
התחרפן לגמרי...
09/06/2009 | 10:41
1
עברתי עכשיו ליד המשטרה ברמת החייל, יש שם צי של צלמים שמחכים לו בחוץ...
הוא ניזון מהיחס הזה.
נראה לי שצריך להשאיר אותו בבידוד בלי עיתונים כמה זמן שיתאפס על עצמו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'תגידו, חושבים שאפשר היה לדעת עליו'
תגידו, חושבים שאפשר היה לדעת עליו
09/06/2009 | 10:45
4
שהוא קצת קוקו.. כאחד שהתגרש כבר שלוש פעמים. בכל זאת, אליזבת טיילור כמודל לחיקוי זה לא כזה נורמלי. או לפחות בארץ. אפילו כגרושה, נדמה לי שזה קצת מוגזם.. שלוש פעמים
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אולי האנשים הקרובים אליו'
אולי האנשים הקרובים אליו
09/06/2009 | 10:55
1
ראו או הרגישו שהוא מאבד כיוון.
אבל עדיין אני לא חושב שאדון טופז קוקו,
זה בדיוק מה שמנסים לצייר מאותו.

עדיין הייתי שולח אותו לכלא גאונטנמו,
מאוד נחמד שם
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אז צריך למהר'
אז צריך למהר
09/06/2009 | 16:12
לפני שברק חוסיין אובאמה יספיק לסגור אותו...
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'גם אודטה גרושה 3 פעמים.זה הופך אותה לקוקו?'
גם אודטה גרושה 3 פעמים.זה הופך אותה לקוקו?
11/06/2009 | 11:28
לצפיה ב-'בהחלט. בכלל, צריך להוציא את הגרושים להורג.'
בהחלט. בכלל, צריך להוציא את הגרושים להורג.
11/06/2009 | 12:22
הם מהווים איום על הנשואים, ובכלל זה לא נורמלי להתגרש.
זה נוגד את דרכו של הטבע.

....
נו באמת.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אני חושב שקצת נסחפת.. '
אני חושב שקצת נסחפת..
09/06/2009 | 11:06
1
ככה זה בטבע, אדם נולד, מגיע לשיא, ואז כוחו יורד, בסוף הוא מת. זה קורה לכולם, את יודעת.  ואם נדבר על טלוויזיה, יש המון כוכבי טלוויזיה \ בידור \ זמרים \ שחקנים \ שיורדים מגדולתם.

לכן יהיה נקי יותר אם נפריד לחלוטין את תופעת "הכוכב הדועך" מתופעת ה"ארכי פושע מאפיונר מגלומן מסוכן לחברה". אלו שתי תופעות שונות לחלוטין. יש פושעים שלא היו כוכבים, וכל הכוכבים הדועכים חוץ מדודו לא פושעים.

חמלה?? אפשר להרגיש חמלה לאדם שמאבד שליטה ומכניס מכות למישהו... אבל למישהו שבמשך תקופה ארוכה מתכנן ארגון פשיעה קטן?? חמלה??  אם היית חוטפת בעצמך מכות כמו שירה מרגלית, רק אז היתה לך הזכות להרגיש חמלה.

דווקא הקטע של גרושתו מתאים לפאזל. הוא הרגיש שהכל מצליח לו, שהוא עליון במכות על אחרים, וזה בא לו בקלות, אז למה לא להרחיב את המעגל לכל מי שעיצבן אותו אי פעם?
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'נכון.יש הרבה שירדו מגדולתם ונכנסו לדכאון,'
נכון.יש הרבה שירדו מגדולתם ונכנסו לדכאון,
11/06/2009 | 07:58
ועדין לא השתמשו באלימות.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'לפחות עורך דין טוב יש לו '
לפחות עורך דין טוב יש לו
09/06/2009 | 11:40
2
יטען למחלת נפש
לא ישב יום אחד בכלא
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'I'm not sure his current lawyer will help him'
I'm not sure his current lawyer will help him
11/06/2009 | 06:57
An article in NRG claimed Amir Zion (the lawyer)  is Roni Chen's  (the ex wife's )  cousin
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'לדעתי,אדם שמתכנן בקפידה פגיעה באנשים,'
לדעתי,אדם שמתכנן בקפידה פגיעה באנשים,
11/06/2009 | 08:00
עוקב אחריהם ואפילו מתכנן שיפגעו גם בו כדי שזה ישמש אליבי, זה בנאדם בהחלט שרוט אך יכול לעמוד לדין.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'דודו'
דודו
09/06/2009 | 13:59
סיפור מזעזע:!
העובדה שכל יום מתגלה משהו חדש בפרשה ממש מחריד וחולני!
אני חברה באתר דה מרקר, ושם דודו היה גם חבר שלי (רק דרך האתר וטוב שכך).
הוא כתב פוסט ממש לא מפתיע על החיים, ואחרי שקיבל תגובות מאוד קשות ולא נעימות הוא ביטל את החברות שלו באתר.
אני הגבתי בנחמדות..אמנם לא החזרתי טלפון אבל אני מקווה שאני לא ברשימת החיסול:)

דווקא אהבתי את דודו והוא היה נראה לי אדם מצחיק נחמד..משוגע אבל אחרי כל הפרשה הזו באמת חבל לי עליו ועל המשפחה שלו..ובעיקר אני שמחה שלא נגרם שום נזק גדול ממה שתוכנן!!

שיהיה רק טוב:)
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'הוא אומנם דפוק אבל את מחסדת'
הוא אומנם דפוק אבל את מחסדת
09/06/2009 | 20:44
כמה נשים פשוט מתעללות בגרושים לשהם בעזרת בית המשפט?
זה שזה חוקי לא הופך את זה ליפה. אם נשים לא היו פחדניות הן לא היו מהססות גם לנקוט ברצח אם לשפוט לפי כמות השנאה שרואים.
אני לא סובל את הפרצוף שלו ולמעלה מעשרים שנה אני רואה בו מה שכולם רואים עכשיו, אבל התגובה שלך מקרבת אותך לרמה שלו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אני חושבת שלא הייתי נותנת לו להתקרב לבני אדם.'
אני חושבת שלא הייתי נותנת לו להתקרב לבני אדם.
09/06/2009 | 22:40
1
לא רק לילדים.

אני לא חושבת שהוא יחייה עוד הרבה זמן..
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'לכן הוא עדין עצור.השופט טוען שהוא מסוכן '
לכן הוא עדין עצור.השופט טוען שהוא מסוכן
11/06/2009 | 08:11
לאנשים בחוץ.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'זה עולה לדיון...'
זה עולה לדיון...
09/06/2009 | 23:23
רק כי הוא מפורסם.

זו לא חכמה.

כמה מקרים או 'כמעט' מקרים קורים לאנשים שלא נמצאים באור הזרקורים? כמה חיים ניתן היה להציל אילו לא היו עוברים לסדר היום על קריאות לעזרה?

טופז עצמו הזוי ובזוי ומקומו מאחורי סורג ובריח להרבה שנים.

רק שלא יימצא 'חסר שפיות'.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'כבר כתוב:'
כבר כתוב:
09/06/2009 | 23:37
הקנאה, התאוה והכבוד. מוציאים את האדם מן העולם.. עצוב... עצוב מאד!
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'הוא צריך להבין'
הוא צריך להבין
10/06/2009 | 00:37
2
שכל מלך מגיע בסוף היום שהכתר עובר למישהו אחר פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה אין מה לעשות
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'הא.א.א'
הא.א.א
10/06/2009 | 01:26
אביב?ממצב מותק פי שנימ.מ.מ.מ
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'ומה חשב,שאם יתנקם באלו שדחו אותו בערוץ 2'
ומה חשב,שאם יתנקם באלו שדחו אותו בערוץ 2
11/06/2009 | 08:18
יאהבו אותו יותר?
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'תגידו'
תגידו
10/06/2009 | 01:25
יש סכוי שתפסיקו לדבר עליו חפרו.ו.ו.ו.ו.ו איפה שאתה לא הולך דודו דודו .. מה שהוא לא עשה חלאס עבור..
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'גם אני הפסקתי לרחם על מצבו הנפשי כששמעתי'
גם אני הפסקתי לרחם על מצבו הנפשי כששמעתי
11/06/2009 | 07:57
שניסה לתכנן גם פגיעה בגרושתו אם בנו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'לפני זה ריחמת עליו רק ששמעת שהוא רצה לפגוע '
לפני זה ריחמת עליו רק ששמעת שהוא רצה לפגוע
11/06/2009 | 08:08
1
באישתו התהפכת ?
מה נסגר איתך.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'רחמתי על הדרדרותו הנפשית, לא על המעשים'
רחמתי על הדרדרותו הנפשית, לא על המעשים
11/06/2009 | 08:15
הנוראיים שעשה.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אדם חולה בנפשו זקוק לחמלה קודם לא ריחמתי '
אדם חולה בנפשו זקוק לחמלה קודם לא ריחמתי
11/06/2009 | 08:09
כי חשבתי שהוא עשה זאת ממניעים עסקיים ( חיסול חשבונות ) אבל עכשיו  כשהבנתי שהאדם מעורער בנפשו בנאדם ירד זה עצוב וזה  נכון לכל אדם שה קורה לו .לחמלה שלי על הנפגעים אין מילים מה שהם עברו זה לא ישכח בחיים .
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אני חושב שבית משפט ממש מיותר'
אני חושב שבית משפט ממש מיותר
11/06/2009 | 09:03
בקריאת כל התגובות כאן וכל המאמרים בעיתונים אני חושב שאין צורך להעמידו לדין הכל ידוע הכל ברור אשמתו הוכחה רחמים הס מלהזכיר מצבו נותח בכל אופן אפשרי והוא כבר נשפט ע"י החברה העיתונאים וכ' לא מצאתי צדיק אחד בסדום שיאמר מילה אחת לטובתו החוצפה ההולכת וגוברת היא הפתיח של הכותבת הראשונה "עד עכשיו ריחמתי עליו אחרי הרצון שלו לפגוע בגרושתו כבר אינני מרחמת עליו "הציטוט אינו מילה במילה אלא רוח הדברים

גברת נכבדה , דודו עוד לא הודה שניסה לפגוע בגרושתו , אני דווקא קראתי שהוא מתכחש לכך מכל וכל
אבל את את שערי רחמיך כבר סגרת בפניו , לא המתנת אפילו לשמוע את הדיונים בבית המשפט
אז אם הכל כל כך ברור וכל מובן
אז רבותי השופטים ובשביל מה לערוך דיונים בבית משפט הרי הכל ברור האשמה ידועה
הבה נוציא אותו לככר העיר ורק נחליט האם לסקול או לתלותו על עמוד גבוה מול כל המון צוהל ומריע ..לא מזכיר לכם קצת סצינות מתקופת ימי הביניים ?......
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'בלי קשר לדודו, עם קשר לשאלה השנייה שלך'
בלי קשר לדודו, עם קשר לשאלה השנייה שלך
11/06/2009 | 10:45
1
"איך אפשר לפגוע בצורה כזו במישהי שאהבת, באם בנך, מפלצת" ?
הנה התשובה שלי.
מקרה שפורסם בפורום לפני תקופת מה.

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

ומבחינת דודו, אני מציע לך לקרוא את ההודעה הבאה של המשטרה :
http://www.telaviv.police.gov.il/index.asp?ID=2926...

אני אסייג את דברי הבאים - כל עוד לא הוכחה אשמתו של אדם בבית משפט (גם אם, לכאורה, הודה בחקירות משטרה) הוא חף מפשע.
משאמרתי את זה :
מדברייך אני מבין שהרצון לפגוע בגרושתו (לכאורה) חמור יותר מהרצון לפגוע באנשים אחרים ?
ואם לא היה רוצה לפגוע בגרושתו (שוב, רק לכאורה) ורק היה רוצה לפגוע בראשי ערוץ. 2 (..) זה היה "בסדר" ?
אלימות היא אלימות היא אלימות. לא משנה כלפי מי היא מופנית.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'ברור שהוא צריך להענש על מעשיו,התכוונתי'
ברור שהוא צריך להענש על מעשיו,התכוונתי
11/06/2009 | 11:33
שרחמתי על הדרדרותו הנפשית ושהוא זקוק דחוף לטיפול נפשי אינטנסיבי. אין ספק שאין צדק לאלימות ולא משנה מה הגורם לה.
לא התכוונתי לרגע אחד שהוא לא צריך להענש.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'רק שכחת דבר אחד - ומאוד חשוב'
רק שכחת דבר אחד - ומאוד חשוב
11/06/2009 | 11:33
3
בקשר לאנשי התקשורת שהוא פגע בהם או תכנן לפגוע בהם - בזה הוא הודה.

בקשר לגרושתו - הוא לא הודה. הוא מכחיש הכל.

אבל את שופטת אותו, משנה את כל דעתך עליו, חושבת שהוא מפלצת רק כי חושדים בו שהוא תכנן את זה, כי "ככל הנראה הוא תכנן".
עכשיו זה "IN" להיכנס בו, כי עכשיו מחפשים מה עוד הוא עשה, תכנן, חשב, דיבר...

ואני לא אומר שהוא עשה או לא, תכנן או לא, ולא שופט אותו, לא שונא אותו ולא אוהב....
אבל מצד שני, אני גם לוקח את התקשורת בפרופורציה.
תחשבי על זה.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'הודה ? או שהתקשורת אמרה שהוא הודה ?'
הודה ? או שהתקשורת אמרה שהוא הודה ?
11/06/2009 | 12:18
2
או שמישהו הדליף מהיכן שהוא שזה מה שהוא אמר ?
שמעת אותו במו אוזניך אומר שהוא, בקולו, אומר שהוא מודה בתקיפות של אנשי התקשורת ?
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'גם בצוואה שהשאיר לפני שניסה להתאבד'
גם בצוואה שהשאיר לפני שניסה להתאבד
11/06/2009 | 12:29
1
הוא כתב שהוא מתבייש במעשיו ולא יכול להמשיך לחיות עם עצמו.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'אין כמעט ספק שהוא אשם...'
אין כמעט ספק שהוא אשם...
11/06/2009 | 12:38
אבל הווידוי שלו, גם בהודעת האשמה וגם במכתב ההתאבדות, יכול להיות תרגיל של החוקרים כדי לשבור אותו סופית.

עובדה היא שאין הודעה בקולו ואת מכתב ההתאבדות אף אחד לא ראה - עדיין.
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'דודו טופז - הסיפור האמיתי'
דודו טופז - הסיפור האמיתי
11/06/2009 | 12:46
1
דודו טופז - הסיפור האמיתי - אתר חדש
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'דודו כמנהיג ואציל בעל המומות ורב הידיעות '
דודו כמנהיג ואציל בעל המומות ורב הידיעות
11/06/2009 | 12:49
אני אוהב אותך דודו אני אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
אתה המנהיג שלייייייייייייייייייייייייייייי
דודווווווווווו לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

יאללה סתמו חפרתם על דודו דודו דודו דודו דודו דוודודודודודודודכוןדגיכדןוגיקרוןםעי/קףךחעי/קףךחרעיףךרעי3ף
תמותו כבר
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'סתם הירהורי לב'
סתם הירהורי לב
11/06/2009 | 15:21
1
עצוב מה שקורא לאדם בסדר גודל  כמו דודו טופז..אבל אנחנו כחברה   אשמים..זה היה צפוי  אם אתם זוכרים את אותו מטורף שהיטריף תמדינה בלילה 1 הוצי חצי מדינה ללילה לבן בחיפוש אחרי  עבמי"ם זוכרים את זה?.. והוא עשה את זה .כזה כוח  היה לו ופתאום הוא הפך... לכלום.. לחסר  משמעות ולחסר כוח. שלא יהיו אי הבנות אני סולדת מהמעשים שלו או בתגובה שלו. אבל עם כל זה אני טיפה מבינה  מאפה זה בא. מלהיות מספר..1... בראש הפרמידה להיות ....0.... כלום חסר משמעות חסר יכולת ממש כמו היפוטנת< חומר למחשבה לגברים> מרב און לחוסר און.. אולי אתם לא יודעם להיות אומן על במה זה ממכר .. אז בוא  נהיה טיפה סלחנים ,  ולא נהיה כאילו צדקנים ומיתחסדים . אנשים פשוטים < עברינים> חיסלו בפועל אנשים  מיתחרים  ולהם לא היה כזה פרסום . מקסימום יום בחדשות.ואל תשכחו .. דודו עשה הרבה למען אחרים. הזיז דברים  נתן להקיר גם את הצד היפה שלנו כחברה וגרם לנו לתרום לאחרים.אז לפני שניגזור עליו  גזר דין אשם< למרות שהוא האשם> תנו לעצמכם טיפה ממידת הרחמים. אחרי הכל העולם עגול ,פעם אנחנו למעלה ,ופעם למטה,והגלגל מיסתובב. ... תמיד תזכרו  היום אתה מאשים, מי יודע  אולי מחר תהיה מאושם
גרושים צעירים >>
לצפיה ב-'איך אפשר לסלוח על אלימות?'
איך אפשר לסלוח על אלימות?
11/06/2009 | 15:26

הודעות אחרונות

19:55 | 24.06.12 יערית
01:19 | 22.06.12 רוקי48
01:16 | 21.06.12 רוקי48
09:19 | 20.06.12 מתולתלת30
05:49 | 18.06.12 מתולתלת30
05:37 | 18.06.12 מתולתלת30
13:28 | 17.06.12 sumerfield
00:45 | 15.06.12 יערית
09:26 | 13.06.12 מתולתלת30
00:26 | 11.06.12 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ