סדנא וירטואלית למחרוזת חרוזים עטופים בבד|אקשן

2 ידיים

New member
הסדנא מצויינת - כל הכבוד על הבהירות

והשרשרות יצאו נפלאות, כמובן. תודה

aliner

New member
ומי שלא ראתה, דוגמא נוספת - השרשרת שהעלתי

לפני שבוע בבלוג שלי ובפורום שלנו.

aliner

New member
והצעות מגוונות לשיפצורים ושכלולים:

1. בין חרוז וחרוז במקום לעשות את הכיווץ עם החוט רקמה, ניתן פשוט לעשות קשר עם רצועת הבד עצמה. 2. עם סרטי בד צרים, ניתן לקשור מדי פעם פפיונים קטנים בין החרוזים. 3. רצועת הבד לא חייבת להיות מאותו הבד לכל אורכה. ניתן לדוגמא לשלב 3/4 בד אחד ורבע בד אחר. זה נותן מראה אסימטרי ומדליק. 4. ניתן לעשות צינור מבד תחרה או טול. 5. ניתן לעשות 2 שרשרות אחת ארוכה יותר מהשניה הקשורות ביחד. או אחת עם חרוזים גדולים יותר והשנייה עם קטנים יותר ואז מתקבלת שרשרת בכמה חלקים. ובטח יש עוד כל מיני רעיונות מגוונים לעניין הזה, אבל אני עייפה מדי בשביל לחשוב עליהם כרגע. לילה טוב ועשייה נעימה!

hen79

New member
זה מקסים וההסבר מצויין. הכנה פשוטה והתוצאה

מליון דולר

מקסים ורעיון לעוד "שיפוץ" (אומנם חדשה פה)

אומנם הרעיון נלקח מחנות שנקראת, top,,,,, (לא זוכרת מה המילה השנייה)- זו רשת חנויות שמוכרות אביזרים במחירים דיי זולים, מיועד יותר לבנות העשרה. **שמים חרוזים צבעונים ובד שקוף.

תודה אלין. סדנא מצויינת והרעיון מוצלח מאד

אני כבר חושבת על כל האפשרויות בבדים שאפשר להשתמש.

אלין , סדנא נחמדה מאוד וברורה

מזמן מזמן, ואני לא זוכרת כמה מזמן,היו מחרוזות דומות שהכינו אותן ממשי צבוע ביד הן היו הרבה פחות מוצלחות מהמחרוזת הזו אולי סוד ההצלחה כאן זו את , הצבעים העדינים שבחרת והביצוע הכל כך יפה תודה לך אלין

יפה שלי כמה תגעגתי ../images/Emo24.gifמועך, הכל

בסיידר השבח לאל ולבני המשפחה שלי שעוזרים לי לשמור על שפיות חחחחחחחחח ואני כל כך שמחה לראות את ההתפתחות האישית נשמה

טלושקלה

New member
../images/Emo41.gifאלינצקהלה תודה על סדנא ברורה וכיפית ה

שרשרות מגניבות לאללה יצאו מאד יפה

aliner ../images/Emo51.gif לך ולאירית שהעלתה קישור בפורום אמנות שימושית . תודה לך אלין על סדנא נהדרת .כמי שמשתדלת לבקר מדי פעם בבלוג היפהפה שלך ,מודה שאני "מושחדת " ממך .יש לך טעם נפלא עם שילובי הבדים . ../images/Emo24.gif ותודה לכן על שיתוף פעולה נפלא בין הפורומים שלנו .

למעלה