מנפלאות דואר ישראל

anula

New member
איך בדיוק הפעולה שלהם הייתה תקינה?

היי
א. אני אישה :)
ב. הפקידה רשמה במכתב שלה סין...מתוך בלבול כנראה כי רב החבילות היום מתקבלות מסין. מספר מעקב מסתיים ב RU אלא אם כן רוסיה היא מדינה בסין או שהפקידה לקחה את הכדור הלא נכון. קיצר אנשים מתבלבלים, קורה
ג. כאשר פקיד בדפלק מוסר חבילה לנמען או מיופה כוחו הוא אמור לבדוק שהשם על החיבלה תואם והוא גם אמור לקחת מספר ת.ז. כי מדובר בדבר דואר רשום. בוא נתערב שאם נבדוק את רישומי דואר ישראל נגלה שמספר ת.ז. לא תואם או שהחתימה לא תואמת. האם מישהו מדואר ישראל דאג לבדוק את זה?! ממש לא...
ד. גם לי קרה פעם שקיבלתי חבילה עם שם של מישהי אחרת כי הפקיד התבלבל במספר מדף. אחרי שפתחתי וראיתי שלא שלי...ישר חזרתי והחזרתי לפקיד. קורה שטועים גם זה בסדר.
אבל...מישהו צריך לקחת אחריות על המעשה ובמקרה הנ"ל האבא והאמא של אותו פקיד הם גוף שנקרא דואר ישראל
אם זה היה קורה לך? לא היית מתעצבן?

anula

New member
המממ..אני לא עצבנית וגם לא מהירה לצורך העניין

א. אני יכולה להציג ייפוי כוח של סבתא שלי עם מספר ת.ז. שלה , כתובת וכ"ו בכדי שיראו שאני פועלת בשמה...
ב. אם השולח הוא זה שאחראי עד למסירה...סבבה, אבל החבילה נמסרה, לאדם זר באותו סניף דואר של סבתא שלי. אז מי אחראי לחבילה לאחר המסירה ( במידה ונמסרה לאדם הלא נכון? )
ג. פניתי למישהו בכיר בשרות הדואר בבקשה לסייע בסוגיה. אעדכן אותכם אם יהיו חדשות נחמדות :)

anula

New member
הכתובת הייתה של סבתא...

לא מדובר במוכר, מדובר בבת משפחה מרוסיה ששלחה לה פלסטרים מיוחדים להקלה בכאבים של דלקת פרקים...
לא פעם 1 שהיא שולחת
ולא חבילה מעניינת במיוחד

anula

New member
מנפלאות הדואר - the grand finalla

הבטחתי עידכון מצב ואני מקיימת

אז ככה:
יומיים לאחר שקיבלתי תשובה טלפונית מהדואר שאין חבילה ולאחר שכבר קיבלתי מהם מכתב באנגלית שאמר בעצם את אותו הדבר רק באנגלית

המכתב נועד כמובן על מנת שאעביר אותו לצד השולח שיברר עם הדואר שלהם מה קרה לאבידה...
סבתי קיבלה טלפון מפתיע מתחנת החלוקה המקומית וראו פלא הפלאים...מצאו את החבילה! בסניף!! מעולם לא נמסרה לאף אחד!!! שכבה אי שם בסניף...
מפתיע, נכון? אז כל הסיפורים שלהם שראו את סבתי באה ואוספת את החבילה ואפילו אותי ( ואני בחיים לא הייתי שם ) היו מצוצים מהאצבע. לכו תאמינו לאנשים אח"כ

אני אפילו שלחתי מייל לעוזר המנכ"ל של הדואר:

היי XXXXXX
רציתי לעדכן אותך ולהודות לך בהזדמנות זו,
האבדה נמצאה!
(וזה כבר לאחר שקיבלתי מכתב רשמי מהדואר שהחבילה איננה)
התקשרו לסבתי מהסניף ואמרו שהחבילה נמצאת שם
מסתבר שהיא מעולם לא נמסרה לאף גורם זר ( לטענתם ) ובכלל שכבה איפה שהוא בסניף. לכן כל הטענות של הסניף שהם זכרו שסבתי אספה את החבילה היו לא הגיוניות ואף בדויות...
בכל מקרה תודה רבה על העזרה וההתערבות!!!
יש לי תחושה שאילולא הזזת את הגלגלים בתהליך חיפוש ה"אבדה" כל זה לא היה קורה.
בברכת שבוע טוב ועם כמה שפחות חבילות "אבודות"
תודה גם לYYYYY בשמי ��

וגם קיבלתי תשובה:

הי QQQQQQ ,

שמח שהצלחתי לעזור

בהחלט אדאג שנפיק לקחים

שבוע טוב

מסתבר שיש גם חבר'ה רציניים אי שם מאחורי הקלעים
טוב לדעת שהאנושות ורמת השרות בארץ לא אבודים לגמרי
...

שבוע טוב

anula

New member
מנפלאות דואר ישראל

היי
סבתי שתחיה הייתה אמורה לקבל חבילה מרוסיה. החבילה אכן הגיעה אך משום מה נמסרה למישהו אחר שהוא לא סבתא שלי. כאשר פניתי לדואר ישראל שלחו לי איזה מכתב לקוני שבו רשום שהצד השולח אמור לפנות לדואר שם ולעשות בירורים? WTF? דואר ישראל עשו פאשלה נתנו את החבילה למישהו זר ומפילים אחריות על הצד השולח?
להלן נוסח המכתב:
פנייתך נתקבלה בתודה.

במענה לפנייתך שבסימוכין, בבדיקה במערכת מעקב פריטים נמצא כי הפריט שבנידון

נמסר בתאריך 28/4/19 בכרמיאל.

בהתאם לחוק הדואר 1986 ולהוראות איגוד הדואר העולמי, דבר הדואר נמצא בחזקת

השולח עד לשלב מסירתו לנמען. במקרה של אובדן דבר דואר רשום או חבילה, הסתייגות

במסירה שנמצאה מוצדקת, אחריות לתשלום פיצויים הינה כלפי השולח, אם הגיש בקשה

רשמית לבירור במנהל דואר המוצא.

לפיכך, מוצע כי השולח יפנה אל מנהל דואר בסין להתחלת בירור.

לשירותך.

מיותר לציין שכאשר פניתי אליהם שוב...כבר לא קיבלתי שום תגובה.
האם למישהו יצא להתקל באטימות שכזו? האם יש מה לעשות בנדון?

רב תודות

panayotiss

New member
ליצנות לשמה, שב נסח תביעה קטנה

נראה מה יהיה להם להגיד לכבוד השופט.
&nbsp
פשוט בדיחה
&nbsp
&nbsp

anula

New member
יש לי כתובת של מנכ"ל הדואר