אגב אם אני רוצה לפתוח כמה חנויות

some117

New member
אגב אם אני רוצה לפתוח כמה חנויות

שכל חנות תמכור משהו אחר, למשל אלקטרוניקה/ בגדים/ וכו'
איך אני מנהל את זה? יש אפשרות לשייך את כל החשבונות לאותו חשבון פיייפל?
האם מומלץ לשים את השם המלא שלי בפייפל? לפעמים אני רואה מוכרים שאני קונה מהם שלא מזדהים בשם מלא ואמיתי. אלא בכינוי, האם זה מומלץ ואין בעיה מבחינת פייפל?

Amiram_e

New member
אפשר לשייך כמה חנויות לאותו פייפל

רק קח בחשבון שאם תהיה לך בעיה באחת מהן זה ישפיע על כל האחרות.
כולל חסימות, סגירות חשבון.
אם אתה מוכר מתחיל, אל תפתח יותר מחנות אחת. איביי לא אוהבים בלשון המעטה שפותחים על ההתחלה יותר מחנות אחת. אם כבר תתקשר להתייעץ איתם.
הם עלולים לסגור לך את כולן.

אין חשיבות לשם או לכינוי שתשים. לא בחנות ולא בפייפל.
בכל מקרה, ברגע שמישהו מקבל ממך חשבונית מפייפל הוא יראה את השם המלא שלך.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חושבת שבחנות דווקא יש חשיבות לשם אם בונים עסק לטווח ארוך

לקוחות בד"כ לא שמים לב לשם כשהוא סתם כינוי או משהו חסר משמעות, אבל אם יש לו משמעות ויש כזה עסק, זה בד"כ תופס את העין ודווקא נוח מאוד.
&nbsp
כבר נתקלתי במוכרי איביי שיש להם כמה חנויות, נגיד משהו בסגנון Maya_Toys_US וגם Maya_Toys_UK (כל אחת בזירה אחת עם מחירים מקומיים) וכך אני יודעת שזה בעצם אותו עסק. יתרה מכך, לחלק מהעסקים האלה יש גם חנויות ב-Etsy או באתר משלהם, ואז אם מחפשים בגוגל Maya Toys (זו כמובן סתם דוגמה מומצאת) מגיעים לאפשרויות האחרות...
וזה שיווק מצוין.
&nbsp
אני קניתי כך מוצר ממוכרת דרך אטסי ולא איביי, כדי להימנע ממחיר משלוח שערורייתי של GSP. כמו כן הגעתי כך לאתר הפרטי של איזושהי חנות ושם המחירים היו זולים יותר... (ללא העמלה של איביי). ולא מדובר רק במוכרים פרטיים, גם לחנויות עצמאיות כמו Buy In Coins יש חנות באיביי, גם לחנות תחפושות שנתקלתי בה לאחרונה... וזה ממש נוח כשרואים בדיוק עם מי יש לך עסק
. ברור שלא כל הלקוחות ישימו לב, אבל גם אם רק חלק יעשו זאת, מה רע? העסק רק יכול להרוויח.

למעלה