מי יודע איך יוצרים קשר עם i parcel לגבי פריט שלא מגיע

panayotiss

New member
לשם השוואה עם הזמנה מאמאזון שנשלחה עם ushops

עשיתי משלוח מאמאזון לכתובת של ushops בניו גרסי הגיעה אליהם תוך יומיים.
ממחסני ushops לארץ הגיע תוך 4 ימים.
נדהמתי. פשוט תענוג היה.
עם i parcel לא מגיע.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
כנ"ל. בעבר פניה בדוא"ל הניבה מספר דואר שליחים מקומי

אבל כיום זה מופיע בפרטי המעקב באתר שלהם. יש לי כרגע מוצר מאמזון שכבר הגיע לישראל, שוחרר מהמכס וקיבל מספר מעקב דואר שליחים של דואר ישראל, אם כי עוד לא הגיע לדואר. כנראה רק בשבוע הבא...
&nbsp
גם הזמנות מלפני שנתיים מאמזון נשלחו דרך i-parcel ואז הועברו לדואר השליחים (כתבתי על כך כאן). בפעם הראשונה החבילה שכבה שבוע במוקד השליחים עד שגיליתי זאת, יצרתי איתם קשר והם סיפקו לי אותה; בפעם השנייה זה כבר קרה לבד, אבל בשני המקרים זה לא היה תוך שבוע אלא יותר שבועיים-שלושה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, המשלוח המהיר שלהם הוא אקספרס וגם בדואר ישראל VIP

אבל המחיר בהתאם... במקרים רבים הם יקרים יותר מהמחיר של אמזון, ובהזמנה ישירה מאמזון יש אחריות מלאה – ברגע ששלחתי מאמזון ישירות לישראל הם גם יחזירו לי עלות משלוח אליהם במקרה של בעיה.

panayotiss

New member
מי יודע איך יוצרים קשר עם i parcel לגבי פריט שלא מגיע

ביצעתי הזמנה מ amazon com ב 19/10 של שעון
לאחר שלושה שבועות לאחר בדיקות עם דואר ישראל ומשהוברר שהיא כלל לא נכנסה ארצה הבנתי שאת ההזמנה כבר לא אקבל .
היא נשלחה עם i parcel .
יצרתי קשר עם אמזון והנציג הכין הזמנה חדשה של אותו שעון ב 14/11
כעת שוב ההזמנה מתמהמהת ומה ששוב קורה זה שהמספר מעקב נותן מידע שתקוע בסטטוס in transit .
אני פסימי ומאמין שגם זו לא תגיע. מבחינתי לא רוצה לשמוע יותר על i parcel .
שלחתי מייל לפני יומיים , הם כותבים שנפתחה קריאת שירות ותוך יום אמור לחזור אלי נציג, בינתיים כינים.
יש טלפון לפנות אליהם?
מאוכזב נורא....
אני שומע על חברים שמקבלים הזמנה מאמאזון תוך שבוע. מייאש.

Sanchez

Member
אצלי קרה משהו דומה...
הזמנתי מאמזון גרמניה.
לאחר שלושה ימים נשלח.
לאחר עוד 7 ימים אני רואה ש I-PARCEL עדיין לא קיבלו את החבילה לידיהם !
פניתי לאמזון והם כרגיל מרגיעים ואומרים שעדיין יש זמן לחבילה להגיע. אני מסביר שעבר שבוע מהמשלוח ועדיין פיזית החבילה לא הגיע ל I-PARCEL, אבל הם בשלהם.
היום לאחר עוד 5 ימים, אני מקבל הודעה שהחבילה חזרה אליהם (כאילו היא בכלל יצאה) והכסף הוחזר !
ביצעתי עוד פעם רכישה ופניתי אליהם במייל זועם.
נראה מה יצא מזה.

panayotiss

New member
נמאס לי מ i parcell עכשיו איבדו לי שנית את המוצר

&nbsp
מבחינתי הם שרופים

Sanchez

Member
היום חזרו אלי...
והציעו להזמין מחדש. לבחור במשלוח המהיר ביותר והם יזכו אותי על המשלוח כולו.
כתבתי להם שההזמנה כבר בוצעה והצעתי שישנו במערכת למשלוח מהיר ויזכו.
חזרו והסבירו, שמכיון שהסטטוס כבר ב"הכנה למשלוח" עלי לפנות אליהם כשהמשלוח כבר יצא לדרכו.
אני מבין מזה שהמשלוח יצא בצורה רגילה (ולא מהירה) והם כן יזכו בעלותו, שגם זה נחמד (יצא מעל 46 יורו).

trilliane

Well-known member
מנהל
ואליי התקשר הבוקר שליח של הדואר, לא קיבלתי שום מסרון

ולא בוצע איתי שום תיאום, והוא מתקשר בבוקר (למה אתה חושב שבשעות הבוקר יהיו אנשים בכתובת מגורים?) להגיד שהוא בחוץ ואין לו מקום לחנות אז שמישהו יצא אליו. לא הייתי בבית, לא ידעתי אם יש מישהו וביקשתי שידפוק בדלת, אבל הוא אמר שהוא לא יכול. נהדר.

Amiram_e

New member
לי משאירים אצת החבילות ליד הדלת

אפילו אוהל לשמונה אנשים שקניתי ששוקל כמה קילו טובים (קופסה ענקית) הקופסה הושארה בתיאום איתי ליד הדלת. יותר מאוחר השכן לקח אליו עד שהגענו הביתה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מדובר באמזון ולא באיביי, כך שבכל מקרה אין אפשרות אחרת

גם כשאני משתמשת ב-USHOP המסירה דרך שליחי הדואר. זה לא נורא בעיניי, אבל לפעמים קצת מעצבן.

למעלה