לא יאמן! המכס נתפס על חם מחזיר חבילה לחו"ל בשקרים!!!

assafiles

New member
לא יאמן! המכס נתפס על חם מחזיר חבילה לחו"ל בשקרים!!!

Thanks One God!

Hii, nice to meet, i am assaf.

Firt of all!!!

Seller don't answer me in ebay!

So i lost all my money if you don't help me now, because Ebay even don't help me!!!

I buy a drill, this one: Titan-TTB631SDS-Plus-Rotary-Hammer-Drill-1500W-230-240V

I was very happy for the price and wait for it until now.

When it came to israel The customs stop the drill and ask invoice, seller provide me some invoice after a week and after alot's of talk with custom they ask me to came to Tel-Aviv city to take the parcel, I say them that i came!

Now, I live in Nahariya City, in train it's take 2 hours to go to Tel-Aviv city and 2 hours to go back and it's cost 18$.

Now, i already pay 55$ for shiping this drill, so i think it's not ok that i drive, pay more 18$ and lost one day from my life for this.

I buy all the time from aliexpress, and all the time i get the parcel to my door and some times to post office unit in Nahariya, my city!

Now, one day past from talk with customs, and Then in the day after, in 16/8/2017 i think mybe they can deliver my parcel to post office unit in Nahariya? and why they don't do it? They get invoice.

So i send them mail with this reqwest in 16/8/2017 and say them that i pay for shiping already 200ils (55$), so please send me the parcel to my post office unit in Nahariya.

i even ask them to move tge parcel to a close city like Hifa that they have there a Customs unit too.

I say to custom in this mail that i pay all what that i need to pay!!!

This is a copy from the confirm mail that i get to my turn to custom:

"To: Kati Sneh (my wife)

We hereby confirm that your response to this matter is: Regarding the release of package Ea134089490be and further to your reply to the call number 901964

Received on 16/08/2017, and forwarded for processing.

The number of your call is 903322

Best regards

Customer Service Division

Internal Revenue Service"

You can see the date and i can send you this mail if you want.

All of this was before that 14 days from the firt message i get about the parcel was past, that why i don't rush to drive to tel-aviv custom to take my parcel, (they write that after 14 days only they return the parcel if not asking!!!).

Until now i don't get answer from tel-aviv customs and more then this, they take my parcel on there on mind and ship it back to seller against my will!!! They do it in 16/8/2017 afternon!!!

The israeli customs in tel-aviv even lie in the information of the track number and write that i Refuse to get the parcel! And that attemp to deliver was made!!! That all lies of customs!!!

The true is that the Custom Refuse to give me the parcel, that why the parcel never came to Nahariya city, Custom hold it all the time!!!

You can see it on this EMS track number that israeli post office give to parcel: EA134089490BE

Just go to 17Track site please and see the customs israeli lies on the track number information. You can see there that parcel never came to nahariya!!! So how can delivery attempt was made if the parcel is in tel-aviv city and i in nahariya city?! Lies on lies!!!

if i know they get crazy like this from my question about EMS payments and about my request to move the parcel to nahariya - i was gdrive to tel-aviv in 15/8/2017 and take it!!!

because of this and the payment they ask to pay to EMS, i ask from seller to help me with this drive and with the pay that EMS ask me to pay them for Custom brokerage, even that me and seller say them we don't ship in EMS! They say all Express parcels are goes to israel with EMS shiping service, and claim there paiment.

Seller refuse to help me with this! not with the pay and not with a call to customs or EMS company. I just ask from seller to help me with 9£ refund to make me happy with all of this lost that came to me because this drive and EMS payment.

Now, i realy want this drill, i cry to see that my parcel return to seller!!! it's make me so much sad!!! I Cursing israeli customs and send them more mails why they do it?! No answer for now!

Seller need to get his 43£ for shiping if he lost them, it's not his fault we have here a nazi customs!!! I just want refund for the drill cost that back to seller, and he get it back so just refund me the drill cost that i pay, it's 64.95£ from this total payment.

please help me with this, i just want to continue with my life and close this sad case :/

And Please! if there is a way to resend the parcel, Please resend it!!! I just drive to tel-aviv to take it from this nazi customs.

If can't resend, and it's look like seller can't resend and that why he don't answer me...

So just help me with the refund, and when the seller get the parcel back, just refund me please.

This is crazy that no one help or nswer me, not custom and not seller. i just pay for my sins :(

I realy sad from this buy,

Please help me to slove this problem.

Now!!! See more amazin thing!!!

How One God reveal this israeli customs lies!!!

In 16/8/2017 i send my wife to our post office unit in Nahariya city that called "Shikun Memshalti" and there the clerk that she's name is 'Tova' that know us well, she don't talk with us about this parcel at all!!! Because it's never came to Nahariya!!!

We was more 3 time there in the last 2 weeks and send parcels back to china because seller lie about the android version, he say it's android 7.0 and we see it android 6.0!!! Although i know it when i get the first phone - i don't Refuse to take the 3 phones from post office!!! I never refuse!!! I all the time take parcel and after that i talk with seller if there is some problem!!! Like in this phone case, and only after that i send back to seller. Never Refuse by me!!!

You can see thos more 3 phones parcels that i send back in this tracks numbers:

RR778272178IL

RR778272249IL

RR778272371IL

What you can see more is that i was 3 times in post office unit in nahariya before 16/8/2017 and no attempt to deliver was made!!!

in 16/8/2017 I begin to customs to release the parcel and move it to my city post office unit, but you can see that customs send my parcel back from reasons i don't know for now because they don't answer me!!!

You can call 'Tova' from our post office unit and ask from she the true!!!

So you can see that all of this "attempt to deliver" it's all lies of customs!!!

Now! Amazing!!! This is the 4 phone i send back to aliexpress, and this is the track number for the parcel we send back to china:

RR778271742IL

You can see from it information that we was on post office unit in nahariya in 16/8/2017!!! Yes!!! Now!!!

We declare that no attempt to delivery was made in this 16/8/2017 day like customs liers write on EMS track number information!!!

If the parcel was there, i was so much happy that i back to home to my wife with a big big smile!!!

You can try to call 'Tova' in our post office unit and ask she, here is number: 972-4-9821115, ask she if we 'assaf and keti sneh from kibuzh galoyot' ever refuse ro take parcel ever?! You can even talk with our post office delivery man that it's name is 'Oshri' and ask him too the same question!!! His number is 972-‏‪52-948-7463‬‏.

I am never lie!!!

You can read my book here:

http://assaf-sneh.wixsite.com/book

And know who am i!!!

Not a lier or a teaf!!!

Just poor and sad man that die on the roud when i hav

Sanchez

Member
נראה לך שמישהו הולך לקרוא את המגילה שלך ?
מלחמה ושלום בשני כרכים הרבה יותר קצר.

assafiles

New member
וואלה? אוקיי לפניכם הסיפור בעברית ובקצרה ככל האפשר:

חבילה נשלחה מחו"ל, פטישון עם מקדחים.
משלוח ע"י parcel2go, קישור למעקב: URL ERROR

חבילה הותרה במכס להכנס לארץ אך מעוקבת במכס לצורך השלמת פרטים.
מגיע מכתב הביתה, המספר מעקב השתנה לפתע למספר הבא: EA134089490BE
החבילה מעוקבת מכס, תשלם 180 ₪ + מיסים ותקבל אותה עד הבית.
התבוננות קטנה בפינת המכתב מגלה שמדובר בדואר ישראל EMS, אני לא הזמנתי ב EMS והמוכר מצהיר שלא שלח גם ב EMS.
ראינו כבר את חברת המשלוח של המוכר...
בדרישה לתשובה איך EMS נכנסה לתמונה קיבלנו בלוק בפנים מכל פינה וצד! כל אחד אומר משהו אחר, משקר, מחרטט ואפילו מנהלת בחברה טוענת שכל משלוח אקספרס עובר דרכם, מוזר שקיבלתי הרבה משלוחי אקספרס שלא עברו דרכם, רק הפעם שהחבילה גדולה אז העיניים של מישהו התגלגלו במקומם (מקרה דומה עבר גיסי).
אוקיי ירדתי מהעץ של EMS זה מה יש, דבר לקיר, לא תקבל תשובה! איך ולמה ומי, זה מה יש, עכשיו סגרתי עם המכס את המחיר של החבילה ככה שידעו מה לקחת, בסה"כ 300₪ פטישון + 200₪ משלוח.
פקיד מכס בתל-אביב בשם דוד חזר אליי,
סיכם איתי טלפונית את מחיר החבילה באיביי, אמר תבוא לתל-אביב, תביא איתך 200₪, מכס איזה 100₪ ועוד 81.9₪ עבור עמילות מכס של EMS, שאלתי על מה? גמגם משלוח שם פה וכלום לא יצא לו מהפה.
חתמו לי את פניית הציבור שלי בכך שהוסבר לי טלפונית מדוע אני צריך לשלם עבור EMS וסגרו לי תפנייה בפנים.
חזרתי בעוד פנייה שלא הוסבר לי כלום, ביקשתי הסבר על ה- 81.9₪ ולאחר יום כשסגרו לי את הפניות האלה גם בחירטוט של שורה הבנתי שזה מה יש, או תיסע לתל אביב או צ'אנס אחרון תבקש שישלחו לך את החבילה לסניף הדואר הקרוב בעיר נהריה! מקובל לא? שילמתי 200₪ משלוח, לא מגיע לי שהחבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב אליי ושם אשלם עוד מכס + 81.9₪ חרטשת EMS.
ביום שבו שלחתי למכס את הבקשה הזאת מתוך מטרה שלמחרת אקבל תשובה ובמידה והיא תהיה שלילית אני נוסע מיד לתל אביב ביום חמישי לסגור את הנושא קודם שבת קודש, ומה נעשה כפרת עוונות, עוד 63₪ רכבת הלוך חזור וטיול לילד ברכבת. אך הפתעה חיכתה לי!!!!
יום רביעי לאחר שליחת המכתב השתנה הסטטוס של החבילה ל- "בוצע ניסיון מסירה" ושאלתי את עצמי, וואלה? מתי? אני בבית כל היום... ולא רק זה אלא שאשתי ביקרה בסניף הדואר באותו יום!!! ולא הייתה שום מסירה וחבילה, הפקידה מכירה אותנו טוב מאוד, זוכרת את שמנו בעל פה!
הנה מספר החבילה ששלחנו לחו"ל בדיוק בתאריך 16/8/2017 שבו טענו המכס השקרנים שבוצע ניסיון מסירה: RR778271742IL
אם תתבוננו במספר המעקב הנ"ל של EMS תגלו שהתאריכים של הסירוב ושל שהותנו בסניף זהים!
אז אמרנו נו טוב, דואר ישראל טעה בסטטוס זה כבר התרחש בעבר... אך בלילה הכתה בנו המכה!!!
נכנסנו לראות אם זז משהו, בום! "החבילה הוחזרה לשולח!!! הסיבה: סירוב!"
חחח סירוב? מתי בדיוק אם היינו בדיוק ביום "הסירוב" בסניף הדואר והפקידה אפילו לא יודעת מהחבילה שלעולם לא הגיעה לנהריה! שכן היא הייתה מעוקבת במכס כל הזמן הזה, איך אני יודע? כי אפילו EMS אמרו שוב ושוב שהחבילה מעוקבת במכס!!! ואפילו להם לא נותנים לשחרר מבלי שאשתף איתם פעולה בלפתו להם את הארנק שלי לרווחה, גם השיחה עם EMS שהתרחשה יום יומיים לפני מוקלטת כהוכחה שהחבילה הייתה במכס בתל אביב ונשארה במכס תל אביב ומעולם לא בוצע ניסיון מסירה!!!

מאותו יום לא קיבלתי מהם שום תגובה, למרות שבאותו יום רשמתי להם שישלחו את החבילה לנהריה ואשלם כל מה שצריך ורק שיחסכו לי את הנסיעה לתל אביב, עד לרגע זה לא קיבלתי תגובה! לא מהמכס ולא מתלונות הציבור במס הכנסה!!!

הדברים מזעזעים שכן בעקבות השקרים של המכס גם איביי לא מאמינים לי, והם נדבקים לשקרים של המכס!
המוכר באיביי ששמו Proth670 אינו עונה לי!!!
הבקשה להחזר כספי נדחתה על ידי איביי! ערעור גם נדחה! התברר שגם איביי שקרנים כשהם נצמדים בבקשה להחזר כספי למספר המעקב שהמוכר נתן לי ואומרים לי שאגש לחברת השליחויות לקחת משם את החבילה.
ובשירות לקוחות הם מתייחסים למספר מעקב של EMS וטוענים שבמקרה של סירוב אין להם אפשרות לעזור.
ולמרות שהסברתי את כל הנ"ל, אין! דבר לקיר!!!

עכשיו הנושא בדיספיוט בפייפאל, מוכר לא עונה ואי אפשר לסגור איתו כלום פשוט, ועוד יש לו ציון של 99.9 חיובי!!!

ביקשתי מהם שיתקשרו לפקידה בדואר ולדוור שמגיע עד הבית וישאלו אם איי פעם סירבתי לקבל חבילה! פשוט מדהים איך אלו שמנהלים את המדינה עושים מה שבא להם, איך שהם עובדים עלינו יום וליל ועושקים אותנו.

אני כבר מכיר אותם מלפני הרבה שנים...
ולכן אני הקדמתי להם מלחמה בספר הבא:
http://assaf-sneh.wixsite.com/book

קראו אותו וגלו עוד הרבה שקרים...

בתפילה לבורא עולם שתלמדו להיזהר מהמכס הארסי הזה ותלמדו לקח מסיפור הדברים הללו.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני רק הערה: לעקוב ולעכב הם משני שורשים שונים ולא קשורים

השני בכ"ף. אך ורק בכ"ף.
&nbsp
ויש מקרים שבהם משלוח שאינו EMS הופך לכזה בארץ. אין לי מושג למה ואיך, זה עניין של הגדרות כלשהן של הדואר (לא קשור לרשות המיסים). קרה לי בעבר ונאלצתי לשלם סתם 30 ש"ח, זה היה די מעצבן

assafiles

New member
אכן יש הבדל, תודה על הביקורת...

שוחחתי על כך עם אשתי גם, מהירות ההקלדה מנעה ממני מלשים לב. סליחה על הטעויות.
&nbsp
בוחשים בחבילות לא פחות מעובד הדואר שנתפס ברחובות שודד חבילות, אותו המשטרה עצרה, אם כן מדוע את אנשי הדואר והמכס היא עדיין לא עוצרת?!
הם עושים בדיוק אותו הדבר!
אם לא תשלם להם ותהיה שפוט לאונס הקבוצתי שלהם אזי החבילה שלך פשוט תיעלם!!!

אבי לב50

New member
בהמשך להערה של קודמתי

ארשה לעצמי להעיר לך כמה דברים, תרצה תקבלם, לא תרצה אל תקבלם, הכוונה שלי טובה ולא נכתבת כדי לרדת עליך חלילה.
ולענייננו:
ראשית, כשאתה כותב בצורה שכתבת, זה לא גורם לאהדה כלפיך, גם אם אתה צודק ב100%.
זה גורם גם לאנשים בעלי עודף סבלנות כמוני להגיד "הבחור חופר". ואני מהקשישים פה, אך את הביטויים החדשים הספקתי ללמוד.
כי באמת חפרת, ואני עם כל הסבלנות שלי קראתי פעמיים את כל מה שכתבת והמילים שלך בורחות לי מול העיניים.

כפי שקודמתי כתבה, גם אני קבלתי בארץ באמצעות EMS כמה משלוחים שנשלחו מחו''ל (ממדינות שונות) שלא בשרות EMS.

רק אתמול הביא לי שליח של דואר ישראל לפתח דירתי משלוח שהזמנתי בשבת שעברה ממוכר בארה"ב, ואשר נכתב ע''י המוכר שהמשלוח נשלח ע''י חברת השילוח UPS.

גם המעקב היה ב-UPS עד שלפתע פתאום באתר של UPS היה כתוב משהו כמו "המשך המעקב בדואר ישראל, מספר מעקב XYZ".

למה זה קורה? אינני יודע. במקרה שלי לא נאלצתי לשלם מכס, למרות שהמשלוח התעכב יומיים במכס אך שוחרר מהר אחרי שאפילו נפתח והודבקה מדבקה שנפתח. פשוט מחיר המוצר היה דולרים בודדים, אך למרות מדבקת הCN22 הם החליטו לפתוח את האריזה.
זכותם, ואינני כועס.

המוזר הוא שלאחר השחרור מהמכס המשך השילוח היה ע''י דואר ישראל, ואין לי תשובה מדוע, אולי הסכמים בין החברות, העיקר שבתוך 8 ימים המשלוח הגיע אלי.

אני כמעט בטוח שאינך יכול להאשים את המוכר שלך, גם לא על זה שטרם ענה, אולי הבחור בחופש? לך תדע.

מה שכתבתי לעיל זה רק בבחינת חומר למחשבה עבורך.

assafiles

New member
המוכר בועט, משוחח עם איביי מאחורי גבי!

לא בחופש ולא נעליים, אפילו כתובת סירב במפורש להביא לי.
אני מקבל מיילים שהוא פנה לשירות לקוחות ואז הופה סגרו את בקשתי מאיביי להחזר כספי עבור המקדחה או לדאוג שהחבילה תגיע אליי.
שאלתי את המוכר אישית מה אתה רוצה? יש לך דרך לעזור שיחזירו לי את החבילה? אין קול ואין עונה.
סנגוריה תחפשו על מי שנעשק ולא קיבל את החבילה, השולח צריך לדאוג שהוא יקבל!!!

הסיבה ששחררו לך את החבילה היא כמו שאמרת, דולרים מועטים.
EMS זה ערוץ שנכנס למכס באופן אנוס ביותר, השינוי הזה מצביע שהמכס התלבש על החבילה, התיר אותה לכניסה לארץ אך שמר אותה אצלו לבדיקה יחד עם EMS מה ניתן למצוץ מהחבילה הזו.
בקיצור, חבילות עם פוטנציאל שחברות השילוח לא דאגו לתשלום המיסים מראש, אז נכנסת חברת EMS בכדי לחפור לנמען בארנק יחד עם המכס וחברה חיצונית דמיונית של עמילות מכס.
היא מקבלת גזר ומשחררת את החבילה ודואר ישראל מקבל משלוח עד בית הלקוח עליו משלמים לו שוב כפי שמתואר במכתב שלהם...
תשלם 180₪ ואנו נשחרר ונביא לך את החבילה עד הבית!!!

כאילו וואלה באמת?
אז מדוע שילמתי כבר לשולח על המשלוח?!

דואר ישראל... ירחם עליהם ה'.
עוברים על חוקי סחר בינלאומיים!

וסליחה על החפירה.

assafiles

New member
תגובת דואר ישראל:

&nbsp
שלום רב,
פנייתך התקבלה בתודה,בברור שנערך נוכח פנייתך העלה, כי הפריט התקבל בארץ בתאריך 02.08.2017 ועוכב בידי שלטונות המכס.נשלחו אלייך שתי הודעות עיכוב בדואר בתאריכים 06.08.2017 ו – 13.08.2017, המתין לשחרור לבסוף הפריט הוחזר לשולח כלא נדרש .
בברכה,
עדינה
שרות לקוחות סחר חוץ
דואר ישראל

assafiles

New member
תגובתי לדואר ישראל החושפת מערכת שקרים שלא פוסקת כפי שתווכחו:

בס"ד

שלום עדינה.

תמשיכי את דברייך בבקשה ותגלי הרבה חוסר אמיתויות (שקרים) בתוך דברייך:

נשלחו אליי 2 הודעות יפה.
כבר בהודעה הראשונה פנינו למכס באין סוף פניות, תגובות המכס ע"י סמדר מלחי מהמכס נפנפו אותנו ישירות אליכם ובלי שום התייחסות לתוכן.
זו הפנייה האחרונה שהיא ענתה, תרצי נשלח עוד...
אלו דבריה:
"נושא שילוח החבילה לא קשור למכס, יש לברר את הנושא מול חברת דואר ישראל."
מצ"ב 3 צילומי מסך לפנייה 902060 כהוכחה לנפנוף!
1- צילום מסך ליום שבו הגשתי את פנייה 902060 בתאריך 14.8.2017!!!!!!!!!!!!!!!!
2- צילום מסך שכולל 2 צילומים שהם תגובת המכס הנ"ל יחד עם פנייתי שאם תקראי אותה תווכחי חד וחלק שבתאריך 14.8.2017 וקודם לכן עשיתי כבר מאמצים כבירים לקבל את החבילה שלי!!! כבירים!!!

נפנוף נוסף על ידכם!!!
מצ"ב שיחה עם חגית מפניות הציבור שלכם שנפנפה אותי חזרה למכס בנוגע למשלוח EMS מצ"ב הקלטה של המנהלת מתאריך 15.8.2017!!!!
עוד הוכחה שאתם כולכם משקרים האחד עם השני שלא דרשתי את החבילה או סירבתי!

עכשיו נחזור לנושא ההודעות שקיבלתי שציינת במכתבך אחרי הנ"ל!!!
לדברייך ההודעה הראשונה הגיע בתאריך: 6.8.2017 ויוצא מכך שבמידה והיא לא נדרשת היא תשלח בחזרה לשולח על פי הכתוב בהודעה: לאחר 14 יום!!! שזה יוצא 22.8.2017 בכלל, אז הכיצד בדיוק החבילה הוחזרה לחו"ל בתאריך 16.8.2017 כשאני עדיין מנסה למצוא פתרון מול המכס? כפי שראית למעלה סמדר מלחי מהמכס ענתה לי בתאריך 16.8.2017 והופה היי החבילה חזרה לחו"ל לאחר מכן כשעוד כותבים לי לפנות לדואר!!!
ראי צילום מסך מצורף כהוכחה לניגוד בדברייך בנוגע להודעות שקיבלתי ולכך שהחבילה לא נדרשה.

אז שימי לב עד כה כמה דרשתי את החבילה!!!!!!!
וזה לא נגמר כאן!!! עוד קודם שראיתי שהחבילה נשלחה לחו"ל וכתגובה לנפנוף המכס האיום!!!
פניתי אליהם בעוד פניה שמספרה: 903322 בתאריך 16.8.2027 ובפנייה הזו ביקשתי שיביאו לי את החבילה לסניף הדואר בנהריה ושם אשלם את המכס + התשלום בסך 81.9₪ עבור EMS!!!!!!!!!
אם כבר אני משלם לחברת EMS אז שתביאו את החבילה אל הסניף הקרוב אליי כאילו זה מתבקש ונדרש אחרי ששילמתי 200₪ משלוח כבר בחו"ל ועוד לאקספרס שאתם הפכתם אותו לאקס-מת!!!
ציפיתי לתשובה חיובית ב"ה שלא הגיע, אך במידה והייתה מגיע אפילו תשובה שלילית לקחתי בחשבון שאצטרך לנסוע לתל אביב ותכננתי זאת לתאריך 17.8.2017 לאחר שאקבל מענה לפנייתי ובקשתי להביא את החבילה לנהריה.
אך כמו שרואים לא קיבלתי מענה אלא בוקס בפנים של חסרי ורעי לב שעל פי דרכיהם ופעולתם ראוי לקרוא אותם - בני השטן.
מצ"ב צילום מסך המאשר את פנייתי הנ"ל למכס!!!

לפנייה זו מעולם לא קיבלתי תשובה!!!
שכן המכס על דעת עצמו החליט להחזיר את החבילה לשולח!!!
לאחריה שלחתי עוד 2 פניות ובהם תלונתי וגם להם זה שבוע ימים לא קיבלתי מענה!!!
אתם דואר ישראל לא נותנים לי מענה למה שמתרחש כאן ורק מוכיחים את עצמכם כמשתפים של המכס.

אתם עוברים כאן חד וחלק על חוקי סחר בינלאומיים וכמו שראית ברשותי מספיק הוכחות לכך שאיבדתם אפילו צלם אנוש בהתייחסות שלכם לפניותיי וצערי.

אני מצפה לחבילה שלי בבקשה.
ובמידה ולא ניתן להחזיר אותה כבר אז אני מצפה לפיצוי כספי במידה ולא אקבל החזר כספי מלא מחברת PayPal שחוקרת כרגע את הנושא שכן המוכר עם כל השקרים שבניתם עליי מסרב להחזיר את הכסף, כנ"ל איביי שאוכלים את השקרים המגעילים שלכם.

במידה וסירבתם אני רוצה שנגיע לדין תורה בכדי ללבן שם את אשר מתרחש כאן, במידה ואתם מסרבים לכך אני אצטרך להעביר את כל החומר כאן לעו"ד וב"ה יתברך אני מתפלל שהעיקר הכי חשוב הוא שהקב"ה יענה לכם על צער היתומים ובטוח גם האלמנות שאתם מסובבים לי ולאשתי שחיכינו כל כך למקדחה כדי לשפץ את הבית ב"ה יתברך.

אם את יודעת את הכתוב בתורת משה מה טוב ואם לא אז את מוזמנת לזכור את הנאמר שם על צער היתומים: "והיו נשיכם אלמנות ובניכם יתומים".

אני לא מאחל לכם זאת, אך בצער של כל אלו שציערו אותנו הם מביאים את עצמם לכך ולעוד הרבה צרות מעבר שכן אם לנו עשו זאת ניתן לקרוא שעשו זאת לעוד אין סוף אנשים.

תרצו או לא תרצו, יש דין ויש דיין.

Sanchez

Member
תקשיב ותפנים...
אף אחד לא יתייחס אליך ברצינות אם אתה תחפור עם מכתבים אינסופיים.
לאף אחד אין את הזמן לקרוא את המגילות שלך.
אני פותח כאן את ההודעה שלך, רואה שהיא באורך הגלות, סוגר אותה (מבלי לקרוא ולו את השורה הראשונה) וממשיך הלאה !

assafiles

New member
תגובת דואר ישראל לדברים הנ"ל:

שלום רב,

פנייתך התקבלה בתודה,
בבירור שנערך נוכח פנייתך העלה כי הפריט המדובר עוכב בידי שלטונות המכס בתאריך 06/08/17 ועל כך נשלחו 2 הודעות על ידי הדואר בדואר רגיל.
במקרה הנ"ל על הנמען לטפל בתהליך שחרור הפריט מול המכס בשלושה דרכים:
1. באופן עצמאי
2. באמצעות עמילות מכס של דואר ישראל בטלפון 03-6302000
3. עמיל מכס אישי/שלך.

התשובות שניתנו לך על ידי המכס כי דואר ישראל הינו אחראי על העברת דברי הדואר ללקוחות בתוך ישראל נכונה כאשר הפריט אינו מעוכב במכס.
כאשר הפריט מעוכב על פי החלטת מכס, דואר ישראל אינו יכול לטפל/להתערב בתהליך שחרור הפריט והעברתו לנמען, ולכן נשלחת הודעה על כך לנמען שמיידעת אותו כי הפריט מעוכב במכס ועליו לטפל בשחרור באחת מהדרכים המצוינות לעיל.
הפריט שוהה תקופה במחסני המעוכבים, ובמידה ואין טיפול בהסדרי שחרור הפריט מהמכס, הפריט מוחזר חזרה לשולח במדינת המוצא.
כאשר הפריט מוחזר כהחלטת מכס, דואר ישראל אחראי שוב על העברתו חזרה למדינת המוצא.
אי לכך, הנספחים שצורפו לפנייתך על ידי המכס ועל ידי הדואר אינם נוגדים אחד את השני.

בברכה,
יוני
שירות לקוחות סחר חוץ

assafiles

New member
תגובת דואר ישראל לדברים הנ"ל:

&nbsp
שלום רב,
&nbsp
&nbsp
פנייתך התקבלה בתודה,
בבירור שנערך נוכח פנייתך העלה כי הפריט המדובר עוכב בידי שלטונות המכס בתאריך 06/08/17 ועל כך נשלחו 2 הודעות על ידי הדואר בדואר רגיל.
במקרה הנ"ל על הנמען לטפל בתהליך שחרור הפריט מול המכס בשלושה דרכים:
1. באופן עצמאי
2. באמצעות עמילות מכס של דואר ישראל בטלפון 03-6302000
3. עמיל מכס אישי/שלך.
&nbsp
התשובות שניתנו לך על ידי המכס כי דואר ישראל הינו אחראי על העברת דברי הדואר ללקוחות בתוך ישראל נכונה כאשר הפריט אינו מעוכב במכס.
כאשר הפריט מעוכב על פי החלטת מכס, דואר ישראל אינו יכול לטפל/להתערב בתהליך שחרור הפריט והעברתו לנמען, ולכן נשלחת הודעה על כך לנמען שמיידעת אותו כי הפריט מעוכב במכס ועליו לטפל בשחרור באחת מהדרכים המצוינות לעיל.
הפריט שוהה תקופה במחסני המעוכבים, ובמידה ואין טיפול בהסדרי שחרור הפריט מהמכס, הפריט מוחזר חזרה לשולח במדינת המוצא.
כאשר הפריט מוחזר כהחלטת מכס, דואר ישראל אחראי שוב על העברתו חזרה למדינת המוצא.
אי לכך, הנספחים שצורפו לפנייתך על ידי המכס ועל ידי הדואר אינם נוגדים אחד את השני.
&nbsp
&nbsp
בברכה,
יוני
שירות לקוחות סחר חוץ

assafiles

New member
מסמכים והוכחות לפניכם:

ראו הוזהרתם כשאתם מזמינים מחו"ל לחשוב פעמיים כשאתם מזמינים במשלוחי אקספרס שבסופו של דבר יגיעו ל EMS דואר ישראל!
ואתם עלולים לאבד סכום כסף רב או אף את החבילה שהזמנתם ממש.
&nbsp
אל תסמכו על אף אדם, רק על הקב"ה ובתפילה אליו שינחה אתכם שלא להגיע לידי הפסד או טעות וב"ה נזכה בזכות תפילות אלו למערך משלוחים ארצי חדש שמכבד אותנו!
שמבין שבזכותנו הוא קיים ומתפקידו לשרת אותנו כהוגן ולדאוג שנקבל יחס אנושי!!!

assafiles

New member
ובמידה וחשבתם לסמוך על איביי, הרי לפניכם תגובתם לערעור!!!

המשמעות היא שאם PayPal לא יזכו ב"ה, אז הלך הכסף ביי ביי!!!

assafiles

New member
לפניכם תגובת PayPal לדיספיוט שפתחתי:

כמו שאתם רואים לאחר חקירה של PayPal הוחלט להחזיר לי את מלוא כספי.
זאת למרות שניסיתי לדבר עם המוכר שיחזיר לי רק עבור המקדחה ולא את המשלוח.
המוכר לא ענה, לא לי, לא לפאייפאל ולא לבורא עולם שמביט על מעשיו בארץ.

ממתין לכסף שיכנס לחשבון ב"ה ומצפה לתגובת דואר ישראל כי המכס לא מגיב לדבריי.

assafiles

New member
תמונה גדולה המוכיחה את מסכת הנפנופים של דואר ומכס ישראל

היי,
בסופו של דבר לאחר מספר שבועות קיבלתי "במקרה" באותו יום תגובות לפניותיי במכס ישראל ומכתב רשמי מדואר ישראל בנוגע לחבילה שהוחזרה לחו"ל.
כמה מצחיק שהדואר מפנה אצבע מאשימה למכס ישראל שהוא אחראי ומכס ישראל מפנים אצבע מאשימה לדואר ישראל שהם אחראים,
משמע כל צד שולח אותי לצד השני ועושה ממני כדור פינפונג ללא שום מענה ברור לפנייתי ושאלתי.

לפניכם תמונה שבה מופיע תשובת דואר ישראל המפנה את האחריות למכס ישראל ומסביבה כל תגובות מכס ישראל המפנות את האחריות לדואר ישראל:

למעלה