דואר ישראל- אני לא חושב שאפשר לתת שירות יותר גרוע

דואר ישראל- אני לא חושב שאפשר לתת שירות יותר גרוע

הזמנתי פריט יחסית יקר= 250 שח באיביי,
הספק מאירחלנד שלח לי,
לאחר כשבועיים קיבלתי סמס מהדואר שהפריט הגיע למיון (או משהו כזה) ומפאת גודלו יועבר ליחידת הדואר, ואקבל סמס על כך שאפשר לבוא לאסוף מיחידת הדואר.
לאחר ששבועיים עברו ולא קיבלתי סמס פניתי לדואר בפייסבוק.
חזר אליי נציגה בטלפון ואמרה שכנראה זה חזר אליהם מהמקום שבו הייתי אמור לאסוף כי זה קטן מידי.
יום לאחר מכן קיבלתי מייל ממחלקת תלונות הדואר שלא ידוע היכן הפריט.
ושהם ממליצים שאפננה למוכר ושהוא יתלונן מול הדואר שלו שיבצעו חקירה היכן הפריט... ושבעקרון זה לא עניין שלהם יותר.....
פניתי למוכר באיביי (פג תוקף האפשרות לקבל החזר) המוכר אומר שהוא שלח ויש לו הוכחת שליחה ושהוא רואה שרשום שהפירט הגיע לסניף הדואר ושזו בעיה שלי שאני לא הולך לאסוף...
שלחתי לו הודעה שהפריט לא שם ושאני מבקש החזר ואם הפריט יגיע אליי אשלח לו את הכסף. הוא מתעלם...
מה הייתם עושים?
האם לבקש החזר מפייפאל? זה לא אשמת המוכר, אבל שורה תחתונה , אין לי את הפריט....

francolana

New member
-

תשמע, בחודשיים האחרונים 3 חבילות שנשלחו אלי נמסרו למישהו אחר. אני מאוד ממליצה לך להתעקש עם הדואר- אין שום סיבה לבקש החזר מהמוכר. מניסיון התעקשות איתם מובילה לבסוף לקבלת החזר כספי. תפנה בטלפון, תפתח קשר עם הנציג/ה שעונים לך ותתעקש ותאיים בתביעה כולל ייצוגית. בסוף זה יקרה

trilliane

Well-known member
מנהל
נסה לפנות למנכ"ל הדואר, שמעתי שזה עוזר

trilliane

Well-known member
מנהל
כן. דיברו על זה לאחרונה בפורום צרכנות.

נסה לחפש שם או בגוגל.

אלכסרע

New member
אולי החבילה שלך כאן?

עובד ניקיון בסניף דואר ברחובות נתפס על ידי קב"ט הסניף עם שק מלא בדברי דואר ללא הסבר מניח את הדעת.
בחיפוש שערכו השוטרים בבית החשוד נתפסו אלפי פריטי דואר שנגנבו, על פי החשד, במשך שנה. על פי החשד, המנקה החשוד בגניבתם התכוון למכור את הפריטים.
לך תדע עכשיו כמה עובדים כאלה יש שלא נתפסו. זה גם מסביר איך פריטים נעלמים אחרי שקיבלת SMS שהם הגיעו.
&nbsp
תמונות של השלל אצל המנקה המהולל:
http://rotter.net/forum/scoops1/420969.shtml

למעלה