שאלות על איביי אלי אקספרס ...

שאלות על איביי אלי אקספרס ...

האם המוצרים שנמכרים באתרים הללו למשל כמו חלקים לרכב הם חלקים מקוריים של היצרן? האם יש הבדלים משמעותיים בכמות הדברים שנמכרים באלי אקספרס ואיביי? וגם האם האתרים הללו הם מאובטחים מספיק בשביל להשאיר שם מספרי כרטיסי אשראי? תודה לעונים.

superman1234

New member
לגבי עלי אקספרס

כל המוכרים שם הם סיניים. בסבירות גבוהה חלקי רכב לא יהיו מקוריים. אין זה אומר שהם חלקים גרועים. הכל לשיקולך ובעיקר בגלל שהמחיר בד"כ יהיה זול יותר אשר חלק מקורי. אין בעיה לשלם בעלי אקספרס עם כרטיס אשראי אבל אתה לא יכול לשלם שם דרך PAYPAL. לעלי אקספרס יש מערכת סליקה פרטית נקראת ALIPAY.
אני באופן אישי מעדיף לקנות ב eBay ולא בעלי אקספרס.
גם ב אי ביי תוכל למצוא חלקים שאינם מקוריים וכאלו שכן מקוריים. ההבדל יהיה במחיר. אי בי מאפשר לשלם דרך PAYPAL.(אני מניח שאתה יודע מה זה PAYPAL).

גילוי נאות - אינני קונה חלקי חילוף לרכב ברשת. אני קונה לכל היותר "פיצבקס" או גדגטים לרכב ולאופניים ותמיד ב אי ביי או ב BANGGOOD ומשלם דרך PAYPAL.

תודה על המענה... אשמח לדעת ממך

מאיפה אתה קונה חלקי חילוף מקוריים או לא לרכבך?

superman1234

New member
אני לא קונה חלקי חילוף לרכב שלי.

טיפולים אני עושה במסגרת האחריות.
אני יכול לקנות כדוגמא Car air refreshner - מטהר אוויר או "שטויות" דומות.
בד"כ מ אי ביי

Amiram_e

New member
קראתי שעלי אקספרס מתחילים לעבוד עם פייפל

בפורומים של דרופ שיפינג.
לא אימתתי את זה עדיין.

trilliane

Well-known member
מנהל
תשובות בקצרה

האם המוצרים שנמכרים באתרים הללו למשל כמו חלקים לרכב הם חלקים מקוריים של היצרן?
אל תבנה על זה.

האם יש הבדלים משמעותיים בכמות הדברים שנמכרים באלי אקספרס ואיביי?
כמות או איכות? לא ברורה לי השאלה על הכמות... עלי אקספרס הוא אתר סיני בלבד, המוכרים סינים והמוצרים סיניים (לטוב ולרע). יש בו לא מעט זיופים/חיקויים. אם אתה מחפש מותגים או סחורה מקורית, זה לא המקום.

איביי היא פלטפורמה בינ"ל עם שלל זירות ברחבי העולם. באיביי יש גם סינים שמוכרים לא פעם אותם מוצרים בדיוק (חלקם עושים דרופ-שיפינג מעלי...) אבל גם מוכרים מכל מקום בעולם, כאמור, שמוכרים מוצרים מכל העולם, גם מותגים (וכמובן גם זיופים וחיקויים).

וגם האם האתרים הללו הם מאובטחים מספיק בשביל להשאיר שם מספרי כרטיסי אשראי?
כן בהחלט (אם כי באיביי לא חייבים להשאיר ישירות כ"א, אפשר לשלם דרך פייפל).

למעלה