מה זה המספר מעקב הזה שמתחיל UPAAA0000002 ?

SPONER

New member
מה זה המספר מעקב הזה שמתחיל UPAAA0000002 ?

היי המשלוח מאיביי עם GSP וככה מתחיל לי המספר מעקב ואני לא יודע לאיזו חברה הוא שייך ובנוסף איביי לא עונים לי כבר כמה ימים לגבי זה שכבתי להם שהוא לא עובד לי. UPAAA000000213464974 (ככה בגדול הוא נראה רק ששינתי את הספרות ).

תודה לעוזרים.

טלי5555

New member
תלחץ על המספר

ותקבל נתוני מעקב.
זה לוקח כמה ימים עד שרואים נתונים.

SPONER

New member
תודה וקבלתי אתמול מייל שהחבילה שלי התקבלה אצלם.אבל יש לי שאל

לא לקחתי בחשבון שהשליחה וההגעה למרכז GSP יקחו 10 ימים.
הסכמתי לשלם 32 דולר למשלוח (רק בגלל שהניסיון הקודם שלי עם משלוח מUK היה יחסית טוב ומהיר.. ב21 למרץ המוכר שלח והשליח מסר לי ב28 למרץ.
אחרת משלוח דרך USPS ישיר לישראל היה מגיע יותר מהר מהמשלוח הנוכחי.

כדי שאדע להבא , השאלה שלי , האם אפשר לבקש מהמוכר שישלח את החבילה עם USPS במקום GSP? או שהם לרוב לא מסכימים לעשות את זה כי הם לא מכוסים כמו בGSP?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא וכן

1) לשאול אפשר הכול, אבל ברגע שמוכר הגדיר GPS במכירה הוא יוכל לשלוח ישירות ב-USPS רק בתוך ארה"ב. לא ניתן לעקוף זאת בתוך המכירה. כדי לשלוח לך ישירות הוא יצטרך להכין מכירה חדשה.

2) אכן, מניסיוני הם לרוב לא מסכימים. GPS זה ראש קטן וזה ראש שקט, ולרבים מהם לא אכפת שהלקוחות משלמים הרבה יותר כי יש להם די לקוחות בלאו הכי.

SPONER

New member
היי

הוא לא יכול לשלוח לי דרישת תשלום חדשה ? פעם מוכר שלא שלח לישראל הסכים לשלוח ושלח לי דרישת תשלום דרך איביי על סכום אחר.

אוקי במקרה שלי זה היה מוכר שהוא פרטי בכלל , סתם רצה להיפטר מהפריט שהיה לו בבית.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא. זה לא כמו הוספת מדינה שלא הייתה כלולה במקור.

למיטב הבנתי ברגע שהמוכר מעדכן GPS הוא כבר לא מגדיר מדינות ומדיניות משלוחים; הוא מבחינתו שולח רק בתוך ארה"ב, וכל קונה מכל העולם יכול לקנות ממנו, בתנאי השירות של איביי. הוא שולח לאיביי והם מטפלים בכל השאר. זה שירות של איביי, לא שלו. ומרגע שהוא מסמן GPS לא ניתן לעקוף זאת באותה מכירה. כלומר כדי למכור לך ישירות הוא יצטרך להכין עבורך מכירה חדשה.

Amiram_e

New member

Amiram_e

New member
אתה צריך להבין את הפסיכולוגיה האמריקאית

המוכרים ההם, יש להם קהל של 250 מליון לקוחות פוטנציאלים עם משלוח תוך יומיים שלושה.
אנחנו לא מעניניים אותם בכלל.
מבחינתם משלוח מחוץ לארה"ב זה סיכון, התעסקות בקייסים, איחורים. בשביל מה לו?
בתוכנית GSP הוא שולח למרכז ההפצה בקנטקי, איביי מטפלים בכל העסקה, כולל החזרות, קייסים. הכל אוטומטי עבורו.
אז אם לא מתאים ללקוח במדינה קקיונית שאינה ארה"ב לקנות כי יקר לו, שלא יקנה. לא שווה לו להתעסק בזה.

אגב יש מוכרים ששולחים ישירות. אינני יודע אם המחיר שווה. צריך לבצע מיון על פי מחיר ולראות. לא חיביים גם לקנות דווקא מארה"ב. תלוי במוצר.

SPONER

New member
אני מבין אותם , אני חושב שכל אחד היה בוחר לעשות כך .

תודה גם לך

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני מבינה, אבל למרבה השמחה לא כל אחד בוחר לעשות כך

לא חסר שוק בארה"ב, אבל גם לא חסרה תחרות... ושליחה לרוב העולם המערבי מכפילה את כמות הלקוחות הפוטנציאליים פי כמה. אם אתה שולח משהו יקר באמת לא שווה להסתכן, אבל אז גם בד"כ משתלם ללקוח לקנות ממך כך. לעומת זאת במוצרים קלים וזולים לא פעם קורה שמחיר המשלוח ב-GSP פשוט מופרך ומעשית לא יהיו לך קונים מחוץ לארה"ב. לא כל המוכרים מודעים לכך (הם לא רואים את המחיר המוצג לקונים כשהם מסמנים) אבל יש כאלה שמודעים והם לא רוצים לוותר על שאר העולם. כל אחד ושיקוליו.

SPONER

New member
הבנתי, תודה רבה . אגב אני דווקא הולך לכיוון של מוצרי יד שניה

יד שנייה ממוכרים פרטיים ,האם הם בדרך כלל מעדיפים את GSP?

trilliane

Well-known member
מנהל
אין כאן כללים, זה יכול להשתנות בין מוכר למוכר

ואין לי סטטסטיקה אישית; בתקופה שהזמנתי בעיקר מוצרים יד שנייה מארה"ב עוד לא היה GPS, ובכל מקרה רוב ההזמנות שלי ממוכרים אמריקניים הן בתוך ארה"ב (לפני שמישהו מארה"ב מגיע לארץ) כי גם המשלוחים הישירים יקרים מאוד.

למעלה