בעיה רצינית עם החשבון, אשמח לעצתכם

MegaMan4

New member
בעיה רצינית עם החשבון, אשמח לעצתכם

היי

בתחילת השנה החלטתי לנסות שירות חדש של משלוחים שהוא לא דואר ישראל. על הנייר ולפי מה שנציגת החברה אמרה לי, זה היה אמור להיות מדהים.
אז שהו, שלא ממש. חבילות ששלחתי ב-3 עדיין אין עדכון מעקב מעבר לזה שמספר המעקב נקלט במערכת. יש פריטים ששלחתי לפני כמה ימים שכלל לא מופיעים במערכת.
הלקוחות מתחילים לשאול שאלות, ובצדק.

האם הייתם פונים ללקוחות באופן יזום ומסבירים את המצב, או מחכים שחלק לא ישימו לב ומנסים להרגיע את אלה שפונים אליכם ?

אני באמת לא יודע מה לעשות, שלחתי בערך 15 חבילות איתם ואם יהיו בעיות זו יכולה להיות מכה ניצחת לחשבון. האמת, אני גם אשם בזה שסמכתי עליהם בלי להוציא חבילה אחת ולבדוק...

אורית810

New member
תגיד מי החברה, אולי יש פה כאלה שעובדים איתם

ויוכלו לייעץ להם מנסיונם...פליינג?

liranmelzer

New member
למה לא?

אתה רוצה עצה מחברי הפורום אבל לא מוכן לתרום להם מנסיונך?

panayotiss

New member
על חוק איסור לשון הרע שמעת?

הוא לא רוצה להיתבע בצדק.
&nbsp
מי שרוצה לדעת יפנה אליו בפרטי.

liranmelzer

New member
שמעתי, איך זה קשור?

זכותו של כל אחד לכתוב ביקורת על עסק, אין כאן השמצות חסרות בסיס אלא סיפור על חוויית שירות, הכי לגיטימי בעולם לכתוב את זה ואין פה שום קשר ללשון הרע.
באחריות.

panayotiss

New member
שמעת אבל כנראה אתה לא בקיא בחוק, יש ביקורת ויש השמצה

לכל מטבע יש שני צדדים, אתה תגיד שהעסק רמאי והוא יגיד שהוא עסק הגון והוצאת דיבתו.

בסופו של דבר במקום לשלם קנס של 100,000 שח הוצאת דיבה תשלם 50,000 שח פשרה רק כי רצית שכולם יידעו.

אני אומר לך מראש אל תתחיל ללכלך על בית עסק באינטרנט כי אותו בית עסק ייקח עורך דין תותח שיקרע אותך לגזרים.

megaman 4 צודק 200% שהוא לא מזכיר את העסק .

liranmelzer

New member
לא ראיתי בשום מקום שכתוב רמאי

כתובות עובדות נטו - הלקוח השתמש בשירותי המשלוחים של העסק, המשלוחים לא עודכנו עד כה כפי שמצופה מהשירות שרכש. אז תסביר לי איפה בדיוק יש פה השמצה והוצאת דיבה?
אני מציע לך, בייחוד כמנהל הפורום לדייק בעובדות, ובכלל, לעודד אנשים לשתף ידע ולא להפך. אתה גם טועה אבל גם מטעה.
&nbsp

panayotiss

New member
ההיפך, בתור מנהל הפורום אני מגלה אחריות בוגרת

כל מה שאני כותב מבוסס על נסיון. לא טועה ולא מטעה. תפסיק לדבר שטויות.
&nbsp
שיתוף יידע היא פעולה שכל באי הפורום יודעים שהיא מבורכת.
הוצאת דיבתם של בתי עסק פה, ממש לא!!
&nbsp
אתה מוזמן לפרסם על דפי האינטרנט מה שתרצה על אחריותך. בהצלחה ב"הפצת האמת".
&nbsp
בוא נסגור. מיצינו את העניין.
&nbsp

טלי5555

New member
פניה יזומה לכולם

תנסח מכתב שמסביר שיש בעיה עם חברת השילוח ואתה מטפל בזה.
לא לחכות שיפנו אליך או יפתחו קייס.

למעלה