טבעת אירוסים מאי ביי ?

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך

al19

New member
טבעת אירוסים מאי ביי ?

היי,
יש לי תקציב מאוד מוגבל, לצערי הרב, ואני רציתי לקנות טבעת אירוסים לחברה שלי.
הטבעות בארץ אירוסים שנראות יפה לצערי הרב לא יורדות מ4000 ...
לצערי הרב התקציב שלי הוא רבע מזה בערך...שוב לצערי המאוד רב
אז השאלה שלי האם מישהו התנסה בקניית טבעת מזהב אמיתי מאי ביי ?
מישהו מכיר מוכר אמין שמוכר כאלה טבעות ?

בכללי להציע אירוסים עם טבעת שהיא לא מיהלום זה ... משהו שעושים בעולם הזה ..עדיין ?

liranmelzer

New member
אפשר ולגיטימי לקנות , אבל...

חשוב מאד כשקונים בסכומים גבוהים לבדוק היטב את המוכר ואת המודעה:
1. לבדוק שלמוכר יש היסטוריית מכירות עשירה של פריטים מהסוג שאתה רוצה (לא המון מוצרים בדולר...) ואחוז פידבק גבוה. לבדוק האם הפידבקים השליליים (אם קיימים) מרמזים על בעיות באיכות המוצר וכדומה.
2. לבדוק היטב את המודעה - שהפריט הוא מה שאתה מחפש. אם אתה רוצה זהב, שים לב שכתוב Gold ולא Gold Filled או Gold Plated או שקר כלשהו אחר. מחיר נמוך מדי גם מחשיד.
3. ודא שיש אפשרות להחזרה - במידה ומה שתקבל לא ימצא חן בעיניך.
4. אפשר לשאול את המוכר שאלה או שתיים (אפילו טפשיות) כדי לבדוק את מהירות התגובה שלו , המקצועיות והשירותיות בתשובה.
5. לגבי השאלה האחרונה שלך, אין לי מושג :)
&nbsp
שיהיה במזל!

trilliane

Well-known member
מנהל
ממליצה להתייעץ באחד מפורומי החתונה, ודאי יש בהם בעלי ניסיון

ואגב, אישית אני לא רואה שום בעיה בהצעת נישואין ללא טבעת יהלום. המחשבה היא העיקר, הרצון שלכם לחיות יחד. אם תנהלו בית משותף אני מניחה שהיא מודעת למצב הכלכלי, הכסף שלכם חשוב לעתיד שלכם יותר מאבן מנצנצת על האצבע.
&nbsp
אני יודעת שיש נשים שחשוב להן מאוד מה יגידו ואיך יראו, אני לא כזאת, ולמעשה גם לא חובבת יהלומים. אני יודעת שקיבלנו התנייה תרבותית שיהלום זה "הדבר הנכון", ואנחנו אמורים להעריך אותו ולעמוד מולו משתאים, אבל אין לי מניות ביהלומים והאבנים המנצנצות האלה לא מרשימות אותי במיוחד. יש דברים חשובים (וגם יפים) יותר בחיים.

למעלה