מוכר רמאי

abulele 2

New member
איך אני יכול להתלונן עליו באיביי?

אני חייב להראות לו מאיפה משתין הדג

abulele 2

New member
מוכר רמאי

הזמנתי עור לתוף ממוכר באיביי , הסברתי לו מה אני רוצה שלחתי לו תמונות ,סרטון ומידות , המוכר אמר שיש לו המון כאלו במלאי ושלח לי חשבונית למייל הפרטי דרך פייפאל ,לא הבנתי שזה קנייה מחוץ לאיביי, המשלוח הגיע ולא היה בכלל מה שביקשתי העובי והסוג היו שונים,המוכר הודה וביקש שאשלח את המוצר בחזרה והוא יחליף לי, שלחתי וביקשתי החזר מפייפאל על המשלוח בחזרה על מלוח דואר רשום בדואר ישראל וקיבלתי ,בדואר ישראל אין עד עכשיו הודעה שהמוכר קיבל את החבילה וזה תקוע על סטטוס "נשלח לארצות הברית" כבר 3 חודשים, פתחתי תלונה בפייפאל והתכתבתי עם המוכר דרך פייפאל המוכר הודה שקיבל את המוצר למרות שבמעקב לא רשום כך והוא רוצה לזכות אותי רק על המוצר בלי המשלוח למרות שסוכם שהוא נותן זיכוי מלא כולל משלוח ,הסלמתי ופייפאל ביקשו מסמכים וצירפתי אותם,קיבלתי תשובה עקב אי הוכחה על קבלת המוצר בחזרה ע"י המוכר המקרה נסגר ואין שום זיכוי למרות שקיבלתי מוצר לא לפי מה שהזמנתי ולמרות שהמוכר הודה שקיבל את החבילה דרך התכתבות בתוך פייפאל,פתחתי ערעור ועדיין הם מבקשים הוכחת קבלה רשמית של המשלוח מהמוכר, מה עשיתי לא טוב ומה אפשר לעשות,האם נתקלתם בדבר כזה ? חשבתי שפייפאל אמינים.

למעלה