2 שאלות חשובות בנוגע לזמן השילוח שאני מגדירה

einav0423

New member
2 שאלות חשובות בנוגע לזמן השילוח שאני מגדירה

אני מגדירה שזמן הטיפול והשילוח אצלי הוא תוך 1-2 ימי עבודה.
מה קורה אם זה נופל על שישי שבת? האם המערכת של איביי מתחשבת בעובדה שזה לא נחשב יום עבודה?
שאלה נוספת:
הרבה פעמים איביי מודיעה לי שהמוצר נמכר, אולם הקונה טרם שילם.
לפעמים הוא משלם רק כעבור 3 ימים. במקרה כזה, האם זה מקלקל לי את התנאי ליעד שהצבתי (כלומר, 1-2 ימי עבודה זמני טיפול לשילוח)? כיצד איביי מתייחסת לזה?

זה חשוב לי מאוד לדעת, מאחר ועמידה בזמני הטיפול והשילוח, בייחוד שמדובר בזמנים קצרים מאוד (1-2 יום עבודה), מקדמת אותי ליעד הנכסף של להיות : Top-rated seller
אם אני לא עומדת ביעדים שאני מציבה לעצמי באיביי, אז יהיה קשה מאוד להשיג את התואר הזה.

Amiram_e

New member
תשובות

סופשבוע באיבי נקבע על פי ימי המנוחה של העולם (שבת ראשון) ולא ישראל.
שבת בבוקר עד 10:00 זה עדיין נחשב יום עבודה כי הפרש השעות ביננו הוא 10 שעות. זה אומר ש חצות בארה"ב זה המועד האחרון לפני תחילת סופשבוע שלהם.

ימי השיפינג מתחילים מרגע התשלום. לא מרגע המכירה. אם לקוח לא שילם את לא שולחת.
את יכולה להגדיר גם 3 או 4 ימי טיפול. טופ רייטד לא דורש להגדיר יום או יומיים, אלא פשוט לעמוד בזמנים הגדרת.
התואר הזה אינו ביג דיל ואינו ניכסף. זה מלהיב רק את המוכרים החדשים. גם כש"זוכים" בו הוא זמני עד שלא תצליחי לעמוד בתנאים. זה קורה לכולנו.

שילוח באמצעות מיילוג

היי עינב ,
שמי גיא , אני מנכ"ל מיילוג , אנו מספקים שירותי שילוח איקומרס לכל העולם ונותנים פתרון מתחרה באקו פוסט. אצלינו כשאת מפיקה מספר מעקב דרך הפורטל הוא כבר חי במערכת כך שהמקבל שלך וגם איביי רואים שכביכול כבר הכנת את המשלוח לשילוח גם אם עשית זאת בשישי בצהריים.
אולי זה יכול לעזור לך , בכל אופן , אשמח לדבר אתך ולתת לך הצעה תחרותית לשילוח דרכינו.

למעלה