דואר רשום...

V Has Come To

New member
דואר רשום...

את המוצרים שאני מוכר ואחר כך שולח אני תמיד שולח בדואר רשום אבל שמתי לב שאני לוחץ על המספר של הדואר הרשום בדף המכירות שלי זה אף פעם לא מתעדכן וככה זה בכל המכירות לא רק באחת...
רשום: The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier. והסטטוס לא משתנה גם אחרי חודש...
אני יודע שהחבילות כן מגיעות כי הקונים משאירים לי פידבקים חיובים אבל אני רוצה שגם הם ואני ידעו מה מצב החבילה הרי זה כל הרעיון של דואר רשום...
יכול להיות שאני עושה משהו לא נכון?
תודה...

אבי לב50

New member
פעמים רבות זה ככה גם בכיוון ההפוך. כלומר כשאתה הקונה.

למשל כשאני קונה ממישהו בחו''ל והוא שולח לי בדואר רשום עם מספר מעקב, פעמים רבות באיביי זה מופיע עם ההודעה כפי שכתבת, אך באתרי מעקב שונים זה כן מתעדכן.
אני באמת לא יודע למה זה ככה, אולי למישהו אחר יהיה הסבר טוב יותר.

V Has Come To

New member
תודה ועוד שאלה...

שלחתי בטעות חבילה עם שם וכתובת של הקונה למדינה הלא נכונה...
ברגע שגיליתי את זה(אחרי יומים)שלחתי לו הודעה וכתבתי שאני מצטער וסיפרתי לו מה שקרה ואמרתי לו שאני אחזיר לו את התשלום המלא של המוצר והמשלוח שהוא שילם ואכן גם עשיתי את זה דרך פייפאל...
יש עוד משהו שצריך לעשות או לערב את איביי בעניין?

V Has Come To

New member
עדכון...

הקונה כועס ואומר שהוא לא רוצה את הכסף בחזרה והייתי צריך לשאול אותו לפני שהחזרתי לו את הכסף...הוא ממש מעוניין במוצר..
הסברתי לו שזה יכול לקחת כמה חודשים טובים אבל הוא בכל זאת מתעקש שהוא רוצה את המוצר ואם המוצר לא יגיע הוא יכתוב ביקורת שלילית...
אני אנסה לעשות הכל בשביל לקבל את המוצר בחזרה מהדואר ולשלוח לקונה שוב את המוצר(הפעם לכתובת הנכונה כמובן)
נקווה שזה יגמר בסדר...

למעלה