שאלה בעניין משלוח

avivit510

New member
שאלה בעניין משלוח

בשעה טובה נמכרו לי כ 50 פריטים , עשיתי סנכרון עם פייפאל בעניין תאימות הכתובות , נראה לי קצת מסובך , מה עושים כשיש מאות מוצרים? זה יום שלם לארוז לא? האם יש אפשרות להדפיס כתובות במכה אחת? אשמח לעזרתכם תודה

avivit510

New member
ואגב זה לא מובן מאליו

המון תודות לכולם על העזרה ובעיקר לעמירם שנהגתי כפי שהסברת לי וזה עובד , למרות שצריך עוד קצת להשתפר המון תודה

Amiram_e

New member
50 פריטים בבת אחת?

ל-50 אנשים שונים? אדם אחד?
קצת חשוד.
את מעלה ליסט לאיביי עם 50 יחידות?
תבדקי האם היוזרים שקנו ממך הם עם אפס פידבקים.
מתי פתחו את החשבון? האם נתנו לך פידבק חזרה באותו הרגע?
מאיזו מדינה הם? האם כולם מאותה המדינה?
אני הייתי בודק טוב לפני שהייתי ממהר לשלוח, מתקשר מחר לפייפל ופותח צתיק בדיקה. לא הייתי שולח ככה סתם חמישים פריטים. זה יכול להיות משיהו שפרץ לחשבון של משיהו אחר, פתח יוזרים שונים וקונה מהם. אחר כך יעשה לך בעל החשבון המקורי הכחשת עסקה.
חבל

avivit510

New member
לא מה פתאום

עשיתי מכירה בבדים למוצרים קטנים וקלים המכירה הסתיימה אתמול לחמישים אנשים שונים , חלקם רוסיה ,חלקם ארצות הברית , ברזיל, ברברדוס , ישראל וגם תאילנד ואגב נגיד שזה לאדם אחד והוא שילם מה החשוד כאן? לרוסיה יש לי רק 3

Amiram_e

New member
בסדר. מאשר לשלוח

avivit510

New member
חחחחח אבל

מה עושים עם הכתובות ? ככה ידני אחד אחד? מה עושה מי שייש לו אלפי מוצרים? שבוע שלם רושם כתובות חחח?

Amiram_e

New member
תוכנות הנהלת חשבונות תומכות בהדפסה אוטו

על גבי מדבקות

avivit510

New member
זה היה מעניין אגב

קונים שלחו לי הודעות ושאלו לגבי המוצר הייתה חוויה מעניינת במיוחד בימים האחרונים של המכירה פומבית

avivit510

New member
היה קונה מרוסיה שלא שילם והתחיל לספר

שאין לו פייפאל התייעצתי כאן לפני יומיים אמרו לי לחתוך וכך עשיתי ,אני תמיד מסתכלת על ההיסטוריה של הקונה

למעלה