גם לי יש שאלה... בעניין ביצוע רכישה באיביי ללא תשלום בפועל.

אבי לב50

New member
גם לי יש שאלה... בעניין ביצוע רכישה באיביי ללא תשלום בפועל.

יש מוכר באיביי שאני מעוניין לבצע ממנו רכישה, אבל אני מעוניין לשלם למוכר תוספת תשלום עבור משלוח מיוחד והמוכר אמר לי לבצע את הרכישה מבלי לבצע את התשלום, זאת כדי שהוא יראה את המכירה ואז הוא יוסיף לי דמי משלוח שאני מעוניין לשלם לו עבור המשלוח המיוחד.

מי יודע כיצד ניתן לבצע זאת?

זה מה שהוא כתב לי:

Dear friend,
you can make a order but not payment, we will found your order and add the extra charge of $3 for the extra shipping cost, then we will give you a message for payment. Thank you!

trilliane

Well-known member
מנהל
פשוט מאוד: לוחצים על Commit to buy ואז לא משלמים אלא ממתינים

לחשבונית הכוללת שתגיע ממנו, ורק אז משלמים (אם אין אפשרות להתחייב לרכישה סימן שהוא הגדיר תשלום מידי ואז זה לא אפשרי).

Amiram_e

New member
זה תלוי בו לא בך

הוא צריך להגדיר בליסט שיהיה אפשר להזמין בלי לשלם.
אם לדוגמה מוגדר immediate payment לא תוכל להשלים את ההזמנה ללא תשלום.

אבי לב50

New member
עכשיו המוכר שלח לי הודעה כזאת:

Dear friend, In accordance with China payment habits. you can make a order, select paypal payment, Click "confirm and payment".then the web will go to Paypal web, you need fill in payment password, if you does not fill in the payment password. the order will be not payment. thank you!

האם מישהו מכיר את צורת התשלום הזאת?

אבי לב50

New member
מתברר שמה שהוא רצה לבצע מקובל בין מוכרים לקונים בסין בלבד

ומכיוון שמצד אחד הוא לא יכול לטענתו לשנות את המכירה, ומצד שני מצאתי את אותו המוצר אצל מוכר אחר, מעט יותר יקר אך עם אפשרות מובנית למשלוח עם מספר מעקב, שזה מה שהיה חשוב לי, המוכר "שלי" התנצל בנימוס ואני הזמנתי את המוצר מהמוכר השני, וזה עלה לי בסה''כ 1.5 $ יותר. ממש לא נורא.

למעלה