שלום לכולם, מישהו יכול להסביר בצורה ברורה מה זה..

Number1One1

New member
טוב לדעת ותודה רבה על העזרה אבל את האמת..

בכלל מוזר לי שזו הייתרה שלי סך הכול.
אם באיביי רשום שמכרתי ב1000$ ו250 לא שולם עדיין, זאת אומרת שאני כן קיבלתי 750$. אז למה מופיע לי בחשבון פייפל סכום נמוך משמעותית???
ובעניין העמלות של איביי. הם מחייבים אוטמטית? אולי בגלל זה סכום החשבון בפייפל נמוך משמעותית מסכומי המכירות שלי? ועוד שאלה אם יש עסקאות שנסגרו ולקוח לא שילם, איך אני מבקש ביטול תשלום עמלות לאייבי על העסקה הזאת? לא יודע איך אבל אני כנראה האדם הראשון שמכר ולא מעט אבל בסוף הפסיד כסף. לא יודע אם לצחוק או לבכות.

Number1One1

New member
שלום לכולם, מישהו יכול להסביר בצורה ברורה מה זה..

שלום לכולם,
הודעה ראשונה שלי אז ראשית כול טוב לדעת שיש פורום פייפל ישראלי ואיכותי.
ועכשיו לשאלה.
מישהו יכול להסביר בצורה ברורה מה היא יתרת PayPal‏: וממה היא נובעת.
מה היא יתרה ממתינה: וממה היא נובעת
ומה היא יתרה זמינה ב- USD (ראשי): וממה היא נובעת.
* תמונה מצורפת.
תודה מראש לעוזרים.

panayotiss

New member
ברוך הבא

יתרת פייפאל חיובית יכולה לנבוע מהעברת כספים שמישהו ביצע לחשבונך או ממכירות שביצעת וקיבלת כספים בגינם.
במידה ופיפאל גבו מחשבונך עמלות או החזירו ללקוח כסף וחשבונך היה ביתרה 0 חשבונך ייכנס למינוס וזה לא טוב בכלל. כיון שלא ניתן להעלות כסף בפייפאל מחשבון הבנק (סיבות עיקריות: חוק איסור הלבנת הון).
יתרה ממתינה הכוונה שפייפאל מחזיקים לך כספים , דבר שקורה לחשבונות חדשים למשך 3 חודשים. הכסף מהעסקה מוחזק ל 3 שבועות ואז מועבר ליתרת הפייפאל הזמינה לשימוש.
אגב , כסף מלקוח יכול להיות בסטטוס המתנה אם הוא שילם ב e-check מן העברה דיגיטלית מהבנק, הכסף הופך לזמין תוך שבוע בערך.
&nbsp
מקווה שהעניינים ברורים יותר.

Number1One1

New member
תודה רבה על התשובה המהירה

האם פייפל יכולים לתת ללקוח כסף-החזר כספי, ללא אישור שלי או ידיעתי?
לצורך העניין לקוח שפותח מחלוקת באיביי. פייפל אוטמטית מעבירים לו כסף אם אני בייתרת זכות? גם אם איביי עדיין לא קיבלו החלטה?
אין סיבה למינוס, הדבר היחידי זה לקוח שפתוח לפני 3 ימים בקשת החזר. ואני הגבתי לו עם החזר חלקי של 75$ אז כיצד נוצר המינוס 129? יש לך הסבר הגיוני? האם אני צריך לפנות אל פייפל?
שוב תודה אני מעריך את התשובה המלאה שלך.

panayotiss

New member
פייפל יכולים לתת ללקוח כסף-החזר כספי, ללא אישור שלך

ברגע שנפתחה מחלוקת ולשיפוטם הוא המנצח הכסף מחולט ומזוכה לחשבון הלקוח.

בידיעתך? בוודאי. באישורך? כן, אתה חתמת על הסכם תנאי השימוש של פייפאל כשפתחת את החשבון. לא קראת? Too Bad

לקוח שפותח מחלוקת באיביי. פייפל אוטמטית מעבירים הצידה את הכסף שקיבלת עד השיפוט.
מוכר זוכה? מחזירים לו את הכסף מהמכירה
קונה זוכה? הוא מקבל את כספו חזרה.

אם אתה חושד שאין סיבה פנה אליהם.

בהצלחה.

Number1One1

New member
תודה אבל אם

המחלוקת נפתחה אך עדיין אין זוכה למיטב הבנתי.
המחלוקת נפתחה ב23.7 ורשום שהתשובה תהיה ב28.7 אבל לפי התמונה שצירפתי אפשר לראות שפייפל כבר חייבו והורידו לי את הכסף כביכול.
יש מה לעשות בנידון? לאיביי הגשתי מכתב מפורט. צריך לשלוח גם לפייפל?
תודה מראש

למעלה