עזרה לחדשה עם חנות

b1231

New member
עזרה לחדשה עם חנות

שלום לכולם ,

אני חדשה בתחום פתחתי חנות על חשבון הקונה שלי עם 26 פידבקים, התחלתי למכור מהבית ומוצר ראשון נמכר במכירה פומבית ב1.50 דולר
רציתי לשאול לגבי תקלות מה קורה במידה והמוצר שהבאתי מהבית נאבד או התקלקל , ואין באפשרותי לשלוח מהבית אלא לקנות נניח מאמזון ולשלוח ישירות לכתובת של הקונה שלי האם ניתן חוקי לעשות זה דרופ שייפינג כזה אולי לרשום שזו מתנה.
או מה הדרך המהירה היא לשלוח אותו מוצר מספק אחר בדרופ שייפינג
תודה על התשובות

Nirwood

New member
דרופשיפינג הוא חוקי

אך עליך לקחת בחשבון שבזמן האחרון איביי התחילה לעשות ניקוי אורוות, ובין היתר נכנסה באלפי ישראלים שמתעסקים בהיקפים גדולים של דרופשיפינג (בעיקר צמצמה להם בצורה ניכרת את כמות דפי המכירה שהם יכולים לעשות).

איביי לא ממש מתלהבת מכל סיפור הדרופשיפינג, אבל היא בעצמה מודעת לעובדה ששיטת המכירה הזאת לוקחת נתח משמעותי מהיקף העסקאות בחברה, ובשורה התחתונה היא גוזרת קופון מכל עסקה, ככה שהיא עדיין משתפת עם זה פעולה.

b1231

New member
כן קראתי ומכירה אישית גם אבל אני לא יהיה בהיקפים גדולים

היי אתה כן תוכל להסביר לי לגבי השאלה נגיד ויש תקלה עם המוצר וצריך SOS דרופשיפינג? איך עושים?

אבי לב50

New member
לצערי אין ביכולתי לעזור לך

אני מהצד של הקונים ולא של המוכרים.

Amiram_e

New member
כמה שאלות

האם הצהרת שהמוצר נשלח מהארץ?
היית אמורה לשלוח אותו בעצמך?
אם המוצר תקול, חשוב לתאם ציפיות מו הלקוח ולהסביר לו שתשלחי מוצר חליפי ממקור / מדינה אחרת.
חשוב לקבל את הסכמתו לפםני שאת ממשיכה ולתת לו את האפשרות לבחור בהחזר. באמזון אפשר לסמן כמתנה והלקוח לא יקבל את המחיר, אבל על מנת לשלוח מוצר בסכום הזה במשלוח חינם את צריכה חשבון פריים באמזון ואינני ממליץ לך להכנס לזה בלי ללמוד טוב את הנושא. בטח לא בתור בעלת חשבון חדש.
חשוב שאת כמוכרת תתמחרי את העלויות שלך מראש.
ממליץ לך להתעסק במוצרים זמינים שיש לך פה. עדיף להתחיל למכור יד 2
לא מומלץ לעבוד עם ספקים ודרופ שיפינג על ההתחלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מאמזון המחיר לא יופיע רק אם המשלוח בתוך ארה"ב

במשלוח בינ"ל תמיד חייבים להדביק CN22 ולכן בהצהרת המכס מופיע הסכום אוטומטית. שלחתי פעם מתנה לחבר מאמזון לישראל, והמחיר הופיע... אאז"נ לא הייתה בפנים חשבונית, אבל על החבילה הם חייבים לציין לפי החוק.

Amiram_e

New member
יפה. תודה. לא ידעתי.

שפותחת השרשור תיקח לתשומת ליבה את ההשלכות של ההחלטה לשנות את התנאים שנקבעו מראש

למעלה