משלוח תיק גב לחו"ל + חישוב עלויות בדף המכירה

Nirwood

New member
משלוח תיק גב לחו"ל + חישוב עלויות בדף המכירה

אהלן חבר'ה,
במשך שנים רבות הייתי בעיקר על תקן קונה, ולאחרונה החלטתי לנסות את מזלי ולהתחיל למכור באיביי.

יש לי מוצר ראשון שאני רוצה למכור, העניין הוא שאין לי מושג איך לתמחר את המשלוח.

מדובר במנשא גב של The north face, הוא אומנם שוקל יחסית ממש קצת, אבל הוא גדול (באיזור המטר אורך, וחצי מטר רוחב).

אני מעוניין לבצע את המשלוח באמצעות EMS.

כאמור, זה ידוע שהמחיר משתנה בין ארץ לארץ, כיצד אני יכול להזין נתונים בדף המכירה כדי שזה יוצג בהתאם למיקום הלקוח?

תודה לעוזרים

panayotiss

New member
הייתי ממליץ לך לרדת מהמוצר הזה

יפה ששאלת על תמחור כי תמחור נכון זה אחד הפרמטרים הכי חשובים במכירה באיביי.

אם אני מהמר שהמוצר שוקל בין 500 גרם ל קילו המחיר לארהב הוא 109 שח.
על המוצר נניח תבקש לפחות 50 שח , בחישוב כללי דולרי הגענו ל 41$ לפני עמלות איביי ופייפאל כולל עמלות ניח גס 48$ בלי להרוויח.
המחיר שלך גבוהה לעומת האלטרנטיבות שיש לאמריקאי לדוגמא: אמאזון וולמארט וכד'
https://www.amazon.com/North-Face-J...468335585&sr=8-1&keywords=north+face+backpack

אם תתן דוגמא באמאזון של תיק כמו שלך אוכל לבצע בדיקה יותר מדוייקת.

מציע לך לא ללכת על ה EMS , מחיר מוגזם.
ECOPOST יספיק לדעתי ויותר זול

Nirwood

New member
אקו פוסט באמת נראה נחמד...

לא הייתי מודע לשירות הזה,
אני בהחלט אשתמש בו.

העניין הוא שהוא מוגבל יחסית למספר מצומצם של מדינות (למרות שאני מניח שמדובר במדינות עם % גבוה מאוד של קונים מאיביי).

בעיה נוספת שהוא מוגבל לחבילות של עד 2 ק"ג, ובמקרה שלי מדובר בתיק ששוקל 2.5 ק"ג (עוד לפני האריזה).

בעניין התיק שאני מוכר:

קודם כל, לפני שהצעתי אותו למכירה, ביצעתי סקר שוק, באתר הרשמי של החברה אזל המלאי, ואין צפי לחידוש בחודש הקרוב, באמזון הוא מוצע למכירה באיזור ה338$ + 5$ משלוח (רלבנטי רק לארה"ב).
אני מוכר ב299$ + 39$ (משלוח EMS לכל העולם).

מנסיון אני יודע שמדובר בתיק יחסית מבוקש, פשוט The North Face עובדת לפי פסי ייצור, והיא לא מייצרת ומשווקת תיקים מליין קודם, זו הסיבה שלמרות שמדובר בתיק משנת 2013, הוא עדיין נמכר ב300$+.

קישור לאמזון:
https://www.amazon.com/North-Face-Conness-70-Pack/dp/B00OTWLXZ6

קישור לדף מכירה שלי באיביי:
http://www.ebay.com/itm/The-North-F...176403?hash=item33bb357b13:g:UDIAAOSwyKxXhJkE

Amiram_e

New member
קח בחשבון שאיביי לא אוהבים מכירות ראשונות בסכומים כאלה

אינני יודע אם העובדה שהיה לך חשבון קונה במשך זמן מסויים יכול לשנות את הגישה שלהם,
בכל מקרה, מי שמתחיל למכור ומייד מעלה מוצר ב 300 דולאר, מעלה את כל נורות האזהרה באיביי.
אני מניח שאתה נמצא עכשיו במגבלו הראשונות (10 מוצרים לחודש או 500 דולאר נכון?)
מבחינת המוצר, לא נראה שתהיה לך בעיה למכור אותו. גם אני מוכר מוצרים של נורת פייס. מומלץ קודם להריץ את החשבון עם מוצרים זולים לפני.

Nirwood

New member
וואלה לא ידעתי...

בכל אופן מדובר רק במכירה ראשונה, ואני לא יודע אם אני אתעסק הרבה עם מוצרים של The north face, וגם אם כן, אז אני בוודאות אמכור מוצרים ששוקלים עד 2 ק"ג (הבדל ניכר בעלויות המשלוח).

ספציפית יש לי את התיק הזה זרוק בבית באריזה המקורית שלו (דנדש בתוך ניילון), קניתי אותו בזמנו לחברה שלי לטרק מתוכנן לקלימנג'רו, אבל עקב סיבות אישיות זה בסופו של דבר לא יצא לפועל, נפרדנו, ונשארתי תקוע עם התיק (לא יכולתי להחזיר אותו).

המזל שלי זה שלפחות רכשתי אותו בSALE מטורף של 50%, ככה שאני יודע שהוא בוודאות שווה מעל 750 ש"ח.

אם אני לא אצליח למכור אותו ב300$ באיביי, אני פשוט אשמור אותו, אחלה תיק.

Amiram_e

New member
אז תמכור בפייסבוק או בפורומים בארץ

יש מספיק פורומים בארץ בפייסבוק, או פורומים טיולים שבהם אתה יכול לפרסם.
תבדוק אולי אפשרות לפרסם בלוחות של "למטייל".
בשביל לחמם את המנועים של החשבון שלך כמוכר הייתי מתעסק במוצרים הרבה יותר זולים עם פחות סיכון. לא הייתי שולח יותר ממשקל 100-200 גרם.
מספיק שיקנה ממך איזה קונה מברזיל / מקסיקו או פרו והמוצר יתקע לו במכס (כי זה מה שקורה שם בדרך כלל), אחרי שיפתח קייס ויסלים לאיביי אתה תפסיד את כל הכסף.

naf86

New member
אני לא מבין בתיקי גב

אבל ממה שראיתי, אפשר לקנות תיקים חדשים מקבילים בהרבה פחות מ-299$, עם משלוח של כמה ימים בתוך ארה"ב.
אז למה שיקנו דווקא את התיק שלך?

Nirwood

New member
אין מהדגם הזה בפחות מ300$ בכל העולם

דגמים אחרים זה דבר אחר,
יש אנשים שמעדיפים תיקים שהוכיחו את עצמם מאשר תיקים דנדשים שעדיין אין עליהם ביקורות.

כבר קיבלתי באיביי הודעה של לקוח מארה"ב שמוכן לקנות את התיק במידה ואני אוותר לו על עלות המשלוח, כרגע אני לא מוכן...

Nirwood

New member
כל העולם - זירות מסחר דיגיטליות

מן הסתם סביר מאוד להניח שמבחינה פיזית התיק קיים בחנויות, ובמחירים טובים.

בנוגע ללינקים שצירפת:

1. אומנם מחיר טוב, אבל שים לב שהמשלוח הוא רק לארה"ב.

2. מדובר בדגם תיק שונה (ששוקל גם ק"ג פחות).

*אגב, ללקוחות יש בדר"כ העדפה לאמזון \ איביי בגלל מדיניות ההחזרה, והטיפול בלקוח גם לאחר הרכישה, מדובר ברמה שלדעתי לא קיימת בשום זירת מסחר אחרת.

כמובן שאם מבצעים הזמנה בPayPal אז אנחנו בלאו הכי מוגנים, אבל הנקודה שלי היא שבגלל שבאמזון ואיביי המוכרים חשופים לביקורות שליליות, אז חשוב להם מאוד שהלקוח יהיה מרוצה -גם לאחר הקניה.

trilliane

Well-known member
מנהל
1. לא בעיה, לא חסרות חברות שמספקות כתובת + שירות העברה

דעתך (ליתר דיוק, הערכתך) אינה עולה בקנה אחד עם המציאות; מניסיוני חנויות רבות ברחבי העולם מעניקות שירות לקוחות מעולה לא פחות מאמזון, וודאי שמאיביי (שם השירות משתנה לפי גחמות המוכר ואז צריך לערב את ה"שוטר").
&nbsp
נראה לי שמה ש-naf86 ניסה להבהיר לך הוא שתהיה קצת פחות נחרץ ובטוח בעצמך... כי אולי סקר השוק שעשית אינו מושלם ובכל זאת יש קצת יותר אפשרויות. כמו כן, כפי שכתבו לך אחרים, לא כדאי להתחיל עם מוצרים יקרים, אתה עלול ליפול בגדול ואז הנפילה הרבה יותר כואבת.

למעלה