משלוח חינם מאמזון

Cavenaghi1

New member
משלוח חינם מאמזון

שלום,
אני מעוניין לרכוש מספר פריטים באמזון והם רושמים שאם עברתי 49$ אז מגיע לי משלוח חינם. בפועל שאני ממשיך בהזמנה זה לא מקזז לי את הכסף של המשלוח.
מה עושים?

Nirwood

New member
לומדים אנגלית

ואז מגלים שזה רלבנטי רק אם אתה קונה X מוצרים מאותו מוכר, ושזה לא רלבנטי לכל המדינות בעולם (בדר"כ לארה"ב, אלה אם כן אתה קונה באתרי אמזון אחרים, ואז הם בדר"כ שלוחים בחינם לארצות המוצא שלהם).

עדיין לא יצא לי להיתקל במשלוח חינם לישראל, ואין לזה קשר לעלות החבילה.

Cavenaghi1

New member
יש לך את זה ביותר מתנשא?

1. בזכות זה שלמדתי כבר אנגלית קראתי את מה שהם כתבו לי במפורש - אתה זכאי למשלוח חינם.
2. מדובר על מוצרים מאותו מוכר.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
זה רלוונטי רק למוצרים שנשלחים ע"י אמזון לכתובת בארה"ב

נשלחים ע"י אמזון = רכישה מאמזון עצמה / FBA (מוכרים שמאחסנים מוצרים במחסני אמזון). לאן ניסית לשלוח?

Cavenaghi1

New member
משלוח

ניסיתי לשלוח לישראל. אבל אמזון זה אתר רציני, אני מניח שלא סתם הם כותבים לי את ההודעה של המשלוח חינם.

Amiram_e

New member
לא יהיה לך משלוח חינם לישראל

יש תוכנית גלובל שיפינג. תבודק מחיר או שתקנה מאמזון בריטניה. יכול להיות שתשיג מחיר יותר טוב , גם עקב הפאונד שקרס.

trilliane

Well-known member
מנהל
אמזון זה אתר רציני שפונה בראש ובראשונה לאמריקנים

כשאני נכנסת לאמזון (בזמן שאני מחוברת לחשבון שלי) אני לא רואה משלוחים חינם כי כתובת בררת המחדל שלי היא בישראל. אם אתה נכנס לאמזון סתם, הוא לא משקלל או משער את העובדה שאתה מישראל (לפי IP למשל) ובאופן כללי הוא גם לא יודע לבצע חיפושים עם משלוח לישראל (הבנתי שיש איזשהו תוסף לדפדפן שמטפל בזה).

למעלה