עזרה בבקשה|...

מאי לב

New member
עזרה בבקשה|...

שלחתי מייל לאיביי להעלות את מכסת המכירות
(אני עושה דרופ מאמזון ומסין)
וקיבלתי את המייל הזה: מה אני עונה להם???

תודה על פנייתך שירות לקוחות eBay על המגבלות על חשבונך. אני בהחלט יכול להבין את ההתלהבות שלך ב המבקשים לרשום יותר פריטים באתר שלנו, כמו רישום יותר פריטים עשויים לתרגם למכירות יותר. אני אריקה ואני אשמח לסייע לך עם זה.

קודם כל, אנחנו מודים לך על התעניינותך מכירת פריטים נוספים באתר שלנו כדי להגדיל את המכירות שלך. נשמח לעזור לך להצליח עם העסק שלך. על מנת שתוכל להעריך את בקשתך גבולות מוכרים גבוהים, אנו זקוקים לעזרתכם. נא לענות על השאלות האלה, ופעם שתקבלו את תשובתך אז אנחנו נבדוק את החשבון שלך בתוך 7-10 ימי עסקים .

• אילו סוגים של פריטים אתה רוצה למכור ב eBay (להיות ספציפי עם מותגים ומה הפריטים הם)?

• איפה אתה מקבל את המוצרים שאתה מתכנן למכור (להיות ספציפי עם שמות של המפיצים והספקים שלך)?

• כמה פריטים אתם מתכננים לרשום באתר?

• מהו המחיר הממוצע עבור הפריטים שאתה מוכר?

• האם את הפריטים חדש או משומש?

• האם יש לך חשבונות eBay אחרים, למכירה או לקנייה?

אם אתה עסק רשום, אנא מלא את שאלות נוספות הבאות:

• מהו שמו של העסק שלך?

• האם יש לך אתר אינטרנט או לבנים בחנות מרגמה? או שניהם? אם יש לך אתר אינטרנט נא לציין את כתובת האתר.

• ציין את זיהוי המס שלך.

לאחר שנקבל תשובת הדוא"ל שלך, אנחנו בוודאי נבדוק את הבעיה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי. אנו מעריכים את שיתוף הפעולה שלך.

אני מאוד שמח לעזור לך באיזושהי דרך היום ואני מאחל לך את הטוב ביותר של מזל במכירות בעתיד שלך כאן eBay. אני באמת אוהב איך מוטיבציה אתה במכירת פריטים כאן ואני מקווה שאתה לא לאבד את המוטיבציה כי. תודה שבחרת eBay! אנו מעריכים את העסק שלך!

בכנות,

אריקה ס
שירות לקוחות eBay

panayotiss

New member
רק שיחת טלפון, חבל על ההתכתבות המיותרת

בטלפון זה הרבה יותר מהר

מאי לב

New member
אבל מה להגיד להם?

גם בטלפון הם ישאלו איפה המוצרים... מה אני אומרת?

romankes

New member
EBAY לא אוהבים דרופשיפינג מסין ומאמזון

לכן הם יגבילו אותך

Amiram_e

New member
לאיביי אין שום בעיה עם דרופ שיפינג

התוכנות שעושות מוניטור בין אמזון לאיביי הן eBay certified כך שקצת מצחיק להגיד שהם לא אוהבים דרופ.
מי שמגביל סוחרים להשתמש בחשבון למטרות מסחריות הם דווקא אמזון ולא איביי.
בתקנון של אמזון כתוב בפירוש שאסור להשתמש באתר למטרת reselling
איביי ממש לא איכפת להם. הם מרוויחים מזה.

למעלה