טוב ניסיתי להרשם לאיביי ואני קצת חוששת

טוב ניסיתי להרשם לאיביי ואני קצת חוששת

קודם כל הסתכלתי באינטאנט על סרטון שמסביר איך להרשם ביוטיוב וכשנרשמתי הפרטים שביקשו בהרשמות והאופן שזה נראה היה אחרת לגמרי מהסרטון עוד לא נרשמתי לפייפאל כי אני שוקלת קודם לנסות אולי לעשות חשבון בדואר אבל זה בטוח להכניס בפרטים באיביי שם ושם משפחה? אם לא ארשם מחדש. וגם לא אפשרו לי לבחור כינוי איביי בחרו בשבילי את האופציות ולא היה בהרשמה אופציה להכניס ארץ בסרטון ביוטיוב בהרשמות של הregister כן נדרשו להכניס ארץ ועיר וכדומה בקיצור לא יודעת אולי נרשמתי לחלק הלא נכון באיביי :p

Amiram_e

New member
אי אפשר למכור / לקנות באיביי בלי חשבון פייפל מקושר

אין בעיה להכניס פרטים אישיים . מליון אנשים משתמשים באיביי כזירת קניות ומכירות ורשומים עם פרטיהם האישיים.
הכינוי הוא שם המשתמש שלך באתר. אין לזה שום משמעות.
תמצאי איזה ניק ניים שמתאים לך ותרשמי. לא צריך להתעכב על זה.
אחרי שתרשמי בפייפל את צריכה לקשר את החשבון אליבי ולבצע אימות חשבון לכרטיס האשראי שלך עם קוד.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מדויק; אפשר לקנות באיביי ללא חשבון פייפל, משלמים באשראי

כמו כן לקונה אין חובה לקשר בין חשבון איביי לחשבון פייפל מסוים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני צודקת, מניסיון; אתה מדבר מניסיון של מוכר, זה משהו אחר

panayotiss

New member
ניתן לקנות גם ללא פייפאל אלא רק עם כרטיס אשראי

פייפאל עושה מן טריק כזה שהיא יוצרת לאותה עסקה חשבון פייפאל זמני שכתובתו היא סט של מספרים וסיומת של שטרודל ואימייל.
&nbsp
בעבר מישהו מהשואלים כאן חשד שרוצים לעקוץ אותו כי המייל של החשבון הפייפאל של הקונה נראה לו מוזר.
הסברנו לו שכנראה לקונה אין חשבון פייפאל והוא שילם באשראי ולכן פייפאל יצרו לקונה חשבון פייפאל עם מזהה מוזר כזה.
&nbsp
&nbsp

Amiram_e

New member
אוקי. טעות שלי. ניתן לעקוף אבל...

והאבל הגדול ששוב את נותנת פה את נקודת מבטך כקונה ולא כמוכרת.
נא תקראו את הכתבה המצורפת ותבינו שזו דרך לא דרך וממש לא מומלצת למוכרים.

http://www.ebay.com/gds/Selling-on-eBay-without-PayPal-/10000000021351301/g.html

אינני יודע אם פותחת השרשור שאלה את השאלה בתור קונה או מוכרת,אבל עבור כל הנמצאים בפורום שרובם מוכרים, חשוב לענות תשובה שמציגה את כל האספקטים של "הפיתרון" ,כולל הצגת היתרונות והחסרונות ולא רק להגיד "אפשר".
הפיתרון הזה, בעיתי מאוד, עלול לגרום לירידה דרסטית של מכירות , עסקאות שלא מסתיימות עם תשלום כי קונים לא שמים לב שהמוכר אינו מקבל פייפל.
ברור שבתור קונה , מה יש לך להפסיד?
אז נכון, טכנית אפשר, לדעתי, חשוב להציג את התמונה המלאה כי רוב הפורום הזה מורכב ממוכרים שיקחו את התשובה הזו כפשוטה לביצוע.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא כתבתי שום דבר מנקודת מבטי, כתבתי עובדות בלבד לגבי קנייה

וציינתי זאת מפורשות, אז לא ברור לי למה שמוכרים "יקחו את התשובה הזאת" כשהיא לא נועדה להם. אני נותנת קרדיט מינימלי לגולשי הפורום שהם מבינים את המילה "קונה" ו"לקנות" שהופיעו בשני המשפטים בתשובה שלי. עוד חשוב להדגיש שבניגוד לכותרת שבחרת, אין פה שום "מעקף"; קנייה באיביי ללא פייפל היא אפשרות לגיטימית, קל וחומר מאז שהחברות התפצלו וזו כבר לא אותה חברה.

שים לב שאין שום דבר בשאלה שלה לגבי מכירה, היא רק עכשיו נרשמת לראשונה באיביי, עוד אין לה חשבון פייפל, היא עוד לא מכירה את המערכת... לא יודעת מה גורם לך לחשוב שהיא מיד מתכננת למכור (לו זה היה המצב הגיוני יותר שהיא הייתה שואלת על כך מפורשות) אבל כך או כך, כתבתי מידע נכון ומדויק, אז מה הבעיה? אתה יכול להוסיף מידע שרלוונטי למוכרים אם אתה מרגיש צורך, זה לא עומד בסתירה לדבריי וזה לא קשור אליי.

למעלה