קנייה דרך אמזון צרפת

Shellpearl

New member
קנייה דרך אמזון צרפת

שלום, פעם ראשונה שאני רוצה לקנות דרך האינטרנט. מדובר בדיסק שיצא בצרפת של הזמר עמיר חדד. להלן קישור: תגידו לי בבקשה איך אני מזמינה לישראל וכמה יעלה המשלוח? (המחיר של הדיסק כפי שאני רואה הוא 13.99 יורו). https://www.amazon.fr/gp/product/B0..._rd_t=36701&pf_rd_p=863560947&pf_rd_i=desktop

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא נשלח לישראל במחיר 13.5 אירו (ניסיתי לקנות וכך ראיתי)

מחיר התקליטור מוזל מעט (כנראה מופחת ממנו מס קנייה / מע"מ מקומי כי הוא נשלח מחוץ למדינה) והוא יעלה לך רק 11.66 אירו. סה"כ 25.16 אירו.
&nbsp
כדי לבצע את הקנייה יש להיכנס לחשבון אמזון (אם אין לך אחד אפשר להירשם; אם אינך יודעת צרפתית יהיה קל יותר להירשם דרך אמזון ארה"ב, Amazon.com, הפרטים תקפים לכל זירות אמזון) ולבצע רכישה לכתובתך.

Shellpearl

New member
תודה. יצרתי חשבון (הכנסתי שם, אימייל וסיסמא), מה התהליך

עכשיו, ואיך אני בוחרת שיישלח לישראל (וכותבת את הכתובת)?

trilliane

Well-known member
מנהל
שמה בסל וממשיכה מסך אחרי מסך לפי ההנחיות. הכול כתוב

כאמור, אם את לא מסתדרת עם צרפתית:
א. נסי להיעזר בתרגום גוגל לאנגלית (אצלי האפשרות מובנית בדפדפן כי אני גולשת ב"כרום");
ב. נסי לבצע תהליך מקביל באמזון ארה"ב, המסכים זהים אבל הכיתוב באנגלית (כך ידעתי מה לעשות באמזון צרפת, כי זיהיתי את הכפתורים בכל מסך).
&nbsp
אל תחששי מניסיון קנייה באמזון, תמיד אפשר לבטל במסך האחרון ולא להשלים את הקנייה (זה מה שעשיתי: שמתי בסל, עברתי את כל התהליך ובמסך האחרון ראיתי את הסכום הסופי ואז ביטלתי את הרכישה).

Shellpearl

New member
תודה, קניתי :) היה אופציה של תאריכי משלוח שונים, קרובים

יותר ורחוקים יותר. אני מבינה שאפשר לבחור מביניהם (ככול שהמשלוח מהיר יותר זה עולה יותר). בחרתי ב-AMAZONGLOBAL PRIORITY.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה אומר שתקבלי את המוצר באמצעות שליח לכתובת ההזמנה

Shellpearl

New member
מצויין. תודה. קראתי באינטרנט שאם אני לא בבית אז משאירים לי

פתק בתא דואר, לבוא לקחת את החבילה מהדואר.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה נכון לחבילות שנשלחות בדואר רגיל; בדואר שליחים זה לא כך

אם את לא בבית משאירים לך פתק להתקשר ולתאם שליח מחדש. אם זה לא מסתדר אפשר לקחת את החבילה ממוקד השליחים, אך היא לא נמצאת בסניף.

Shellpearl

New member
מצויין. תודה על הכול

Shellpearl

New member
היי שוב, יש לי שאלה בקשר למשלוח מאמזון צרפת,

שלחו לי מייל עם התוכן להלן, האם לתת להם את מס' ת.ז שלי?

לקוח/ה יקר/ה
אנו שמחים להודיעך כי הנך אמור/ה לקבל משלוח מארצות הברית באמצעות חברת i-parcel
על מנת לבצע את הליך השחרור מהמכס בארץ הנך נדרש/ת להמציא לידינו את מספר תעודת הזהות שלך
יש להקפיד לציין את תשע הספרות של תעודת הזהות לרבות מספר הביקורת
יובהר כי ללא נתון זה לא נוכל לצערנו לשלוח את החבילה מארה"ב לישראל שכן לא נוכל לשחררה במכס
אבקשך למלא את מספר תעודה הזהות:

הקלק כאן i-parcel
בתודה מראש על ההבנה ושיתוף הפעולה.

ובכבוד רב
צוות היצוא
i-parcel USA

למעלה