שאלה למוכרי אמאזון כאן שלא משתמשים ב-FBA

• פותח הנושא RTAM
  • פורסם בתאריך

RTAM

New member
שאלה למוכרי אמאזון כאן שלא משתמשים ב-FBA

אני בדרך כלל משתמשת ב-FBA בשביל אמאזון אבל חשבתי שאני אשאיר גם את האופציה של FBM כדי שקונים מחוץ לארה"ב גם יוכלו לרכוש את המוצרים שלי.

אז שאלה למוכרים שלא מתשמשים ב-FBA: איך אתם שולחים את המוצרים שלכם? אתם שולחים את המוצרים בעצמם או שאתם משתמשים ב-fulfillment center? באיזה חברת שילוח כדאי להשתמש וכמה צפוי שאני אשלם עבור זה? האם כדאי בכלל לעושת את זה או שהתנועה באמאזון היא רק של קונים מארה"ב ולא יהיה בכלל ביקוש של קונים מחוץ לארה"ב?

תרשמי לאמאזון אירופה ושלחי ל-FBA אירופאי

ויהיה לך קונים גם מהזירות האירופאיות, החזקות הן UK, DE, FR.
וכולן משתמשות באותו מלאי והן חזקות להפליא.
הרישום קצת יותר מסובך מארה"ב וידרוש תרגומי נוטריון של כל מני מסמכים, אבל יהיה לך הרבה יותר רוכשים אירופאיים מאשר לנסות למכור בזירה האמריקאית ב-FBM.

RTAM

New member
תרגומי נוטריון?

מה כלול הרישום לזירות האלו?

מסמכים שונים

למשל:
תעודת עוסק מורשה.
אישור תשלום מס הכנסה.
חשבון טלפון/אינטרנט עדכני.
מסמך מהבנק שאליו יעברו הכספים (וזה כמובן רק בנק בחו"ל או פיוניר).

וכמובן שהכל יתורגם לאנגלית עם אישור נוטריון.
כל המשתמשים כאן שנרשמו דיווחו שזה נדרש מהם בשלב זה או אחר לאחר ההרשמה, וזה תהליך שיכול לקחת חודשים.. אבל זה בהחלט שווה את זה עם יש לך מוצרים טובים, אלו זירות נהדרות.

myselfmei

New member
כן אבל...

מנסיוני היקף המכירות של מרצ'נט פולפיל לעומת FBA כל כך קטן שאין שום הצדקה להחזיק מלאי נוסף במקום אחר.
אגב, אם את מוכרת רק ב-FBM ואת זוכה בביי בוקס את יכולה להגיע להיקפים יפים (תלוי בדירוג המוצר) אבל הבלגאן של החזרות ושירות הלקוחות, ההתעסקות עם המשלוחים - כל זה לא שווה את הבלגאן כאשר אפשר לשלוח ל-FBA. זו לפחות דעתי.

ואירופה היא כמובן אחלה אופציה, זירות מעניינות מאוד, אבל, כפי שכתבתי בפוסט אחר, הרישום עלול להיות מאוד ארוך.

למעלה