פתיחת חשבון עסקי בארה״ב

idans987

New member
פתיחת חשבון עסקי בארה״ב

אשמח לדעת האם מישהוכאן עבר את התהליך ויוכל לספר במה זה כרוך ואם הוא עשה זאת דרך חברה שיציין איזה :)

(ההודעה מופנת לשני המינים כאחד ! )

תודה מראש

alex155

New member
הרגת אותי עם שבעים השרשורים שלך באותו נושא וניקים שונים

לגופו של עניין, אני פתחתי חשבון בנק עסקי ופרטי בארה"ב.
חברה LLC תפתח בסיוע עורך דין מקומי.
תכין operation agreement.
אתה תזדקק לזה במיוחד מול האימות הבלתי-אפשרי-בעליל של אמזון אירופה.
פעילות עסקית תוכל לקיים ללא הגבלה.
למיטב ידיעתי אמזון תתחיל להוציא למוכרים שכמותנו 1099K מה שמחייב בהגשת דוח שנתי בארה"ב עם רו"ח מקומי אשר שם את הכנסותיך מאמזון בתיבה הדקלרטיבית כ"מסים ששולמו במדינה אחרת בהתאם לאמנה למניעת כפל מס".

זהו, תעבדו מסודר ולא יסגרו לכם חשבונות...

idans987

New member
תודה על התגובה

אשמח אם תוכל לפרט טיפה יותר על ההליך.
אני באופן אישי ביררתי עם חברה בשם מילוס , והם רוצים בסביבות ה1000$ על הקמת החברה בדלאוור כאשר 790$ זה עלות שנתית על מנת להמשיך להיות רשום כחברה שם.
בנוסף הם נתנו לי הצעה של 1000$ בכדי לפתוח חשבון בנק עיסקי בTD BANK.
ההצעה הזאת נשמעת לך בסדר? במידה ולא אשמח אם תוכל לתת לי פרטים של חברה אחרת שעושה הליך זה.

alex155

New member
מההה?

הסכומים פשוט מופרכים בעיני.
אני נסעתי לאמריקה, נכנסתי לבנק אוף אמריקה, מצאתי רואה חשבון טוב, עורך דין טוב, הקמתי חברה, עלה כמה מאות דולרים, לכיוון 500$ אבל פתחתי חברה בעמ שאני נציגה. יש לי חשבון בנק עסקי ופרטי. הכול עובד חלק ואין שום עלות שנתית זולת תשלום לרו״ח מקומי.

790 דולר לשנה על תחזוקת חברה? איזה תחזוקה ואיזה נעליים...
1000 דולר לחשבון בנק? זה בכלל לא אמור לעלות!!
נראה לי שמנסים לתמחר חזק את הקטע שמנהלים עבורך משהו ואתה לא נוכח - אבל עם כאלה מחירים סע לאמריקה ותהיה אדון לגורלך.

idans987

New member
היה לי חשבון בנק פרטי בבנק אוף אמריקה אבל הם סגרו לי אותו

כנראה בגלל שהתחלתי לקבל משכורות של העסק לשם. הבעיה היא שכרגע אין באפשרותי ליסוע לשם לעשות את כל הפרוצדורה. את יכולה אולי להפנות אותי לרו״ח מקומי ועו״ד?

לגביי ה790$ הם אמרו לי שזה עמלה לסטייט (דלאוור) כדי שהחברה תמשיך להיות רשומה שם (LLC) את רוצה להגיד לי שאת לא משלמת את זה בכלל?

idans987

New member
דברתי עכשיו עם חברה שנקראת legalzoom (חברה אמריקאית)

הם דורשים סה״כ 499$ על פתיחת החברה בדלאוור (כולל operation agreement) , והם אומרים שהתשלום השנתי זה סה״כ 300$ (לסטייט) אבל אני יצטרך לשלם את זה לבד.

עכשיו נשאר רק לבדוק באיזה בנק ניתן לפתוח חשבון מבלי להתייצב בארה״ב.

alex155

New member
לא ניתן לפתוח חשבון בנק בארה"ב

ללא התייצבות אישית, זולת האפשרות של פתיחת אישיות משפטית כמו חברת LLC, ואז החברה היא זאת שפותחת עבורך את החשבון, וב-operation agreement אתה הבעלים של החברה sole owner.
זה כמובן יעלה כסף. אני אוחז בדעה שהסכום השנתי לצד הסכום החד פעמי משתווים לעלות כרטיס לארה"ב, ולכן למה לייצר תלות בספק שאפשר לעשות הכול לבד?
אבל זה כמובן שאלה של סגנון.

בקשר לבקשה לפרטי רואה חשבון או עורך דין, חפש ומצא, לא חסרים לא מזה ולא מזה בארה"ב. אני שמח תמיד לעזור כאן בפורום אבל לא אתן פרטים שעלה לי עמל רב להשיג בעלי מקצוע טובים ושירותים....

idans987

New member
אני יפתח LLC וינסה לפתוח חשבון ללא התייצבות בבנק..

יש לי עוד כמה שאלות לגבי הLLC (אני כנראה יפתח בדלאוור) :
1. האם אני בתור חברה LLC (באמזון) צריך לבקש Tax מהקונים שלי?
2. הבנתי שאני מחויב לשלוח דו״ח שנתי , האם זה מסמך קבוע (מכיוון שאני משלם מס הכנסה בארץ) או שהרואה חשבון צריך לפרט את הסיכום השנתי כמו בארץ (הכנסות והוצאות)

תודה רבה על כל העזרה :)

myselfmei

New member
למה אתה צריך חברה בארה"ב?

אני עובד באמזון בהקפים לא קטנים.
פתחתי חשבון בנק בארה"ב ואליו נשלחים התשלומים.
את המסים אני משלם כדין בארץ.
כאשר אני שולח ל-FBA אני משלם מע"מ ומכס ועל זה לא מזדכה, אבל המע"מ בארה"ב מאוד קטן יחסית ולא מצדיק הקמת חברה לצורך דרישת המע"מ.
יש משהו שפיספסתי פה?
יכול להיות שבהקפים יותר גדולים זה נדרש?

idans987

New member
איך יש פתחת חשבון בנק בארה״ב ? (באיזה בנק)

זה חשבון עסקי או פרטי?

alex155

New member
לא פספסת כלום...

אני פתחתי חשבון פרטי וחשבון על שם חברה, בשניהם יש לי פעילות עסקית ענפה, אבל אומר פה הבחור שהבנק סגר לו את החשבון הפרטי בתואנה שיש שם פעילות עסקית. אם כך שיתכבד ויפתח לו חשבון עסקי.

באופן אישי אני פתחתי את החברה בארה"ב בשל רצון להינות מעקרון האישיות המשפטית הנפרדת (כי בארץ אינני חברה בעמ) ובנוסף פעילות אחרת שלי (נדלן) שרציתי שתהיה אף היא תחת החברה.

sjo1986

New member
חברה אמריקאית (בניהול יהודי) הפותחת עסק + חשבון בנק אמריקאי

https://www.incplan.net/

חברה אמריקאית, המנוהלת ע"י בחור בשם Jacques Luben
החברה מציעה שירות פיחת חברה במדינת DELAWARE + חשבון פתיחת בנק עבור
החברה בבנק מוכר איתו הם עובדים.

צרפתי את הצעת המחיר ופירוט השירוץ שקבלתי מהם במייל בזמנו
בקובץ WORD.
הייתי בקשר עם החברה מאוד מומלצים ונחמדים.

idans987

New member
הם פתחו לך את החברה והחשבון בנק העיסקי מבלי שהגעת לארה״ב?

יש לי כמה שאלות נוספות:
1. מהו המחיר שאתה צריך לשלם כל שנה לDELAWARE כדי להמשיך להיות רשום כחברה? והאם אתה משלם זאת באופן עצמאי או שהם משלמים זאת בשבילך?
2. איזה מסמכים אתה צריך להגיש כל שנה? ואיך אתה מגיש? (הכוונה למשל לדו״ח רו״ח שנתי)
3. באיזה בנק הם פתחו לך את החשבון?

sjo1986

New member
אני אענה ממה שאני יודע.

אני חייב לציין שאני "רק שאלה"
זאת אומרת מתוך עניין מצאתי את החברה וקיבלתי הצעת המחיר עבור השירות שלהם,
אך לבסוף לא התקדמתי איתם .. לא שפסלתי, פשוט שמרתי לי את ההצעה עבור מצב עתידי שבו היא תהיה יותר רלוונטית עבורי.
&nbsp
1. אתה מדבר על משהו שלמיטב ידיעתי נקרא Franchise Tax, ממה שידוע לי התשלום על עסק במדינת DELWARE זה 300$ שנתי. incplan מטפלים בזה עבורך כשאתה עובד מולם.
&nbsp
2. לגבי מסמכים שנתיים זה אני לא יודע, דבר איתם. כל מה שקשור לניהול חשבונות שוטף לא שאלתי אותם אני כן יכול להגיד לך שפה צריך מומחה מנהל חשבונות CPA.
שיודע להתעסק עם המתנהל גם בארץ וגם בחו"ל. אני יכול להמליץ לך על הבחור הזה כאן שיודע לעשות את זה מול מוכרים באמאזון ואיבי. https://www.facebook.com/avi.evan.1?fref=ts
אני לא מכיר אותו אישית פשוט הוא מאוד פעיל מול מוכרים באמאזון באינטרנט ונראה לי שהוא מבין דבר בנושא.
&nbsp
3. לגבי הבנק ..דיברתי איתם על זה בטלפון לא זוכר מה הם האמרו לי , אני רק זוכר ששאלתי האם מקבלים מהבנק הזה כרטיס אשראי, הם אמרו לי שאתה מקבל DEBIT CARD. מקווה שזה עוזר.
&nbsp
אני יגיד שבנוסף לכל הסיפור הזה גם נותנים לך שירות AGENT, מספר טלפון וכתובת בארה"ב. דברי הדואר (לא חבילות) אשר יגיעו לכתובת זו ייסרקו עבורך וישלחו אלייך למייל שתבחר (למיטה הבנתי).
&nbsp
הדברים כתובים במייל שצרפתי מהם
דבר איתם נחמדים לאללה. Jacous הבעלים מכיר ואוהב את ישראל.
אתה מדבר איתו באופן אישי ולא עם איזה שירות לקוחות מעפן שזה נחמד מאוד.
&nbsp
&nbsp

למעלה