דרופשיפינג בישראל

blackmetal5

New member
דרופשיפינג בישראל

אני מעוניינת לפתוח חנות אינטרנטית שמיועדת לקהל הישראלי
ואני מעוניינת להשתמש בשיטה של הדרופשיפינג.
ראיתי ספקים בינלאומיים שמציעים את השיטה הזאת של דרופשיפינג אבל השאלה היא איך מוצאים ספק ישראלי שמסכים לדרופשיפינג וישלח הזמנות ישר ללקוח בלי שההזמנות יגיעו קודם אלי?
תודה

Amiram_e

New member
שאלת השאלות

אם לכל אחד היתה נוסחה לתת לך כולנו היינו עוזבים את העבודה ויושבים בבית מול המחשב ועושים מליונים.
אני רק יכול להגיד לך שמציאת דרופ שיפר, בין אם הוא בחו"ל או בארץ זה מורכב מכמה פרמטרים:
1. מזל (אני קניתי מוצר אצל מישהו בחו"ל והוא כתב לי בעברית תודה שקנית אצלי, אז בדקתי את החנות שלו והצעתי לעבוד מולו)
2. עירנות. להסתובב בפורומים מתאימים וכל הזמן לחפש מוצרים מעניינים.
בכלל, את לא אמורה לחפש ספק. לדעתי השיטה היא לחפש מוצר. כשתמצאי מוצר שיתאים לך, יהיה כלכלי מספיק למכירה, תחפשי את היבואן א הספק שעומד מאחוריו
3. יזמות. אני חושב שבארץ חשוב להסתובב הרבה בחוץ. ליצור קשרים, להכנס לחנויות ולהציג את עצמך כאחת שמתעסקת במסחר אלקטרוני ומחפשת עודפים למכירה.
זו לא עבודה מול המקלדת.
אפשר לחקור את השוק. יש תוכנה לבדיקה בשם Junglescout. באמצעותה תוכלי לחפש מגמות ומוכרים באמזון. מה נמכר ומה לא. כשאת מוצאת מוצר טוב, לחפש את הספקים שלו בסין, לדוגמה באתר אליבאבא. מבקשים לקבל דוגמה לבדיקה. אחרי שבדקת את האיכות, את יכולה למתג את המוצר שיהיה שלך ולשלוח אותו למחסנים של אמזון ולקבל מהם שירותי אחסון ומשלוח.
זה נושא בפני עצמו שלומדים. תחפשי חומר בנוגע ל"פרייבט לייבל"
בהצלחה
עמירם

למעלה