שאלת הוספת נמען חדש בפייפאל

שאלת הוספת נמען חדש בפייפאל

היי חברים,
עד לאחרונה היה אפשר לשלוח פריט משולם לכתובת שונה לחלוטין, עם שם נמען שונה, תחת אותו חשבון פייפאל.
כוים, ראיתי שהם שינו את האתר, ואני לא רואה שאופציה זו קיימת.
קיימת אופציית הוספת כתובת, אך היא תחת אותו שם של בעל חשבון הפייפאל.
ואם רוצים לשנות את זה, צריך לשנות את השם הראשי של החשבון.
אתן דוגמא: קניתי משהו ממוכר בגרמניה, ואני מעוניין לשלוח אותו לאחותי אשר גרה בגרמניה בשביל להוזיל עלויות משלוח ולאסוף את זה ממנה. עד כה, הייתי עושה זאת בלי בעיות ועכשיו, אני רואה שאופציה זו בכלל לא קיימת באתר החדש של פייפאל.

מה אני מפספס?
האם הם הורידו את האופציה הזו לחלוטין או שאני פשוט לא מוצא אותה?
אני שואל כאן כי עייפתי מהתשובות האוטומטיות של תמיכת פייפאל ועמודי ה- FAQ שלהם ששום דבר בקשר לזה לא מופיע שם, ובתמיכה בטלפון הם בכלל לא עונים גם כעבור 40 דקות.

למישהו יש מושג בדבר?
תודה רבה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מוכר באיביי או בחנות אחרת?

הכתובת בפייפל משנה רק אם אתה מבצע רכישה מהירה דרך פייפל (יש חנויות שמאפשרות לעשות זאת וכך לחסוך את הרישום אליהן). אם זה לא נעשה, הכתובת הרלוונטית היא זו שאתה מזין בעת ביצוע העסקה, כך גם באיביי.

שים לב שבאיביי אתה מזין את כתובת המשלוח עוד לפני המעבר לפייפל; הרי לפי כתובת המשלוח נגזר מחיר המשלוח ומכאן התשלום הסופי, ורק אז אתה מועבר לשלב התשלום עצמו (שלא חייב להיות פייפל, אגב). בספר הכתובות שלי באיביי (וכך גם באמזון) מוזנות כמה כתובות ואני בוחרת בכל עסקה לאיזו מהן לשלוח. אפשר כמובן לערוך/להוסיף כתובת חדשה בעת ההזמנה. לא צריך את פייפל לשם כך וזה לא רלוונטי.

באיביי, לצורך העניין.

האם לא צריכה להיות "תאימות" בין הכתובת המוזנת בפייפאל לכתובת שהזנת בקנייה הנוכחית באיביי?
אני זוכר שיש מוכרים שלא מוכנים לשלוח אם אין תאימות כזו.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא. לכן אפשר להזמין מאיביי לאן שרוצים (בהתאם להגדרות המוכר)

הכתובת שמופיעה בפייפל לא רלוונטית.

אתה צודק שיש מוכרים שמוכנים לשלוח רק לכתובות מאומתות של פייפל, אבל זה שתמציא כתובת שגויה בפייפל לא אמור לעזור... הכתובת שפייפל מאמתת היא כתובת אמצעי התשלום. אם זו לא הכתובת הנכונה אין מה לעשות.

מניסיוני יש הרבה מוכרים שכותבים ששולחים רק לכתובות מאומתות של פייפל ובפועל לא בודקים שום דבר ושולחים כרגיל ואין שום בעיה.

למעלה