עליבאבא השיק אתר חדש בשם 'עלי-אקספרס'

sbenari1

New member
עליבאבא השיק אתר חדש בשם 'עלי-אקספרס'

המאפשר הזמנת פריטים בודדים ישירות מהיצרן, http://www.aliexpress.com|סלינק|/ האם זו עוד מכה לאיביי ?

thefloyd

New member
למה DHGATE נוכלים ?

מה הבעיה עם DHGATE , למה הם נוכלים ? תודה.

lj101

New member
למה ?, חסרי אמינות, אתה מזמין מוצר ואז..

בספק אם תקבל את מה שהזמנת, זה קרה לי לא פעם עד שלומדים לקח. ת'אמת הבעיה היא לא ב-DHGATE החברה אלא בספקים הדפוקים שלה שהם חסרי אמינות, DHGATE עצמה ברגע שפתחתי בתלונה פתרו את הבעיה לשביעות רצוני. אבל העניין הוא שהאמינות שלי למול הלקוחות יורדת זיכויים וביטולים...

דבורי

New member
יש שם מערכת פידבקים דומה לאיביי

לפני הקניה משם צריך לבדוק פידבקים. יש שם הרבה ספקים רציניים, רק צריך לחפש.

noam weissman

New member
היי דבורי

קנית מ DHGATE ומה שאתה אומר זה מנסיון ? קראתי מספיק תגובות לא טובות בפורומים בחו"ל על DHGATE ו LIGHTINTHEBOX בשביל להיזהר למרות שעל פניו נראים אתרים רציניים וכו... הם נחשבים לא אמינים

דבורי

New member
קניתי משם

השתמשתי בהם לדרופשיפינג. מה שצריך לדעת הוא שכמעט שאין שם מוצרים מקוריים של המותגים שהם מוכרים - המוצרים הם בדרך כלל זיופים, ולכן צריך להזהר מאד אם אתה רוצה לעשות דרופשיפינג. אם אתה קונה לעצמך, פשוט תבדוק את הפידבקים של המוכרים (לא רק את המספר, תקרא מה הקונים כתבו). חלק מהחקויים טובים מאד ובמחיר הרבה יותר זול מהמקורי.

sellpoint

New member
דרופשיפר אמין

הי, הם לא אמינים כי אתה לא יכול לוודא מי עומד מאחורי הפרסומים שלהם והאם יש שם באמת חברה או אדם שאחרי שתשלם לו יעלם עם הכסף שלך. יש קריטריונים ספציפיים למציאת ספק. בכל מקרה אני עובדת כבר תקופה ארוכה עם ספק מעולה שיכול למצוא מוצרים שאתה מעוניין בהם ומציע בעצמו כמה מאות מוצרים קיימים. במידה ואתה מעוניין בעוד מידע אתה יכול ליצור איתי קשר ב [email protected] בהצלחה יעל

ozitex

New member
איזה 4082 דולר?

הכי יקר הוא דרך UPS וזה יוצא משלוח כ-1$ לכל יחידה. אם זה טוב או לא? ביט מי.. ובכלל, אני נרתע מאתרים כמו אליבאבא. אין לי מושג מי מהסוחרים שם יהרוס לי את העסק..
זה כמו רולטה רוסית.

למעלה