נייר אריזה חום

evilihi

New member
נייר אריזה חום

איפה אפשר לקנות גליל גדול? בזמנו קניתי גלילון של מטר או שניים - עלה שלושה שקלים..אני מחפשת כמות יותר גדולה במחיר זול יותר בהתאם
לא זוכרת איפה קניתי
ארזתי מוצר בקרטון של דיאט קולה ובכל זאת קצת מפדח לשלוח את זה ככה..צריך עטיפה
דיאט קולה - אף פעם לא עשיתי את זה קודם - אבל האילוצים כי אף קרטון לא התאים לי בבית.הייתי אמורה לשלוח את זה עטוף בכמה שכבות פצפצים אבל הקונה הוסיף כמה מוצרים קטנים שלא מאפשרים עוד את עניין הפצפץ
מתנצלת מראש

panayotiss

New member
אמרת נייר חום אמרת panayotiss

כולם בפורום יודעים שאני מת על הנייר החום הזה. את קונה באופיס דיפו גליל של 15.5 מטר על 61 ס"מ במחיר של 27 ש"ח (המחיר כולל מע"מ). ראי קישור. האמת קרעת אותי עם עניין הארגז קולה How low can you go

evilihi

New member
שמע

הקולה זה באמת ענין חריג - הייתי במצוקה! פעם ארזנו למישהו בקרטון של ירקות (חום, אבל היו בו ירקות כנראה) כי הוא התלונן שהוא קיבל פטרוזיליה יחד עם המוצר..

panayotiss

New member
בנפחים שאת מוכרת כדאי לך להצטייד בקרטונים

מכל מיני גדלים. חבל להתבזות עם קרטונים של מיני מזון. צרי קשר עם סהר דוד, הוא ימליץ לך היכן לקנות את הקרטונים בגדלים שאת רוצה. היה פה לא מזמן שרשור רציני בעניין האריזות. אני כמו שכתבתי שם לא מחפש מיני גדלים של ארגזים. אני עוטף בפצפץ ואת זה עוטף בנייר החום שמגן יופי על המוצר. אבל באמת אני לא רוצה שוב לפתוח עוד שרשור בנושא הזה. המסקנה הכי חשובה מהשרשור ההוא היתה שהאריזה צריכה להלום את אופי המוצר. בהצלחה.

סהר דוד

New member
מישהו קרא לי??

אז באתי לבד. אני ממליץ לכל מוכר רציני ליצור קשר עם הספק הזה: http://www.dcpack.co.il/ יש להם הכל מכל בכל. אני רוכש אצלם באלפי ש"ח בחודש, אך הבנתי מנציג המכירות שעובד איתי כי הם ישמחו לפתוח כרטיס לקוח גם ללקוחות קטנים. יש להם באמת מגוון אדיר ופתרונות לכל דרישה.

panayotiss

New member
הוספתי את ההמלצה לקישורי הפורום

תחת הקטגוריה - עסקים און ליין.

dudumagic

New member
יש לי מזל

שכל המשלוחים שלי נכנסים למעטפות בגודל בינוני נטו ללא פצפצים ... מאידך אני משקיע במדבקות עם הדפסה.

למעלה