איפה הכי שווה ללמוד מזרח תיכון וערבית

איפה הכי שווה ללמוד מזרח תיכון וערבית

כלומר מבחינת היוקרה של התואר? האם יש אוניברסיטה אחת שהיא בוודאות בתחום הזה מעל כולם או שזה אחרת?

garjit

New member
אני ממליצה לקרוא בדפים קודמים של הפורום

יש על זה דיון או שניים.. בכל אופן, למיטב ידיעתי, העברית וחיפה הן הנחשבות בארץ. אני אישית לומדת בחיפה (דו-חוגי) ומרוצה ממש..

וואי וואי וואי

זה מה זה מבלבל אותי כל אחד אומר משהו אחר כבר חשבתי שתל אביב וירושלים הכי טובים כי מלא אומרים לי את זה ועכשיו חיפה נירשמתי לשתיהם ואני לא יודע עדיין

הרוב לפי מה שהבנתי

אומרים שתל אביב הכי טובה בארץ במזרח תיכון ובערבית ירושלים מה אתם אומרים

EastGirl83

New member
הכל טוב..

אני לומדת בחיפה ולפי מה שאני יודעת חיפה היא הטובה ביותר ללמוד מזרח תיכון. אגיד לך את האמת, חיפה וירושלים טובות מאוד משום ששמעתי שהמרצים הכי טובים של מזרח תיכון מלמדים שם. תל אביב טובה מאוד משום שיש שם את המרכז של משה דיין (אם אני לא טועה) שמתקשר ללימודי מזרח תיכון, אז זה לא משנה איפה תבחר ללמוד. כל בחירה שתעשה היא טובה. בהצלחה

garjit

New member
זה פחות או יותר מה שאני גם יודעת

ולמרות שאני משוחדת (טיפה) ולא מכירה את האוניברסיטאות האחרות (בכלל) אני מאוד אוהבת את חיפה וממליצה ללמוד שם בחום...

השאלה היא מבחינת היוקרה...

כלומר כשמנסים להתקבל למקום עבודה כלשהו שקשור לערבית ולמזה"ת למי שלמד איפה יתנו עדיפות כמו למשל לצורך השוואה למי שלמד בטכניון הנדסה תהיה עדיפות לעומת מי שלמד בבר אילן או בכל מקום אחר בגלל אותה יוקרה דבר נוסף שבגללו אני מעלה את סוגיית היוקרה היא שבתל אביב נפתח מסלול מחקרי במזרח תיכון שנחשב ליחיד מסוגו בארץ האם זה מעלה את יוקרתו של המקום? ואיך בכלל מקומות התעסוקה מסתכלים על מי שסיים במחקרי או בירושלים ובערבית מבחינת מקום העבודה לא מבחינת המרצים

EastGirl83

New member
טכניון זה משהו אחר

ולימודי היסטוריה של מזרח תיכון ואסלאם זה משהו אחר.. לפי מה שאני יודעת זה לא משנה היכן למדת את המקצוע הזה, מה שחשוב זה ההישגים שלך.

השאלה היא מבחינת היוקרה...

כלומר כשמנסים להתקבל למקום עבודה כלשהו שקשור לערבית ולמזה"ת למי שלמד איפה יתנו עדיפות כמו למשל לצורך השוואה למי שלמד בטכניון הנדסה תהיה עדיפות לעומת מי שלמד בבר אילן או בכל מקום אחר בגלל אותה יוקרה דבר נוסף שבגללו אני מעלה את סוגיית היוקרה היא שבתל אביב נפתח מסלול מחקרי במזרח תיכון שנחשב ליחיד מסוגו בארץ האם זה מעלה את יוקרתו של המקום? ואיך בכלל מקומות התעסוקה מסתכלים על מי שסיים במחקרי או בירושלים או חיפה ובערבית מבחינת מקום העבודה לא מבחינת המרצים

למעלה