Top 5 שירים טורקים

metrosexual

New member
Top 5 שירים טורקים

רשמו את 5 שירים טורקיים הכי אהובים עליכם?

טליה ג

New member
קשה, יש כל כך הרבה!

הנה 5 שירים שאני אוהבת במיוחד: İpek Tüter - Mektupların Eskidi (השיר שציטוט ממנו מופיע בחתימה שלי) Mavilim - הן בביצוע של Kayahan והן של Nilüfer Yıldız Tilbe - Çok Tatlısın Güler Duman - Erzurum Dağları Nazan Öncel - Nereye Böyle

turkish soltan

New member
אממ אז ככה

המוזיקה הטורקית עשירה מאוד ומי שאוהב אותה לא יסתפק ב5 שירים אהובים אבל הסגנון המועדף עליי זה ארבסק אורחן גנצביי,איברו גונדש ועוד.... מהחדשים יש את הטיצ'ה המדהימה וברדן מרדיני שהוא לגמרי לא רע

ואף אחד מהם לא מהאירוויזיון?

קבלי את שלי... yurogulum anla - pinar ve group sos yaz biti - aylin vatankos leylaklar soldu kalbinde וכמובן קיאהן ועוד הרבה שירים טובים של טורקיה.

טליה ג

New member
גם את האירוויזיון לא נקפח../images/Emo8.gif

הבעייה היא שרוב שירי טורקיה באירוויזיון לא בדיוק משקפים את הסגנון המוסיקלי הנפוץ בטורקיה, אלא הם מין שלאגרים אוריינטליים שמנסים לשווק אווירה מזרחית-לייט לאירופה. שירים בסגנון ערבסק או אפילו פופ מזרחי אמיתי לא שלחה טורקיה לאירוויזיון מעולם, וחבל. אין זה פלא, שרוב שירי האירוויזיון של טורקיה לא זכו להצלחה במולדתם. מהשירים שציינת אהבתי במיוחד את Yorgunum anla ואת Yaz bitti.

אני אשמח לקרוא שרשורים

שלכם על מוזיקה ואשמח להחשף לסגנון הטורקי העכשווי שם. בכל מקרה אחלה פורום!

טליה ג

New member
זה לא השיר שהתכוונתי אליו

למרות שבמקרה יש לו את אותו שם. לא מצאתי את Çok Tatlısın של Yıldız Tilbe ביוטיוב, אבל היום בערב אני אשמח לעלות אותו לפורום באודיו.

tomerol

New member
אני לא מכיר שירים טורקיים אבל

שיר שאני כן אוהב זה Gnesim מהסרט Im Juli

טליה ג

New member
שיר מדהים!

ויופי לראות אותך כאן

faridi

New member
אני יכול לזמזם לך ת'מנגינה

איני יודע מה איך לקרוא להם. אך מה שזכור לי: uskudara babaim shashuka