הצגות רחוב באזרביג"אן שבו מתח כלי התקשורת AZADLIQ RADIOSU

moshe4474

New member
הצגות רחוב באזרביג"אן שבו מתח כלי התקשורת AZADLIQ RADIOSU

בקורת קשה על משרד התרבות האזרביג"אני שהוא מקדם או לא מפתח את היוזמה הזאת, ממשרד התרבות האזרבייג"אני נמסר כי את המקומות הללו לא מתנהלים בצורה מסודרת, מבחינה כספית, לא משלמים מיסים, או שוחד, ומתקבצים במקום רוכלים ומקבצי נדבות, על כן המשטרה מתערבת. דבר שני ניסגרו עיתונים שתקפו את ישראל כמו BIZIM YOL או עיתוני אינטרנט אחרים, נוסף לזה נסגרו בתי מדרש (מדרסות) שבו אנשי דת אירנים היו מלמדים. כל הדברים הללו הם לא דברים מובנים מאליהם ןאסור להקל ראש בזה, כיום העיתונות הכתובה והמתוקשרת היא פרו ישראלית , מה שבמדינות מעטות בעולם, יש אם בכלל. הזוג אלייב שוחה נגד כיוון הזרם, שאם לא היה כך אזרבייג"אן לכל הפחות היתה טורקיה פלוס, או אירן.[URL]https://www.youtube.com/watch?v=2DUgMv5UGtk[/URL]

טליה ג

New member
אזרבייג'אן היא דיקטטורה, לטוב ולרע

אין הרבה דברים טובים לומר על דיקטטורה, אבל במקרה של סגירת מדרסות שבהן מלמדים אנשי דת איראניים, זו פעולה מבורכת, כי אם אזרבייג'אן תלך בדרכה של איראן ותהפוך למדינה איסלאמית דתית, היא תבודד את עצמה מהעולם המערבי המודרני. אזרבייג'אן כיום היא סוג של דיקטטורה, אבל לפחות בעלת אוריינטציה חילונית מערבית ועם שאיפה להשתלב בעולם המערבי המודרני. אירוח תחרויות בינלאומיות או כנסי הייטק ושאר פרוייקטים בינלאומיים, שאזרבייג'אן כל כך מטפחת, יירדו לטמיון, אם היא תהפול לאיראן שנייה. לגבי סגירת עיתונים אנטי-ישראליים, אני מניחה שהיו סיבות נוספות לסגירתם מעבר לעמדתם האנטי-ישראלית.

למעלה