סכמ"ש סכמ"ש
:-\

bali

New member
מנהל
סכמ"ש סכמ"ש
:-\

עוד שבוע הסתיים ועוד סופ"ש הגיע. מתנצלת על העיכוב אבל המחשב פה חדש ועמלתי כל היום לסדר אותו שיעבוד
ועכשיו... שלושה חיוכים
- דברים שעשו לכם טוב השבוע שלושה עצובונים
- שלושה דברים עצובים/מיותרים/מבאסים שקרו לכם השבוע
- תקווה לשבוע שיבוא, משהו שאתם רוצים שיקרה או מתכננים שיקרה השבוע ולאור זה שהשבוע ציינו כבר 16 שנה לרצח יצחק רבין ז"ל - שתפו אותנו, אם אתם רוצים, באיך עבר עליכם יום הזכרון השבוע, וגם, מי שיכול ורוצה, איפה תפס אותו/אותה יום הרצח עצמו (וסליחה מאלה שצעירים מדיי).
שיהיה סופ"ש נעים וטוב לכולם

בר דותן

New member
סופ"ש

שלושה חיוכים - שומדבר מיוחד האמת .. שלושה עצובונים - היו הרבה.. מי זוכר.. - שיהיה יות טו מכל קודמיו .. ולאור זה שהשבוע ציינו כבר 16 שנה לרצח יצחק רבין ז"ל - שתפו אותנו, אם אתם רוצים, באיך עבר עליכם יום הזכרון השבוע, וגם, מי שיכול ורוצה, איפה תפס אותו/אותה יום הרצח עצמו (וסליחה מאלה שצעירים מדיי). צעירים זאת אולי אל המילה .. בכאל זאת בעינין רבין אני יעדיף לשמור על זכות השתיקה .. :) אני בעצמי לא סגור על הדעה שלי כלפיו שיהיה סופ"ש נעים וטוב לכולם

ady18

Well-known member
מסכמת

שבוע די בינוני במשפט אחד בהרחבה: 4 טובים: קניתי אוזנית לפלאפון אחרי הרבה זמן סדרתי ארון בגדים לחורף למרות שהשבוע לא הצדיק אבל אומרים שבוע הבא... אבל שיהיה כבר... ים \הליכה על הטיילת ושבוע קל בעבודה גרוע: הכרטיס רק שבוע הבא יגיע(האשראי)מעצבן מאוד סתם הלכתי לבנק כי בטלפון לא ממש מתיחסים. אי הבנה שהסתדרה בסוף עם חברה (חילוקי דעות). ליגת הנשים בכדורגל כרגע נסגרת. והסרט על רון ארד עשה לי עצוב מאוד למרות שידעתי אבל לא האמנתי עד אתמול שזה כנראה סופי קיוותי לנס. שבוע הבא: מקווה שהשבוע יהיה בהרבה יותר טוב שהכרטיס יגיע אלי ,ללכת לדמדמומים(לסרט) סופ"ש: מסעדה עם משפחה\ארוחה עם משפחה אצל חברה של ההורים. היה הדקה ה91 (תוכנית כדורגל\ספורט)יום ארבל שעמם\הייתי עייפה ונרדמתי הייתי בערך בכיתה ו בערך ובבוקר ספרו לי אז הייתי בשוק . היום לא בטוחה שזה מזיז כמו אז ... הדעות השתנו :)

אריה31

Member
מנהל
לא בטוחה שמזיז כמו אז?!

רצח של אדם בישראל, בטח מפורסם, בטח ראש ממשלה מזעזע בכל תקופה גם אני התייאשתי מהבנקים, כשאני צריך משהו, אני נוסע לסניף

אריה31

Member
מנהל
השבוע שלי

החופשה באילת היתה נהדרת!!! ההווי והצחוקים עם החבר והידידה, הים - המים באילת ממש מלטפים!, האוכל במלון (הילטון מלכת שבא), הריקודים במאנקיז ("שלושת הקופים"), השופינג, אפילו הנסיעות היו כיפיות
הכרתי במאנקיז בחורה נחמדה, היא גרה ברמת גן, בקרוב בע"ה ניפגש, אם כי אני לא יודע אם אנחנו מתאימים
קשה לחזור למרכז ולעבודה שכבר משגעים אותי אחרי חופשה כזו
קצת איבדתי את הטאצ' בהימורים השבוע
תקווה לשבוע הבא: התאקלמות קלה בעבודה בתחילת נובמבר 1995הייתי חולה מאוד, אבא שלי אפילו לקח אותי יומיים לפני כן לבית החולים כמובן שהרצח האפיל על המחלה, לקחתי את זה קשה מאוד מבחינתי זה כמו לסגור את המדינה גדלתי בבית ימני, אבל כשהייתי בן 18 הלכתי שמאלה ולמדתי לאהוב במיוחד את יצחק רבין ז"ל כמה הייתי מאושר כשהוא ניצח את פרס בפריימריז בפברואר 1992 (נדמה לי 19 בפברואר, אני זוכר איפה הייתי כשהגיעו התוצאות), כמה הייתי מאושר שהוא ניצח בבחירות ב-30 במאי 1992. אני הפתעתי אפילו את עצמי כשהצבעתי באותן בחירות לש"ס. ניחשתי שהם ילכו עם העבודה ומרץ לממשלה קצרה וכך קרה. בדיעבד, אני וכל מחנה השלום טעינו, כדי להוביל להסכם שלום מהסוג של אוסלו צריך לעשות משאל עם! אבל עדיין מכאן ועד רצח ראש ממשלה המרחק.....

גם לי בא

שלושה חיוכים
- דברים שעשו לכם טוב השבוע כיף עם חברות
, אנשים שכיף להסתכל עליהם
, כיף בבייביסיטר + כסף שהרווחתי
שלושה עצובונים
- שלושה דברים עצובים/מיותרים/מבאסים שקרו לכם השבוע מבחן גרוע במתמטיקה
שיעור נהיגה גרועעע
(למרות שהיה גם אחד טוב), ומחליפים לנו את המורה לאנגלית כי כולם התלוננו שהיא גרוע ולא יודעת ללמד ולא יודעת להשתלט וכאלה, אבל קצת עצוב עלייה כי בסה"כ היא בן אדם טוב, וזה לא נעים
תקווה לשבוע שיבוא, משהו שאתם רוצים שיקרה או מתכננים שיקרה השבוע תקווה? אולי שבאורך פלא יחזירו את המבחנים במתמטיקה ואני אראה איזה 80 כזה, 70? אוף. אני חייה בסרט. אההמ תוכניות? מביאים לנו סדנא עם איזה אומנית, אז אני מקווה שיהיה טוב ^_^ ולאור זה שהשבוע ציינו כבר 16 שנה לרצח יצחק רבין ז"ל - שתפו אותנו, אם אתם רוצים, באיך עבר עליכם יום הזכרון השבוע, וגם, מי שיכול ורוצה, איפה תפס אותו/אותה יום הרצח עצמו (וסליחה מאלה שצעירים מדיי).
כמו שבר אמר, "צעירים זו לא מילה", אז כן הייתי ממש בת כמה חודשים, ובתכלס אני לא יודעת הרבה על רבין. אבל אני יודעת, שלא משנה מה, שום דבר בעולם הזה לא מצדיק רצח.

Francine1

New member
מסכמת

אז, כן, קצת נעלמתי בשבוע-שבועיים האחרונים. ב7.11 נסעתי לפולין במסגרת משלחת מביה"ס שלי ובשבוע שלפניו הייתי בעיקר עסוקה בהכנות
אני לא אכתוב הרבה, אבל בהחלט יכולים להיכנס פה שלושה חיוכים ושלושה עצובונים. על דברים לשבוע הבא אני לא כל כך מצליחה לחשוב כרגע
ההתפרקויות באוטובוס, כששרנו וצחקנו והעברנו את הזמן, התחלתי לדברים עם הרבה אנשים שלא ממש יוצא לי לדבר איתם ביום יום בבית הספר.
כששמעתי יותר מפעם אחת את השיר "לראות את האור" של אפרת. למעשה, שרו אותו כמעט בכל טקס וזה היה מאוד מרגש. המילים שלו תפסו פתאום משמעות אחרת, מה גם שזה אחד השירים האהובים עליי (לא רק של אפרת אלא בכללי)
לראות את כל הקבוצה שלי תומכת אחד בשני, מחבקת ומעודדת אנשים שהיה להם קשה ובכו. אנשים שבדרך כלל הם לא היו מדברים איתם. תחושת האחדות הזו עשתה לי טוב.
בכל זאת, מסע לפולין. הייתה אווירה די כבדה בהרבה מקומות. למשל, במחנה מיידאנק, שם נשארו המשרפות המקוריות והמבנים. או באושוויץ, שניתן לראות תצוגות של נעליים\שיער\בגדים.
החזרה לארץ [להתנתק קצת עשה לי טוב, לא הייתי מתנגדת להישאר] טוב, יש לי רק שני עצובונים. תסלחו לי
לגבי יום הזיכרון לרצח יצחק רבין ז"ל. ממש רציתי ללכת השנה לעצרת, אבל מכיוון שדחו אותה לשבוע בו הייתי בפולין לא הגעתי. האמת היא שהיינו אמורים לעשות משהו לכבוד יום הזיכרון במסגרת המשלחת אבל לא היה. קצת פיספסתי את היום הזה השנה. בדרך כלל אני דיי מחוברת אליו, למרות שהייתי בת כמעט-שנה באותו היום. שבוע נעים ומחויך לכולם

אריה31

Member
מנהל
נשמע שחזרת עם הרבה אנרגיות עופרית

קודם כל באמת שמתי לב שנעלמת, אבל התירוץ שלך מוצדק
אחדות זה דבר ענק, הלוואי והיתה בכל סיטואציה, בכל מקום "לראות את האור", זה ממש המנון, אה? כיף לגלות את זה יותר ויותר שבע מקסים גם לך
אגב, חייבים להיפגש מתי שהוא, חברי הפורום, בהופעה או במפגש או משהו

Francine1

New member
מסכימה איתך, וזה לגמרי המנון!

אני לא בטוחה אם בחודש הקרוב יהיה לי אישית זמן, כי אין חופשים [בכל זאת אני עדיין בתיכון חח], אבל אולי בחנוכה? ממ, ואתה יודע במקרה על הופעות קרובות או משהו?

למעלה