- הסיכמושון החדש

• פותח הנושא bali
  • פורסם בתאריך

bali

New member
מנהל
- הסיכמושון החדש

לפני שאני קורסת לשינה שלא ברור לי מתי בדיוק אתעורר ממנה מחר ובאיזה מצב צבירה (ככה זה כשיוצאים לבלות ושוכחים שאני כבר לא בת 20... אשכרה יש מצב שמחר אני אקום עם החמרמורת של החיים
)... בואו ננסה צורה אחרת לסגור את השבוע... כל אחד יכתוב - 3 דברים שמחים, שגרמו לו/לה לחייך השבוע
3 דברים שהוא/היא היו מוותרים עליהם או שהיו עצובים/מבאסים וכ"ו
מה הדבר שאני רוצה ומבטיח/ה לעצמי לעשות בשבוע הקרוב
אם בא לכם לשתף בתכניות שלכם לסופ"ש, לשבוע הקרוב, או סתם בדברים שעברו עליכם השבוע ולא נופלים בקטגוריית החיוכים או העצובונים, תרגישו חופשי לשתף ב FREE STYLE. שיהיה לכולם סופ"ש מהנה ושבת שלום

ady18

Well-known member
מסכמת

3 דברים ששימחו אותי: *סרט עם משפחה 50-50 *סרט עם חברים שהיה בינוני מסלול לאהבה. *הכאבים בשינים פחתו. 3דברים מבאסים: *נבלע לי הכרטיס אשראי. *החורף הגיע שונאת חורף. *עוד לא הספקתי לסדר ארון חורף. סופ"ש די רגיל זורמת מה שיבוא .שבוע הבא בתקווה שיהיה כרטיס אשראי חדש אז אקנה אוזניות לפלאפון כמה דברים נוספים שצריכה ולסדר את הארון לבגדי חורף.

אריה31

Member
מנהל
מסכם

3 דברים משמחים: כמה כתבות יפות, החלמה הדרגתית מהסינוסיטיס, הסולידריות של השחקניות הישראליות שהובילה לשביתה 3 דברים עצובים: העומס בעבודה, הגשם הראשון גרם להפסקת חשמל שהביתה את הממיר של יס והפילה את המחשב, ליגת הנשים מתקרבת לסגירה אני מבטיח לעצמי שבשבוע הקרוב אנוח!! וזה הזמן לספר שבע"ה ביום ראשון בבוקר אני נוסע לאילת לחמישה ימים שבת שלום

ליאן 162

New member
אילתתתתתתתתתתתתתתתתת

עיר חלומותיי.....חחחחחחחח יואו כמה שאני מקנאה בך! תהנה , גם בשבילי=]

אריה31

Member
מנהל
בואי גם חחח

אילת זו גם עיר חלומותיי כמה חיכיתי לחופשה הזו תודה מיכל

ליאן 162

New member
מסכמת=]

3 דברים שמחים, שגרמו לו/לה לחייך השבוע - 1.כל מיני בדיחות שהמורה שלי מספרת בזמן השיעור בקורס 2.השבוע הקרינו את הפרקים הכי מצחיקים של "חברים" 3.מתחנו חברה בפלאפון וזה היה ממש מצחיקקקק 3 דברים שהוא/היא היו מוותרים עליהם או שהיו עצובים/מבאסים וכ"ו 1.הייתי מוותרת על יציאה אחת עם חברות כי גם שתיים מהן רבו וגם האוכל לא התאים למחיר שלו.. 2.ש.ב 3.הייתי מוותרת על הגשם שירד אתמול אחה"צ והרס את האימון טניס=/ מה הדבר שאני רוצה ומבטיח/ה לעצמי לעשות בשבוע הקרוב להסתפררר!!!

ליאן 162

New member
חחח תקשיבי ש-

נקרעתי מהשיר שפיבי חיברה לכבוד חג המולד, ומהמקצוע שרייצ'ל המציאה לצ'נדלר בהתערבות על הדירה! אין..זה אדיר!!!!!!

anna184

New member
חחחחחחח נכון!

אני אהבתי שרייצ'ל הראתה לרוס את המאובן שהיא לקחה מהמוזיאון והוא כזה "לא..לא היית אמורה לקחת את זה זה בין מיליוני שנה...את האמת יש לנו אנשים שמחפשים את זה עכשיו"

anna184

New member
האמת שלא ראיתי עדיין את כל העונות בשלמותן

פעם ראשונה ראיתי את עונה חמש ואז הפסקתי וראיתי חצי מעונה 10 ורק לפי איזה חודשיים/שלוש התחלתי ממש לעקוב מההתחלה של הסדרה,אז אין לי עונה אהובה P: מה שלך?^^

bali

New member
מנהל
ועכשיו אני אסכם גם...

היה לי בילוי כייפי וסוער אתמול וגם חלק מהיום עם שתי חברות טובות. ביליתי בנעימים עם המשפחה ובעיקר עם האחיינימים החמודימים שלי. קניתי מחשב חדש ואני מצפה לו בכליון עיניים. סופסוף הגיע הסתיו וקצת חורף
קמתי עם האנגאובר של החיים הבוקר
מחכה לי חודש קצת קשה. יש לי עננה קטנה בלב שלא כל כך עוזבת אותי.
לחפש ולמצוא לי חוג שאוהב כדי למלא עוד קצת את הימים שלי. בגדול הסופ"ש הזה מתחלק בין משפחה לחברות. שילוב מנצח, נראה מה יהיה מחר.

bali

New member
מנהל
הלוואי וזה היה כזה פשוט שמספיק לחשוב משהו

והוא קורה או לא קורה, אבל המציאות נושכת בפנים.

bali

New member
מנהל
תודה על איחולי ההתחדשות

והנסיון לעודד אותי.

anna184

New member
מסכמת :)

3 דברים שמחים:100 בכימיה, 96 בביולוגיה100 בעבודה בהיסטוריה (כן זה קצת עצוב שהדבר היחיד שגרם לי לחייך זה ציונים, אבל כל השבועיים האחרונים היו רק מבחנים..) 3 דברים שהוא/היא היו מוותרים עליהם או שהיו עצובים/מבאסים וכ"ו : מבחנים, מבחנים , מבחנים (וגם הייתי חולה אבל זה לפחות נתון לי קצת זמן לנוח מכל המבחנים) מה הדבר שאני רוצה ומבטיח/ה לעצמי לעשות בשבוע הקרוב : אמממ...ללמוד? חחח ועוד פעם סליחה שאני לא פעילהבזמן האחרון, פשוט יש לי כל כך הרבה דברים על הראש ..

אריה31

Member
מנהל
ציונים יפים כאלו במבחנים בהחלט משמחים:)

וזה בסדר, זה לא שאנשים אחרים כותבים הרבה יותר ממך

למעלה