סיכום שבוע:

ליאן 162

New member
לגמרי!!!

אבל תוכן כמו מה..? משחקים, עדכונים שבועיים על אפרת ? אני לא יודעת=/

bali

New member
מנהל
תוכן שאינו מאולץ

עדכונים על אפרת כשיש על מה לעדכן (לא בכוח כשאין שום דבר לעדכן בו). למשל ההודעה שפתחתי על הזוגיות החדשה שלה. זה עדכון. משחקים - בהחלט. חידונים. דיונים על כל מיני נושאים שיכולים לעניין את מי שמתחבר לפורום הזה (כלומר סביב מוסיקה, אבל לא חובה רק סביב מוסיקה או רק סביב אפרת). ובאופן אישי, קצת נמאס לי מסיכומי שבוע שתמיד יש בהם את אותן השאלות בדיוק, חוץ משאלה אחת בסוף. כבר מזמן הפסקתי לסכם, ולפי ההיענות לסכמ"ש, כנראה שלא רק לי נמאס. אפשר לחשוב על משהו אחר שסוגר את השבוע.

Francine1

New member
ענבל - אני בעד שתכתבי את הסכמ"ש הבא

או מה שזה לא יהיה שיסגור את השבוע. אני לא ממש מצליחה לחשוב על רעיון או שאלות חדשות, נראה לי שאם את תכתבי משהו מסוים, אולי זה גם יעורר אנשים אחרים ומהדברים שלך נוציא עוד רעיונות. וחידונים זה מעולה! אבל באיזה נושא? אפרת או לא רק?

bali

New member
מנהל
אני אחשוב מה לעשות כדי לגוון לנו

מקווה שלא נפגעת שהתבאסתי על הסיכומים השבועיים. זה ממש ממש לא אישי כלפייך, ועניתי על הסיכום השבועי כי השאלות שכתב בסוף היו מאד מעניינות וחשובות
נראה לי שמילת המפתח היא פשוט לגוון. לדעתי החידונים יכולים להיות גם על אפרת, גם על מוסיקה ישראלית או בכלל, ובתכל'ס- על כל דבר שמעניין אותנו. מעבר לזה שאנחנו כולנו מעריצים של אפרת, אנחנו גם מנסים ליצור קהילה נעימה ומגובשת
שיהיה לך לילה נפלא יקירתי

אריה31

Member
מנהל
אחלה, המדור מעכשיו שלך, ענבל

אגב אני מאוד אהבתי את הסכמש"ים הקודמים, אבל את יכולה לשנות, בכיף

bali

New member
מנהל
אני פשוט שואפת לגיוון

אם אתם מעדיפים את הסכמ"ש הרגיל, אין בעיה. הבעתי את דעתי האישית.

bali

New member
מנהל
מסכמת בגלל שתי השאלות שבסוף

שיר השבוע: בזכות ליאן (מיכל, אני יודעת), מיכל שפירא ואורי סלונים- רחמים. כל כך עצוב הסיפור שלו, שלהם. שיר השבוע של אפרת: 'צטערת, לא היה. קליפ השבוע: רחמים זמר\\להקת השבוע: אותו דבר כמו שיר השבוע... אלבום השבוע: נו די! (לא, זה לא שם של אלבום) סרט\\סדרת השבוע: אחים ואחיות, ראיתי שוב כמה פרקים אחרונים לסדרה. בילוי מיוחד: סופ"ש של ימי הולדת לאמא שלי ולאשתו של אבא שלי. הדבר הכי טוב שקרה השבוע: ימי הולדת לשתי האמהות שלי
הדבר הכי פחות טוב: לשמחתי לא קרה משהו כזה לא טוב. התחדשות השבוע: תהיה - מחשב חדש. גאוות השבוע: רק דברים קטנים. משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב: למצוא מחשב טוב, ושגם יהיה מוכן מהר (קונה במקום שמרכיבים אותו לפי בקשתי). תיכנונים לסוף השבוע: ימי הולדת. סמיילי שמאפיין את השבוע:
שיר\\שורה משיר שלא יצא(ה) לכם מהראש השבוע: כל המילים של השיר רחמים. חוץ מזה שהוא מה זה עצוב, יש בו גם משהו שלא מניח לי... במיוחד כשיודעים שאורי סלונים נפטר ממש אחרי ראש השנה... שתי שאלות שעלו לי עכשיו, סתם מעניין לשמוע את דעתכם: האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? אני חושבת שהתקשורת חייבת להניח לו. מבינה מאד את הסקרנות אבל הוא צריך שקט כדי לחזור לחיים שלו, לשגרה שלו, וגם ככה אין לי יכולת אפילו לדמיין כמה קשה לו. האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? לא מוצדק בכלל. במיוחד כשמעמידים את הסיפור שלו והתנאים שלו מול גלעד שליט, שבזכות העסקה איתו נחתמה עוד עסקה עבור גרפל. מסכן, קיבל דג טרי כל יום ובעצם חלם על המבורגר וצ'יפס.

ליאן 162

New member
אכן שיר מרגש...

החלק האהוב עליי הוא הבית שמיכל שרה..המילים כל כך עמוקות! ואת יודעת שהשיר נכתב במקור ע"י מאיר גולדברג..?

bali

New member
מנהל
השיר הזה כולו עמוק. מההתחלה ועד הסוף.

וכן, אני יודעת שמאיר גולדברג כתב אותו, למרות שהוא יושב בול על הסיפור של אורי ומיכל.

למעלה