סיכום שבוע:

Francine1

New member
סיכום שבוע:

שיר השבוע: שיר השבוע של אפרת: קליפ השבוע: זמר\להקת השבוע: אלבום השבוע: סרט\סדרת השבוע: בילוי מיוחד: הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הדבר הכי פחות טוב: התחדשות השבוע: גאוות השבוע: משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב: תיכנונים לסוף השבוע: סמיילי שמאפיין את השבוע: שיר\שורה משיר שלא יצא(ה) לכם מהראש השבוע: שתי שאלות שעלו לי עכשיו, סתם מעניין לשמוע את דעתכם: האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? סוף שבוע נעים ורגוע לכולם

אריה31

Member
מנהל
כרגיל כיף לענות לסיכומים של עופרית

שיר השבוע: בז וקיכלי - סמדר אקראי זמרת השבוע: סמדר אקראי אלבום השבוע: אחד באפריל - סמדר אקראי סרט\סדרת השבוע: משחקי שלטון בילוי מיוחד: עם שתי ידידות בשני ימים שונים, סרט ומסעדה הדבר הכי טוב שקרה השבוע: למרות המחלה אני בכושר פיזי נהדר בכדורסל הדבר הכי פחות טוב: עדיין חולה:( התחדשות השבוע: שתי הידידות קנו לי ארנק ליום ההולדת
משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב: להחלים תיכנונים לסוף השבוע: לעבוד, לנוח ולראות סרטים וסדרות סמיילי שמאפיין את השבוע:
האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? לא, הוא אדם פרטי האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? נראה לי שכן סוף שבוע נעים ורגוע לכולם

ליאן 162

New member
סמדר אקראי אחלה זמרת!!!!

אתה יודע, כשנסעתי עם אחותי באוטו השבוע, והיה ברדיו את השיר שלה, "תמיד אותו דבר", אחותי הייתה בטוחה שזו אפרת!!! חחחחחחחחחחחחחחחחח

אריה31

Member
מנהל
וואלה? אני לא מוצא דמיון

היא מזכירה לי קצת את סיון שביט שמח שאת אוהבת אותה, אם תרצי, אולי נלך פעם להופעה שלה:)

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר של אפרת:מגדלור לא של אפרת: משינה אחכה לך בשדות\חמש עשרה אסף אמדורסקי זמר\אלבום לא משהו מיוחד. תוכנית: אחת אפס אפס\אליפות ישראל בדקה והמירוץ למליון. בילוי מיוחד: עם חברים \ ועם ידיד טוב. הדבר הכי טוב : לחזור לשגרה .ושיחה טובה עם אותו הידיד . הדבר הכי טוב: הלכתי לרופא שינים הסתבר שזו עקירה של בן בינה של שן שנשברה די כואב כול הזמן לוקחת כדורים ועדין אין שיפור גדול. התחדשות השבוע-אין. גאוות השבוע: ידיד שלי אמר שנהייתי בוגרת יותר לדעתו. שבוע הקרוב: להחלים עם הכאבים. סופ"ש :סרט בקולנוע לגבי שליט כן אילן גרפל נראה לי יותר מדי.

בר דותן

New member
סכמ"ש ..

שיר השבוע:מרסדס בנד - מלאך שיר השבוע של אפרת:מגדלור קליפ השבוע:אין זמר\להקת השבוע:מרסדס אלבום השבוע:תביאו בירות סרט\סדרת השבוע:עולם הזמן (אתם חייבים לראות) בילוי מיוחד:חברים הדבר הכי טוב שקרה השבוע:אין הדבר הכי פחות טוב:כל השאר התחדשות השבוע:IPAD גאוות השבוע:אין משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב::\ תיכנונים לסוף השבוע:חברים סמיילי שמאפיין את השבוע:(: שיר\שורה משיר שלא יצא(ה) לכם מהראש השבוע:המלאך שלך הוא לא בדיוק.. שתי שאלות שעלו לי עכשיו, סתם מעניין לשמוע את דעתכם: האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? לא די .. תתנו לו לנוח בנפשו קצת .. !! אחרי זעה עוד כמה חודשים לעשות תחקיר רציני או משהו כדי שכל העם ידע מה באמת קרה והכל .. אבל עכשיו תנו לא .. דיי !!! האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? כן ! סוף שבוע נעים ורגוע לכולם

ליאן 162

New member
מסכמת:)

שיר השבוע: מיכל שפירא ואורי סלונים- רחמים שיר השבוע של אפרת: דיאטה קליפ השבוע: SEXY AND I KNOW IT זמר\להקת השבוע: MAROON 5 אלבום השבוע: שלמה ארצי-ירח סרט\סדרת השבוע: חבריםםםםם בילוי מיוחד: יצאתי עם חברים מהטניס, פעם ראשונה שיצאנו כולנו כזה, היה ממש נחמד. היינו בהרצליה בנאפיס=] הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הלכתי עם חברה ללמוד בפארק ונרדמנו על הדשא, ישנתי כל כך טוב.... =] הדבר הכי פחות טוב: חברה הבריזה לי ממשה שקבענו כבר ממזמן=/ התחדשות השבוע: שרשרת חדשה לתיליון של ה-PEACE כי הקודמת נקרעה לי.. גאוות השבוע: אין משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב: תיכנונים לסוף השבוע: ים-ים-ים סמיילי שמאפיין את השבוע:
שיר\שורה משיר שלא יצא(ה) לכם מהראש השבוע: "אני אומרת לך בשבילך, זה ככה או ככה, אתה יודע איך זה, יש לך מושג, ראית כבר ימים עוברים, ראינו ביחד, כבר אמרו לי הרבה לפניך לעלות אל הגג..." שתי שאלות שעלו לי עכשיו, סתם מעניין לשמוע את דעתכם: האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? לא(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) אני לא חושבת שאני רוצה להדליק את הרדיו ולשמוע שהוא התעורר ואכל קורנפלקס ורכב על האופני GIANT שלו במשך חצי שעה ביישוב שלו בלי קסדה.......................................................... האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? יאפ שבת שלום:)

בר דותן

New member
הומלסית !

חחחחח :) המקום היחיד שהוא אל בית או מלון שאני יכול להירדם בוא זה חוף הים :) מה איתך מיכלי ? איפה נעלמת ?

בר דותן

New member
קודם כל שיהיה בהצלחה ..

ועכשיו .. מתישהו בהופעה קרובה במרכז.. אני רוצה לראות אותך P: אני עם אוטו ככה שיש המון סיכויים שאני יגיע .. ועפ תיצטרכי אז גם נאסוף אותך :)

אריה31

Member
מנהל
עדיין הולכת לים? יפה לך

בשנים קודמות הלכתי עם חבר לים כל יום שישי עד אמצע נובמבר, אבל השנה לא יצא בגלל עומס בעבודה ועכשיו המחלה שלי אני מקווה לסגור את עונת הרחצה שלי בעוד שבוע באילת

Francine1

New member
מסכמת + שמתי לב למשהו!

כל המגיבים פה אדומים חוץ מאריה :p צריך להביא אנשים לפורום! שיר השבוע: Florence + The Machine - Cosmic Love (התמכרתי) שיר השבוע של אפרת: טוב לבד קליפ השבוע: אין זמר\להקת השבוע: Opeth, להקה אהובה עליי מאוד שגיליתי אותה מחדש :p אלבום השבוע: אין סרט\סדרת השבוע: יש שתיים - "ניקיטה" ו"גיבורים", מומלץ בחום (הוספתי קישורים לטריילרים) בילוי מיוחד: לא היה משהו מיוחד האמת, סתם כמה יציאות נחמדות עם חברים:) הדבר הכי טוב שקרה השבוע: למדתי רק שעתיים ביום שישי במקום 5, שזה מצוין כי לא התכוננתי לשלוש שעות האחרונות :p הדבר הכי פחות טוב: התחדשות השבוע: ג'קט צמרירי וכיפי שלקחתי לאמא! גאוות השבוע: אין משהו שהייתם רוצים שיקרה בשבוע הקרוב: שאני אספיק לעשות את כל הדברים שתיכננתי ולפגוש אנשים תיכנונים לסוף השבוע: נפגשת עם חברים שלא ראיתי המון זמן סמיילי שמאפיין את השבוע: אין משהו מוגדר חח שיר\שורה משיר שלא יצא(ה) לכם מהראש השבוע: כל השיר Cosmic Love שתי שאלות שעלו לי עכשיו, סתם מעניין לשמוע את דעתכם: האם לדעתכם התקשורת צריכה להמשיך לעסוק ולעדכן לגבי גלעד שליט? לא. ממש ממש לא. זו חדירה מוגזמת לפרטיות והוא צריך לחיות כמו אדם נורמלי, הוא לא איזה סלבריטי. הוא שבוי מלחמה וצריך לחזור לחיים נורמליים כמה שיותר מהר. האם הסיקור התקשורתי הנרחב שאליו זוכה סיפור המעצר של אילן גרפל מוצדק לדעתכם? לדעתי מסקרים את זה יותר מדי, או לפחות סיקרו. יש עוד מישהו, בדואי, אני לא זוכרת את שמו אבל הוא כלוא 11 שנים באשמת ריגול לטובת ישראל, האם סיקרו את זה? האם המדינה שיחררה אותו? לא. יש עוד כמה וכמה אנשים שכלואים באשמת ריגול לטובת ישראל בעולם ועליהם לא מדברים או מנסים לשחרר אותם. אני לא אומרת שצריך לסקר את הכל כל הזמן, אבל דווקא הסיפור של אילן גרפל זוכה לסיקור מוגזם לדעתי. הוא פשוט היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

אריה31

Member
מנהל
יש עוד שתי אפשרויות

1 להאדים גם אותי חח 2 להאדים את כולם כך שעוד אנשים יסכמו חחח וברצינות, אני בטוח שכולנו מנסים כל הזמן וזה לא קל לפני חודש היתה פה אפשרות להרחיב את המעגל, אבל היא יותר מהתפספסה

bali

New member
מנהל
כשהפורום יהיה מלא בתוכן

ולא רק סיכום שבועי משישי לשישי והודעות מנהלתיות של תפוז אנשים, יהיה גם איך למשוך עוד גולשים.

למעלה