סיכום השבוע:

אריה31

Member
מנהל
רק לימודי התיאוריה שלי נראים באמת רחוקים../images/Emo3.gif

עד כדי כך שאני בקושי זוכר מתי, איך וכמה למדתי חח לא סותר את זה שאני אוהב אותך עופרית, אבל גם מיכל ובר:)

Francine1

New member
חחח את לא מבינה איזה פדיחות

אני ממש גרועה בללמוד לתיאוריה :( גם אני מתה עלייך!

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע לא של אפרת: ענוג - נוער שוליים http://www.youtube.com/watch?v=FGGEcvvZjIQ בילוי מיוחד השבוע: עם שתי ידידות בבית קפה בשבת שעברה משהו שעשה את השבוע: גלעד משהו שהרס את השבוע: חזר לי הסינוסיטיס אחרי שנה מה עשית בחג? חגגתי בבית כנסת את יום ההולדת העברי שלי מה התוכניות לסופ"ש? לנוח, לעבוד, לראות סרטים משהו שאתה הכי מצפה לו השבוע? בימים שני עד רביעי אני בחופש, מתכנן להיפגש עם הרבה אנשים

ליאן 162

New member
מזל טוב, אריה!:)

אני באמת צריכה לבדוק מה התאריך העברי שלי. אני שמחה שיש לך חופש..תנצל אותו!

אריה31

Member
מנהל
נולדת בכ"ט תשרי

יש לך יום הולדת בחמישי הקרוב:) את יכולה לוודא את זה בתעודת הזהות תודה רבה מיכל:) לקחתי חופש רק לשלושה ימים כדי להתרענן וליסוע קצת בארץ בעוד שבועיים בע"ה אני נוסע לאילת עם חברים

ליאן 162

New member
מסכמת=]

שיר השבוע של אפרת- בום טראח שיר השבוע לא של אפרת SICK AND TIRED בילוי מיוחד השבוע- חברה לקחה אותי לספא... וואי זה היה כל כך כיףףף משהו שעשה את השבוע גלעד+ספא משהו שהרס את השבוע שיעור פסיכומטרי מה עשית בחג נסעתי עם אמא לשדה תעופה, כי אבי אחי ואחותי חזרו מטנזניה, ושיחקתי טניס, ואירחנו חברים של המשפחה:) מה התוכניות לסופ"ש ללמוד, להיפגש עם חברה שחזרה מהבסיס, וכנראה בייביסיטר בערב מאכל השבוע- סלט ירקות...חחחח משהו שאתה הכי מצפה לו השבוע - ממממממ,האמת שאין לי משהו יוחד השבוע שבת שלום!

למעלה