סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע של אפרת- שיר השבוע לא של אפרת- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי מיוחד השבוע- מה עשיתם בחג- מה התוכניות לסופ"ש- מה התוכניות לחול המועד- התחדשות השבוע - וחג שמח לכולם

ady18

Well-known member
מסכמת:

שיר של אפרת: מגדלור לא של אפרת אילנית-נחמה משהו שעשה :גלעד חוזר הבייתה-כמו חלום שמתגשם משהו שהרס עייפות בילוי מיוחד:מסיבת קריוקי חג:ארוחה במסעדה\ארוחה רגילה טיול בקניון וטיול בתל אביב סופ"ש: על האש חול המועד:הופעות ולראות את גלעד חוזר הבייתה התחדשות השבוע:חולצה

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע של אפרת- לא שמעתי שיר השבוע לא של אפרת- רוח צפונית - עפרה חזה משהו שעשה את השבוע- הספק יפה בעבודה משהו שהרס את השבוע- עומס בעבודה בילוי מיוחד השבוע- עם ידידה מקסימה שלי ביום חמישי אצלי בבית מה עשיתם בחג- בערב החג ארוחה כיפית עם הוריי בכפר המכביה מה התוכניות לסופ"ש- לנוח ולעבוד מה התוכניות לחול המועד- לעבוד התחדשות השבוע - אין שבת שלום וחג שמח:)

בר דותן

New member
שבועעעעעעעע

שיר השבוע של אפרת-אמן שיר השבוע לא של אפרת-שלום שחזרתה לכאן - נועם פנחסוב ו.. הילד של כולנו אביב גפן שניהם כמובן בעניין גלעד שליט משהו שעשה את השבוע-ההסכם של גלעד שליט ! משהו שהרס את השבוע - האוטו ! בילוי מיוחד השבוע-חברים מה עשיתם בחג-משפחה חברים מה התוכניות לסופ"ש-חבירם מה התוכניות לחול המועד-חברים התחדשות השבוע -אין וחג שמח .... אתה תשוב .. אתה תשוב.. אתה הרי הילד של כולנו !!!!

בר דותן

New member
עשיתי תאונה ..

לא קרה כלום מבחינה חיצונית לאוטו .. או למישהו .. אבל מבחיינה מכנית נזק רציני ..

בר דותן

New member
כבר תוקן בערך האוטו כבר אצלי אבל הצרות

לא ניגמרות .. יש עוד בעיה שהמוסך צריך לטפל בה .. ובנוסף . .הלך המצבר גם עכשיו .. :\ אוטו זה הוצאה ..

ליאן 162

New member
מסכמת=]

שיר השבוע של אפרת- ממחר דף חדש שיר השבוע לא של אפרת- שלמה ארצי ירח משהו שעשה את השבוע- היומולדת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! משהו שהרס את השבוע- אבא שלי אחי ואחותי נסעו לטנזניה באמצע השבוע והם לא היו ביומולדת שלי בילוי מיוחד השבוע- סינמה סיטי VIP ספארי, BBB, פעם ראשונה שהלכתי לבר בחיים שלי... מה עשיתם בחג- ארוחה אצל דודים שלי, והופעה של שלמה ארצי מה התוכניות לסופ"ש- לחגוג ומשמרת=[...חחחח מה התוכניות לחול המועד- ללמוד, ולהיפגש עם חברים שלא ראיתי מלא זמן התחדשות השבוע - ספרי קריאה וחג שמח לכולם

ליאן 162

New member
אז ככה-

אמא לקחה אותי להופעה של שלמה ארצי בחמישי בערב, דרך אגב אבא שלי אחי ואחותי בטנזניה עכשיו, אז הם לא היו ביומולדת שלי=[ וביום שישי, חברות עשו לי ארוחת בוקר מדהימה בפארק הלאומי, ואז לקחו אותי לספארי, בגלל שלא יכולתי להיות באפריקה..בגלל הפסיכומטרי...חחחחח אמא לקחה אותי אחה"צ לVIP בסינמה סיטי ובלילה חגגנו לי ב-BBB ברמת החי"ל..ולא, לא שתיתי...חחחחחחחח הקיצררר היה ממש ממש כיף, יום הולדת שאני לא אשכח בחיים!

אריה31

Member
מנהל
נשמע באמת כיפי../images/Emo13.gif

למה לא שתית? לא שאני אחד ששותה, אבל נשמע שרצית חח

anna184

New member
מסכמת

שיר השבוע של אפרת- ממחר דף חדש שיר השבוע לא של אפרת- אחלום לנצח- מופע הארנבות של ד"ר קספר משהו שעשה את השבוע- אילת :) בילוי מיוחד השבוע- אילת P: מה עשיתם בחג- עוד פעם אילת התחדשות השבוע - ואו יותר מידי דברים (; סליחה שלא הייתי פעילה בזמן האחרון הייתי באילת והייתי צריכה לעשות כמה עבודות לבית ספר :\

אריה31

Member
מנהל
יאאא, אילת, איזה כיף לך../images/Emo13.gif

באיזה מלון? עד מתי? באמת חסרת לאחרונה אנה:)

anna184

New member
במלון חדש יחסית - לה פלאיה

וחזרתי אתמול :) מבטיחה לחזור להיות פעילה ! :)

ליאן 162

New member
וואו, לא שמעתי על המלון הזה...

יש תמונות? והמלון נשמע ממש יוקרתי..חחחח

anna184

New member
דווקא לא הכי יוקרתי

מלון רגיל לא משהו מיוחד.,אבל הארוחות בו באמת היו משהו שלא ראיתי באף מלון אחר ,ויש שם בריכה נחמדה ,לא מעבר לזה P: את האמת שמתוך כל ה 400 תמונות שיש לי מאילת אין לי אפילו תמונה אחת של המלון ..

anna184

New member
../images/Emo207.gif

העליתי את הציור שלי של אפרת לפייסבוק ואפרת עשתה לי לייק! היה היה נורא נחמד :)

למעלה