שאלה לדיון!

rlpd

New member
לגבי הפקולטה למדעים מדוייקים-

שאני לומד בה, זאת לדעתי אטמוספירה אחרת באוניברסיטה שממש לא מייצגת את הכלל. לגעתי הסיבה לכך היא הקושי בעצום בלימודים שהוא חסר פרופורציה לתארים אחרים באוניברסיטה, בלי עזרה מחברים, החלפת חומר וכו... הסיכוי לסיים את התואר הוא קטן מאוד, ולכן יש כימיה טובה בין הסטודנטים. בנוסף, רוב הסטודנטים אינם נמנים על "הגרעין התל אביבי" באוניברסיטה ומי שפוסע מרחק הליכה קצר מבנייני המדעים המדוייקים לבניין גילמן של מדעי הרוח, יכול לחשוב שהוא "קיפץ" מרחק של עשרות קילומטרים ללב שינקין... נ.ב. זאת דעתי האישית וכך אני מרגיש אחרי שנה של לימודים... אשמח לקבל את תגובותכם... רוני

דעתי

זה באמת דיי מסכם לצערי , רק שחשבתי שחיים סטודנטילים לא קיימים בארץ כמו שחוויתי בחו"ל ... בקשר לאיכות הלחימודים ... את בטוחה ???????

WhiteRaven

New member
אממ.. היי

גם אני שמעתי לא אחת על התדמית של סנוביזם באוניברסיטת תל אביב. החברים שלי דיי לוחצים עליי לא ללכת לשם בגלל זה.

בגלל זה אני מתלבטת בין אתא לבר אילן

למרות שלשתהן יש שם טוב עדיין אתא נחשבת יותר... לא מבינה למה אבל שאלתי אנשים אמרו לי שבבר אילן היחס של המרצים הרבה יותר טוב שהם ממש סימפטים ונחמדים :) לעומת זאת ששאלתי בקשר לאתא אמרו לי דברים כמו שהוזכרו פה שהאנשים סנובים והמרצים ממש לא נחמדים... אבל כמו בכול מקום יש ויש...

למעלה