שאלה- ביואינפורמטיקה / הנדסה ביו רפואית

WildlingGirl

New member
שאלה- ביואינפורמטיקה / הנדסה ביו רפואית

היי כולם!
יש לי מספר שאלות לגבי המקצועות ביואינפורמטיקה והנדסה ביו רפואית.

1. קודם כל, אשמח אם מישהו שמכיר מקרוב יוכל להסביר לי קצת על המקצועות האלה. כל פיסת מידע תתקבל בברכה.

2. לפי מה שהבנתי יש אפשרות לתואר ראשון בביואינפורמטיקה, ואילו בהנדסה ביו רפואית יש אפשרות להמשיך לתארים שני ושלישי (באונ' ת"א).
האם יש אפשרות להתקבל לתואר שני בהנדסה ביו רפואית עם תואר ראשון בביואינפורמטיקה? ואם כן, האם זה פחות מומלץ מלעשות את שני התארים בהנדסה?

3. האם חובה בגרות בפיזיקה (או השלמה במכינה) כדי להתקבל להנדסה ביו רפואית?
כי בתנאי קבלה למיטב הבנתי, אם יש בגרות בביולוגיה זה יכול לשמש כתחליף לפיזיקה, אבל מאוד יכול להיות שלא הבנתי נכון, כי באתר של האונ' כתוב שעל חסרי פיזיקה להשלים במכינה (בלי התייחסות נפרדת למי שחסר פיזיקה אך יש לו בגרות בביולוגיה...)

תודה רבה לעונים!

birka

New member
אני אנסה לענות,

אבל בחייאת, תבדוק אותי :)
למיטב ידעתי, ביולוגיה לא מחליפה פיזיקה... בלי קשר לדרישות האוני'- יותר קל (בהרבה) לעשות בגרות ולקבל פטור מאשר לעשות קורס באוני'.
מדובר במקצועות שונים. ביואינפורמטיקה הוא לא מקצוע "פרקטי" כלשעצמו הוא הכלאה מגניבה לחלוטין. הנדסה ביורפואית הוא מקצוע שאיתו תוכל להתחיל לעבוד ממש מהר...
&nbsp
לא נשמע לי הגיוני שלא תוכל להמשיך לתארים נוספים, כנראה שבביואינפורמטיקה תצטרך לבחור להתמקצע באחד מהדו-חוגיים שבשילוב.
&nbsp
מה שנקרא- ט.ל.ח... ושווא לאמת את המידע מול האתר של האוני' ומול יושביי הפורום במידה ויוכלו לענות לך.
בכל מקרה,
המון הצלחה!
&nbsp

למעלה